Neler yeni

Çözüldü Müzik Albüm Kapağı Sorunu

musaeren4141

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
IMG_5915.PNG IMG_5916.PNG Arkadaşlar biri yardımcı olabilirim lutfen bu durum 2 aydir falan var yanı jb ile alakası Yok Neden müzik albüm fotoğrafı gözükmüyor önceden gözüküyordu sizce sebebi nedir ve nasıl çözülür lutfen yardım edin ufak birsey gibi görünüyor ama cok can sıkıyor...Teşekkürler

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
@musaeren4141 müzikle alakalıdır muhtemelen. Müzik dosyasının içinde albüm kapağı yoksa görünmez.

musaeren4141

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
1-2 ay önce sıkıntı yoktu neden oldu anlamadım nasıl çözebilirim müzik uygulamasını sıfırlasam çünkü önceden uygulamanın kapak olmasa bile varsayılan KAPAGİ vardı o gözükmüyor iste

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
@musaeren4141 müzikleri tekrar atmayı dene. Apple müzik kullanıyorum normal albüm kapakları var.

oguz

chflags hidden
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6S
1-2 ay önce sıkıntı yoktu neden oldu anlamadım nasıl çözebilirim müzik uygulamasını sıfırlasam çünkü önceden uygulamanın kapak olmasa bile varsayılan KAPAGİ vardı o gözükmüyor iste
iTunes'de Müzik kısmında, şarkıya Sağ tıklayıp Bilgi Ver dedikten sonra, üstten Resim kısmına girip oraya istediğiniz albüm kapağını koyabilirsiniz. Ondan sonra albüm kapakları ne koyduysanız öyle görünecektir

Tips
Tips
Üst Alt