Neler yeni

Tweak MirrorSelfie

utqkya

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Tweak Adı : MirrorSelfie
Açıklama : Kamerada çekilen selfilerin ters çevrilerek kaydedilmesini önleyerek kamerada gördüğümüz gibi kaydeder.
Repo :
Uyumluluk : 12.4
Fiyat : Ücretsiz

Ekran görüntüsü

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Moderatör tarafından düzenlendi:

Hammurabi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Çok iyi, uzun zamandır aradığım tweak bi kaç tane tweak denemiştim geneli fotoğrafı değil kameradaki yansımamızı ters çeviriyordu bu aynı snapchat instagram kamerası gibi

zgrklc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Başarılı bir tweak olmuş. Selfilerde, Retrica uygulamasını kullanıyordum artık gerek kalmayacak.

Zakynthos

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Harika aradığım bir tweak di 12.4 de sorunsuz çalıştı umarım 13.2 içinde çalışır duruma gelir :)

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Merhaba tweaki kurdum kurmasına da selfie çekince halen ters gösteriyor
Bu tweak nasıl kullanılıyor ?

pincirs

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Durup bir daha düşündüm ve bu şekilde çekildiğim resimler bana saçma gelmeye başladı. Örneğin evin içinde kendime resim çekiyorum, sonra resme baktığımda -bizim ev böyle değildi -burası odanın hangi tarafı? gibi sorular sormaya başladım kendime. Aslında doğru olan iOS’un orjinaliymiş gerçekten. Tamam bu şekilde resim tam ekrandaki gibi çıkıyor ama bu sefer de ben ve objeler ters oluyor, örneğin sağ tarafımdaki ben izi sol tarafta olmuş oluyor.

sorsorustur

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Durup bir daha düşündüm ve bu şekilde çekildiğim resimler bana saçma gelmeye başladı. Örneğin evin içinde kendime resim çekiyorum, sonra resme baktığımda -bizim ev böyle değildi -burası odanın hangi tarafı? gibi sorular sormaya başladım kendime. Aslında doğru olan iOS’un orjinaliymiş gerçekten. Tamam bu şekilde resim tam ekrandaki gibi çıkıyor ama bu sefer de ben ve objeler ters oluyor, örneğin sağ tarafımdaki ben izi sol tarafta olmuş oluyor.
Şuan indirdim. Odanın farklı yerlerinde yaklaşık 20 selfie yaptım. Özellikle koltuk yerleşimi için. Hiç dediğiniz gibi bir şey yok. Müthiş iş çıkarmışlar. Bire bir. Neyse o çıkıyor. Neredeyse orada.

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Şuan indirdim. Odanın farklı yerlerinde yaklaşık 20 selfie yaptım. Özellikle koltuk yerleşimi için. Hiç dediğiniz gibi bir şey yok. Müthiş iş çıkarmışlar. Bire bir. Neyse o çıkıyor. Neredeyse orada.
hocam nasıl çalışıyor ben anlamadım bu işi ? Bende neden çalışmadı?

Lalezar

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
hocam nasıl çalışıyor ben anlamadım bu işi ? Bende neden çalışmadı?
olması gereken arkadasın dediği gbi iosun fakat gösterdiği gibi çekim verse güzel olurdu ben ekranda ne gördüysem fotonunda öle çıkmasını isterim

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Çok özür dilerim ben sanırım tam anlayamadım mevzuyu; mobilesubstrate adlı bir tweak ı daha mı kurmam gerekiyor ?
Bu arada hatırlatmak isterim cydia değil sileo kullanıyorum xs / 12,0 sileo.

Son düzenleme:

Ayhan123

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Arkadaşlar 12.4.1 e jailbreak ne zaman gelicek bende hep bu tweaki bekliyodum ama indiremiyorum şu an

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Çok özür dilerim ben sanırım tam anlayamadım mevzuyu; mobilesubstrate adlı bir tweak ı daha mı kurmam gerekiyor ?
Bu arada hatırlatmak isterim cydia değil sileo kullanıyorum xs / 12,0 sileo.
Kusura bakma açıklama yazmadan resim attım.
Tweak mobilesubstrate üzerine kuruluyor (yani depends gereksinimi mobilesubstrate) A12 cihazlarda uncover ve chimera jb araçları substitute üzerine geliştirildi yani tweak çalışmaz.

Filza içinden /library / substitute klasörünün resmini gönderebilirseniz düzenleme yapmaya çalışırım

sbariskoroglu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Iphone 8 ios 12 .4 son sürüm jb sorunsuz çalışıyor. Bu zamana kadar yapılmış en iyi 3 tweak arasına net girer bence. Anında kameradan galeriye sorunsuz kaydediyor, instagram snapchat görüntüsünde ve telefon kamera kalitesini maksimum yansıtıyor

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İndirdim ama bi değişiklik farketmedim. Birde tweakler içinde gözükmüyor sanırım, ebable falan yok otomatik mi çalışıyor, eskiye dönmek istesem ickeanerden mi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt