Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Mc donalds ve tivibu ios9 da açmıyor. Bunu nasıl çözebiliriz?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Lower kullanarak sürümünü yüksek gösterebilirsin ama uygulamalar yine de çalışmayacaktır bunun Jailbreak yoluyla bir çözümü yoktur.

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Lower kullanarak sürümünü yüksek gösterebilirsin ama uygulamalar yine de çalışmayacaktır bunun Jailbreak yoluyla bir çözümü yoktur.
Eski sürüm yükleyerek ve yeni sürüm info dosyası ile oynayarak olamaz mı? Yeni sürümdeki adres dosya onun çalışmamasını sağlayan şeyi ipaya gömsek mesela? Sadece tahmin yürütüyorum tabi ustalar bilir.

trendyol da ios9 ça çalışmıyor ancak ios8 yüklü ipad3 var onda çalışıyor. İpad deki uygulamayı kopyaladım ve iphone a attım uygulama açılıyor ancak bağlantı yok. Lowerinstall ile se sürümü yüksek gösterdim yine olmadı.
Bu işler İpa ile alakalı da olmayabilir.

Son düzenleme:

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Eski sürüm yükleyerek ve yeni sürüm info dosyası ile oynayarak olamaz mı? Yeni sürümdeki adres dosya onun çalışmamasını sağlayan şeyi ipaya gömsek mesela? Sadece tahmin yürütüyorum tabi ustalar bilir.

trendyol da ios9 ça çalışmıyor ancak ios8 yüklü ipad3 var onda çalışıyor. İpad deki uygulamayı kopyaladım ve iphone a attım uygulama açılıyor ancak bağlantı yok. Lowerinstall ile se sürümü yüksek gösterdim yine olmadı.
Bu işler İpa ile alakalı da olmayabilir.

Hayır hocam eskiden basitti bu işler sürümü denk gösteriyodun indirip kurduğun zaman çalışıyordu, o zamanlar sistem gereksinimlerinden değilde ios sürümü yükseltmeye teşvik olsun gibi bir şeydi uygulamaların alt sürümlerde çalışmaması, şimdi öyle değil bir uygulama bir sürümde çalışmıyorsa muhtemelen yazıldığı sürümle arasında sistemsel bir bütünlük olduğu içindir.

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Cevap icin teşekkürler. Halı hazırda MUHB yüklü ve çok memnun bir şekilde kullanmaktayım fakat Turkcell’den 10 tl’lik kullanmam gereken bir çek var ve jailbreak olmadığı zamanlarda da çalışan bir çözüm lazim. Bir arkadaş bu yorumu yapmış sizce mantıklı mı ? Eğer çalışıyorsa harika bir çözüm gibi geldi bana
AdGuard Pro, verilen parayı hak eden uygulamalardan biri. Gayet güzel çalışıyor.

Videoda kullandığınız tweak nedir?
Bu arada Flex 3'te bir yama olduğundan söz etmişsiniz. O zaman hazır yeri gelmişken şunu da sorayım, cihazım iPad 4 10.3.3 H3lix. Flex3 beta 8'i kurmuştum ve çalışıyordu. Daha sonra sildim. Filza'dan tekrar kurmaya çalıştığımda "subprocess paste was killed by signal (Broken pipe: 13) " hatasını alıyorum. Bunun için bir çözüm öneriniz var mı?
iOS 10 için Flex 2 kullanılıyor diye biliyorum.
reposu Flex'in orijinal reposudur. Buradan Flex 3 son beta sürümünü yüklemeyi deneyebilirsiniz.

by.erkans

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar Kilit ekranında kamereya kaydırarak geçişi kapatabiliyormuyuz geçmesin istiyorum

Gajuix

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Unc0ver ne zaman 12.2’yi destekleyip jailbreak getirecek? Bilen birileri var mıdır?

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Unc0ver ne zaman 12.2’yi destekleyip jailbreak getirecek? Bilen birileri var mıdır?
Bu işlerde zaman belirtilmez hocam bi sabah siteye bi girmişsin bakmışsın gelivermiş :)

Gajuix

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@Se7Touch Hocam tamam da, bu adamlar hiç mi Instagram sayfalarından şu saatte çıkarıcaz diye post atmıyorlar.

GOLGE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkadaşlar callbarx i kurdum kurarken ek olarak kurduğu paketleri nasıl görebilirim tam kaldırmam lazım ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
CallBar Tek başına çalışabilen bir pakettir hocam her hangi bir bağımlılığı yok tabi farklı yerlerden kurmadıysanız..

GOLGE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
CallBar Tek başına çalışabilen bir pakettir hocam her hangi bir bağımlılığı yok tabi farklı yerlerden kurmadıysanız..
böyle bir hata alıyorum callbarx

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
böyle bir hata alıyorum callbarxs i kracklerken

Tahmin ettiğim gibi crack kullanıcısısınız.

