Neler yeni

Müzik için tweak öneri

barotr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
Benim gibi günde 2 saat müzik dinleyenler için önerebileceğiniz tweak varmıdır?

Kullandıklarım
Color flow 4

sametsurmeli

Yetkili
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Müzik için nasıl bir tweak istiyorsunuz ? Görsellik ise MitsuhaXI bakın

Sertug

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Artsy var spotify’ı, apple music’i ve control center’ı özelleştirebilirsiniz

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Imperium var kontrol barındaki tuşları kaldırıp parmak hareketleri ekliyor eğlenceli bir tweak

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
ReachIt ve volskip11

ReachIT ulaşılabilirlik menüsüne müzik kontrolü ekliyor.

Volskip ise ses tuşları ile müzik kontrolü. Activator ile de yapılabilir bunlar.

angarali

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Imperium var kontrol barındaki tuşları kaldırıp parmak hareketleri ekliyor eğlenceli bir tweak
İos 11 destekliyormu?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X

nevdar1986

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
Merhabalar. Ben de iPhone Music uygulamasını aboneliksiz kullanmak istiyorum. Daha doğrusu şöyle; harici indirdiğim mp3’ leri buraya atayım ve orijinal uygulamada dinleyim istiyorum. Telefonu formatlamadan önce böyle bir uygulama bulmuştum ve indirmiştim ama sanırım aktif değilmiş o uygulama. Iphone Music’ e girip Kütüphane’ ye basınca eklemiyordu harici müzikleri. Buna benzer bir uygulama var mı bildiğiniz?

OkaN380

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhabalar. Ben de iPhone Music uygulamasını aboneliksiz kullanmak istiyorum. Daha doğrusu şöyle; harici indirdiğim mp3’ leri buraya atayım ve orijinal uygulamada dinleyim istiyorum. Telefonu formatlamadan önce böyle bir uygulama bulmuştum ve indirmiştim ama sanırım aktif değilmiş o uygulama. Iphone Music’ e girip Kütüphane’ ye basınca eklemiyordu harici müzikleri. Buna benzer bir uygulama var mı bildiğiniz?
Mlmport diye bir uygulama var

Tips
Tips
Üst Alt