Neler yeni

Müzik için uygulama

Burakknyr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sürümüm 14,1 chechkra1n kullanıyorum önceden müzik indirmek offline müzik dinlemek için tubidy kullanıyordum sonra tubidy fm açıldı onu kullandım fakat araca kablosuz veya aux ile bağlanınca uygulama açılmıyor uygulamada jb görünümünü ve font u kapattım fakat yinede aynı çözümğ varmıdır veya aynı bu uygulamalar gibi kullanabileceğim bir tweak varmıdır
Spoty hariç

Cihaz
İphone 7
Sürüm
14.1

Baz_X_0

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@Burakknyr Youtube Cercube Tweak Kullana bilirsin Tweak olarak... Uygulama olarak ise Documents veya Fox Fm uygulamasini Kullana bilirisin.

Endey

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Sürümüm 14,1 chechkra1n kullanıyorum önceden müzik indirmek offline müzik dinlemek için tubidy kullanıyordum sonra tubidy fm açıldı onu kullandım fakat araca kablosuz veya aux ile bağlanınca uygulama açılmıyor uygulamada jb görünümünü ve font u kapattım fakat yinede aynı çözümğ varmıdır veya aynı bu uygulamalar gibi kullanabileceğim bir tweak varmıdır
Spoty hariç
Hocam direkt olarak AppStore üzerinden “Converter” uygulamasını kullanabilirsin çok stabil ve gayet iyi LocallApStore ile de lisans alıp reklamsız kasmasan kullanabilirsin arkaplanda çalışması vs gayet iyi

Tips
Tips
Üst Alt