Neler yeni

Neden Tweak İstekleri Tek Bir Konuda Toplanıyor?

berhanknbr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Evet neden öyle? Sonuçta insanlar tweak aramak isterken konularda gezmek yerine 500-600sayfalık yarısı gereksiz mesajları okumak zorunda kalıyoruz, ayrıca konuyu takip edemiyoruz. Peki her konuya tweak istek konusunun linki atılacaksa neden tweak istek bölümü var? Neden oraya bizim konu açma iznimiz var? Forum böyle daha çok karmaşıklaşıyor benim görüşlerimce.

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X

Naim

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Merhaba ,
Aslında ikisi de kullanılabilir.
Tweak İstek >> Buradan konu açarak sorabilirsiniz.
Bunun için Tweak varmı veya Uygulama varmı ? ---Cydia ve AppStore--- >> Bu konudan da direk cevap ile sorabilirsiniz.

Aslen sizin bahsettiğiniz sorun açtığınız iOS 10 Sinyal ve Batarya Simgesi Geri Getirme konu için sanırım. Bu konunun asıl yeri Yardım-sorucevap kısmı olmalı. Burada tweak istemiyor, bir işlem hakkında yardım istiyorsunuz.
GÖKMEN hocam arkadaşa bir noktada katılıyorum. Forumda arama yapıp sorumuza cevap bulamadığımızda mecburen konu açmak zorunda kalıyoruz. Geçenlerde benzer bir durumu bende yaşadım. Konum kapatılarak Bunun için Tweak varmı veya Uygulama varmı ? ---Cydia ve AppStore--- buraya yönlendirildim. Buraya istediğim tweaki yazmama rağmen günlerce cevap alamadım. Bence de forum arama kuralı baz alınarak konu açılmasına izin verilmeli. Konu kilitlenmeden önce modlar bizleri doğruca aradığımız dosyaya yönlendirerek kilitlemeli. Naçizane fikrin Burdur 😀

berhanknbr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba ,
Aslında ikisi de kullanılabilir.
Tweak İstek >> Buradan konu açarak sorabilirsiniz.
Bunun için Tweak varmı veya Uygulama varmı ? ---Cydia ve AppStore--- >> Bu konudan da direk cevap ile sorabilirsiniz.

Aslen sizin bahsettiğiniz sorun açtığınız iOS 10 Sinyal ve Batarya Simgesi Geri Getirme konu için sanırım. Bu konunun asıl yeri Yardım-sorucevap kısmı olmalı. Burada tweak istemiyor, bir işlem hakkında yardım istiyorsunuz.
Evet doğrudur ben orada yardım istemişim fakat dediğim gibi; tweak isteseydim o konuya yönlendirilecektim. Böylece tek konuda tomar tomar yazıları okumak yerine konu başlığına göre bakarız.

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Evet doğrudur ben orada yardım istemişim fakat dediğim gibi; tweak isteseydim o konuya yönlendirilecektim. Böylece tek konuda tomar tomar yazıları okumak yerine konu başlığına göre bakarız.
Tercihe göre yapılan bir alan aslen. Sayfa sayfa aramak yerine, forumdaki arama kutcuğuna tweak adı vb. şekilde yazıp aratırsanız daha sağlıklı olur

Tips
Tips
Üst Alt