Crack kullanıcılarına sitemizce destek verilmemektedir hocam. Tamamen kaldırıp kendi reposundan satın alın.

Kullanıcı imzamı da incelerseniz neden böyle söylediğimi anlarsınız.

GOLGE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Tahmin ettiğim gibi crack kullanıcısısınız.

Crack kullanıcılarına sitemizce destek verilmemektedir hocam. Tamamen kaldırıp kendi reposundan satın alın.

Kullanıcı imzamı da incelerseniz neden böyle söylediğimi anlarsınız.
Hocam satın alma durumu olsa zaten alırdım yardım için foruma yazıyorum yani destek yok napacaz sizin dediğinizde doğru ama her birine tek tek ücret sıkıntı

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Hocam satın alma durumu olsa zaten alırdım yardım için foruma yazıyorum yani destek yok napacaz sizin dediğinizde doğru ama her birine tek tek ücret sıkıntı

Yapacak hiç bir şey yok hocam sizin söylediğiniz gibi ücret vermeden tweak kullanmanın tek yolu crack kullanmak o da bize uymuyor.

Ama başka forumlarda crack meselesini çokta kafaya takmıyorlar "ne olursa olsun tweake para mı verecem" kafasında hepsi, demem o ki orada ki crack kullanan arkadaşlardan yardım isteyebilirsiniz.

Alperen61

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
hocam bır sorum olacak iosun orjinal müzik uygulamasında mp4 muzık klıp vs oynatıyorum yalnız parçalar kısmında her müzik sectıgımde otomatık dondurme aktıf oluyo bunu kapatmanın bır yolu varmı yada bı tweak felan cıhazım ıphone 6s 11.4 jailbreakli

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
hocam bır sorum olacak iosun orjinal müzik uygulamasında mp4 muzık klıp vs oynatıyorum yalnız parçalar kısmında her müzik sectıgımde otomatık dondurme aktıf oluyo bunu kapatmanın bır yolu varmı yada bı tweak felan cıhazım ıphone 6s 11.4 jailbreakli
Hocam döndürme derken yinelemeyi mi kastediyorsunuz ?

GOLGE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
arkadaşlar acil yarıma ihtiyacım var gelen giden aramalarda ne ses geliyor ne gidiyor bir anda oldu bip whatsapp facetime gibi uygulamalarda sorun yok ama kendi programında bir türlü düzeltemedim son tweaklerdendir dedim fakat onlarıda kaldırdım sonuç ayn jb kaldırıp deniyorum sorun düzeliyor napmak lazım bu sorunla karşılaşan çözümü olan bi arkadaş acil yardımcı olursa sevinirim

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
arkadaşlar acil yarıma ihtiyacım var gelen giden aramalarda ne ses geliyor ne gidiyor bir anda oldu bip whatsapp facetime gibi uygulamalarda sorun yok ama kendi programında bir türlü düzeltemedim son tweaklerdendir dedim fakat onlarıda kaldırdım sonuç ayn jb kaldırıp deniyorum sorun düzeliyor napmak lazım bu sorunla karşılaşan çözümü olan bi arkadaş acil yardımcı olursa sevinirim
Kardeş mutlaka bir tweakten etkileniyordur.eger jb siz sorun yoksa jb den sonra sonrun başlıyorsa tweaklerden biri etken oluyordur.ı Cleaner varsa tüm tweakleri devre dışı bırak sonra tek tek devreye sok kontrol et.sıkıntılı tweak hangisi ise kaldır.

GOLGE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Ya o bölümü bana ekran atabilirmisin ilk jb deneyim zamanlarımda yanlış yaptım komple tlf gitti atabilirmisin

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Callbar, AudioRecorder vb bir tweak var mı tweak listenizi paylaşır mısınız?

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ya o bölümü bana ekran atabilirmisin ilk jb deneyim zamanlarımda yanlış yaptım komple tlf gitti atabilirmisin

Burdan tweakleri tek tek kapat dene

GOLGE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Kardeş mutlaka bir tweakten etkileniyordur.eger jb siz sorun yoksa jb den sonra sonrun başlıyorsa tweaklerden biri etken oluyordur.ı Cleaner varsa tüm tweakleri devre dışı bırak sonra tek tek devreye sok kontrol et.sıkıntılı tweak hangisi ise kaldır.

Mesaj düzenlendi:

hepsini kapattım resping yaptı yine aynı
Mesaj düzenlendi:

Burdan tweakleri tek tek kapat dene

resping yaptı hepsi kapalı olmasına rağmen yine aramada aynısını yapıyor ekstra bişey yapmadım bi anda oldu anlamadım gitti uncoveri kapatıyorum düzeliyor

Son düzenleme:

Gajuix

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ya kafayı yiyeceğim 12.2 ye ne zaman JB gelicek? Adamların Twitter hesaplarını takip ediyorum, hiçbiri bir şey yazmamış 4 aydır yok!..

Tips
Tips
Üst Alt