Neler yeni

Widget Neon Lights & Mune - Neon Edition Derlemesi

farukfar

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Neon Lights ve Mune - Neon Edition LockHTML Widgetlerini derleme yaptım, Ben biraz kodlarını kurcaladım bizim alışık olduğumuz takvim düzenine göre ayarladım ekstradan 3ncü satır ekleyerek günü tam yaptım ve Türkçeleştirdim isteyen indirebilir.

Not: (/var/mobile/Library/LockHTML/ Klasörünün içerisinde atın)

Versiyon 1 ............................................... Versiyon 2 ............................................. Versiyon 3
link:
........................................... link:
Neon Lights2.PNGNeon Lights3.PNGNeon Lights4.PNG

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Paylaşım güzel. Ancak tema istek bölümünde değilde tema paylaşım bölümünde paylaş olur mu?😊 konuyu taşıdım doğru yere.

farukfar

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Paylaşım güzel. Ancak tema istek bölümünde değilde tema paylaşım bölümünde paylaş olur mu?😊 konuyu taşıdım doğru yere.
Yetkim yok sanırım, o yüzden istek bölümüne konu açmak zorunda kaldım kusura bakmayın.

KutlukTigin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Neon Lights ve Mune - Neon Edition LockHTML Widgetlerini derleme yaptım, Ben biraz kodlarını kurcaladım bizim alışık olduğumuz takvim düzenine göre ayarladım ekstradan 3ncü satır ekleyerek günü tam yaptım ve Türkçeleştirdim isteyen indirebilir.

Not: (/var/mobile/Library/LockHTML/ Klasörünün içerisinde atın)

Versiyon 1 ............................................... Versiyon 2 ............................................. Versiyon 3
link:
........................................... link:
Ekli dosyayı görüntüle 7023Ekli dosyayı görüntüle 7024Ekli dosyayı görüntüle 7025

Yaptım ama tarih çıkmadı bide arka planı atma şansınız varmı

Tips
Tips
Üst Alt