Neler yeni

Netflix ortağı arıyorum

renega

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
Merhaba arkadaşlar. Foruma baktım netflix için bir konu açılmamış umarım yanlış kategoride açmıyorumdur konuyu. 4 kişilik pakete ortak arayan varsa yorumda belirtsin konuşalım.

H

Hbasdereli

Guest
ortak olunduğu zaman nekadar ödenecek? nasıl bir abonelik olacak?

H

Hbasdereli

Guest
biraz inceledim 4 kişilik paketler aylık 12 euro heralde hesaplıymış. ortak alınabilir.

renega

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
türkiyede çok daha uygun fiyatlı, 4 kişilik paket 40tl kişi başı 10 editor birde enpara, teb müşterilerine indirim var öyle biri denk gelse :/
biraz inceledim 4 kişilik paketler aylık 12 euro heralde hesaplıymış. ortak alınabilir.

H

Hbasdereli

Guest
@renega mantıklı geldi. bana 4 kişi kaynaşırsak kurbanda danayada gireriz. :) bakalim ben 1 abone bulacak gibiyim

H

Hbasdereli

Guest
ben turksat kullanıyorum. akşam 19-24 arası internetimde kopmalar oluyor. 3 aydır düzeltemediler. iptv var onu dahi izleyemiyorum. yoksa bende girerdim.

renega

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
ben turksat kullanıyorum. akşam 19-24 arası internetimde kopmalar oluyor. 3 aydır düzeltemediler. iptv var onu dahi izleyemiyorum. yoksa bende girerdim.
Yorumunuzu yanlış anlamışım "gireriz" yazmışsınız. Türknet öneririm kotasız akn'siz sabit hız taahüt yok arkadaşını getir kampanyasıyla 1 ay da bedava oluyor 59,90

renega

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
Evet kesinlikle. Açıkcası 1 yıldır kullanıyorum 2 kere santral kaynaklı hız problemi yaşadım martta ve ekimde. Şimdi farkettim etlül ayında toplam 520gb indirme yapmışız o yüzden ekimde santral pert olmuş :eusa_dance: çözmek yaklaşık 1 ay sürüyor 4-5 kere arıza kaydı açılıyor kapanıyor ama sorun mutlaka çözülüyor. Şuan hızım 13mbps çok rahat yeriyor

---- ----

@renega akşam saat 19-24 arası hızı nasıl kullanıyormusunuz?
"evet kesinlikle" derken normal kullanıyorum 13mbps demek istedim

Son düzenleme:
H

Hbasdereli

Guest
ben iptv izliyorum. kopma olduğu zaman anında yayın donuyor. kopma olmasa 8 mbps üzeri hız banada yeter. karaman ilinde turksat harici hicbir sirkette fiber alt yapı yok şuanda. oyüzden terettüt ediyorum

renega

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
valla 4K metflix izletiyor türknet olmasaydı ağlıyor olurdum

H

Hbasdereli

Guest
tşekkür ederim. tavsiyenizi dikkate alacağım. diğer firmadan gelenlere 120 tl de cayma bedeli ödüyor heralde türknet.

renega

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
tşekkür ederim. tavsiyenizi dikkate alacağım. diğer firmadan gelenlere 120 tl de cayma bedeli ödüyor heralde türknet.
Evet ama 6 ay indirimli fatura yansıtarak. ayda 39,90 fatura çıkıyor sanırım ilk 6 ay. o da eskiden di müşteri temsilcisine söylerdik onlar kayıt açar, işlemleri yapardı şimdi müşteri temsilcisi kalktı önce kayıt açman gerekiyor sanırım

Tips
Tips
Üst Alt