Neler yeni

Müziği telefon arşivine aktarınca çalmıyor (Cercube for YouTube)

uchia-Sasuke

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Telefonun arşivine inmiyordur.ilk olarak cercube ye ait olan adblock for YouTube , libcercube, cercube for YouTube yi cydia dan kaldır.filza da root kısmına gel ve cercube yi arattır .Cercube ye ait olan bütün kırıntıları temizle .adblock arattır ve aynı şekilde temizle.son olarak icleanerle temizlik yap.Genelde bu problem telefonuna uygulama indirilemeği zamanlarda oluşuyor.appadmin, apstore++ tweaklerini kaldır.Uygulama indirilebiliyorsa cercube yi tekrar kur.Çalışmadğı takdirde kurulu kalsın. 1 2 gün sonra kendiliğinden düzeliyor

Mahonii21

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hepsini yaptım. Tekrar yüklediğimde adblock for youtube ve libcercube de yükleniyo beraberinde doğru mu 3 ünü beraber tekrar yükliyim değil mi

Mahonii21

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Yükledim denedim yine olmadı 1 2 gün sonra tekrar yazarım teşekkürler

fatihcelik

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Cercube ile indirip arşive attığım zaman bendede şarkı çalıyor fakat şarkıyı ileri geri alamıyorum. Bu sorunu MImport ile çözdüm. MImport tweakini kur cercube ile indirdiğin müziği share audi de import with MImport yap öyle dene.

uchia-Sasuke

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Eğer illa YouTube ta indirilen müzikleri hemen atmam lazım diyorsan icleaner pro da sol alttaki + ya bas cydia Substrate eklentilerine gir ve cercube ye ait olan tikler dışında hepsini kapat.En baştakini de kapat (automatically manage dependenies) Umarim aktarir.Aktarma islemini bitirdikten sonra hepsini yine aktif edersin

Mahonii21

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Eğer illa YouTube ta indirilen müzikleri hemen atmam lazım diyorsan icleaner pro da sol alttaki + ya bas cydia Substrate eklentilerine gir ve cercube ye ait olan tikler dışında hepsini kapat.En baştakini de kapat (automatically manage dependenies) Umarim aktarir.Aktarma islemini bitirdikten sonra hepsini yine aktif edersin
O nasıl yapılıyor bendeki icleanda öyle bişey yok

Ekli dosyalar

Mahonii21

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Cercube for YouTube gayet güzel çalışıyor ve hiç bir sorun yok... yanlış Tweak , kırıntılar veya eksik bir kurulum yapıyorsun !
Kaç defa kaldırıp tekrar yükledim ne yapmam gerekiyor ?

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Audio olarak
Mesaj düzenlendi:

Face twiter vb yerden mesajlaşmamız mümkün mü acaba ?
Sadece Forumdan devam edebiliriz...

Son çare : Icleaner Pro ile Tüm Tweakleri devredışı bırak ve sadece Cercube , AdBlock for YouTube , libCercube acık olsun yani mavi tıkların hepsini kapat ve öyle dene...

Ne yüklediğini bilmediğim için bunu yap

Tips
Tips
Üst Alt