Neler yeni

Mobil bankacılık

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Enpara mobil bankacılık kullanıyorum
Mobil bankacılığa giriş yapmadan önce telefonu kapatıp acıyorum ki jailbreakten etkilenmesin diye yanlız bugün karekod kullanırken jailbrekli olduğu icin kullanmama izin vermedi halbuki jailbreak aktif değildi
Bunun icin bir cozum önerisi olan varmi acaba

Not:Liberty kullanıyorum ama jailbreak yapmadan önce giriş yaptığımda böyle bir uyarı cikiyor

Cihaz
A11
Sürüm
11.4.1

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Enpara mobil bankacılık kullanıyorum
Mobil bankacılığa giriş yapmadan önce telefonu kapatıp acıyorum ki jailbreakten etkilenmesin diye yanlız bugün karekod kullanırken jailbrekli olduğu icin kullanmama izin vermedi halbuki jailbreak aktif değildi
Bunun icin bir cozum önerisi olan varmi acaba

Not:Liberty kullanıyorum ama jailbreak yapmadan önce giriş yaptığımda böyle bir uyarı cikiyor
JB aktif olmadan uyarı verir, uyarı vermemesi için JB yi aktif etmen gerekir, başka bir yolu yok yani

gibilir

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Jailprotect - TweakConfigurator deneyebilir misin?

evo35

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Ayarlardan girip liberty menü altında kullanılacak olan uygulamada aktif etmeniz gerekiyor bundan kaynaklanıyordur

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Jailbreak aktif olmasa da uygulama cihazın Jailbreakli olduğunu algılar. Jailbreaki aktif edip liberty nin uygulamanın kontrolünü atlatmasını sağlaman lazım başka türlü çalışmaz.

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
O kadar kasmana gerek yok herhangi bir şekilde crackli tweak yüklemediysen ve fazlasıyla bilinenin dışında geliştiricilerin repolarından içerik indirmediysen başına hiçbir şey gelmeyecektir.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
O kadar kasmana gerek yok herhangi bir şekilde crackli tweak yüklemediysen ve fazlasıyla bilinenin dışında geliştiricilerin repolarından içerik indirmediysen başına hiçbir şey gelmeyecektir.

Daha önce android den root room olayları yüzünden banka hesabimi patlatmışlardı o yüzden biraz tırsıyorum aslında

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Daha önce android den root room olayları yüzünden banka hesabimi patlatmışlardı o yüzden biraz tırsıyorum aslında
Root yapılmış bir android içinde kara delik açılmış gibidir aynı şey jailbreak için geçerli değil kurallara uyulduğu sürece tabi

Tips
Tips
Üst Alt