Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

frk_kahraman

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Beyler selam her sitede standart anlatılan tweakler hariç tweak kullanan var mı eğlenceli olur yada böyle oha denilicek özellikte olur. Böyle şaşırtsın işte anlayın. Saygılar.

Jump

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Appcake haricinde uygulama indireceğim bir tweak var mi?

ayfly

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bekleyen arkadaşlar için çok sevindim jaikbreak çıkmasına.ancak naçizane bir tavsiye olarak alırlarsa bence acele etmesinler yüklemek için.bence bir 10-15 gün beklesinler.böylece gelecek güncelleme ve düzeltmelerle ve tweaklerin de güncellenmesiyle daha stabil bir hale gelecektir.jailbreak yeni olduğu için elbette bir takım aksilikler olacaktır.bence biraz sabredip sonrasında daha stabil bir jailbreak daha akıllıca olacaktır diye düşünüyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

eskjailbreak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Nasıl olsa restore yapacaz bu işin sonunda
Bırakta 1 aylık açlığımızı bastıralım
:)

bbthns

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Sorun olmaz kaldırıp kurmalısınız.
Merhabalar kimse yardımcı olmadı siz olsanız? Electra ve cydiaya hiçbir şekilde girmiyor profiller kısmında electrada yok ama iconları var ana ekranda future restore yapayım dedim herşeyi indirdim cydia impactor da installing ipa da kalıyor noncereboot da yüklenmiyor ne yapıcam mecbur 11.4e geçmek zorunda mıyım yardım edin lütfen kaç ay bekledim şimdi kullanılamaz hale geldi bir iki tweak yüzünden

adroxx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
already jailbroken diyorda cydia yok ssh yaptım gene gelmiyor restart ediyorum halan aynı ?

mehmetklc1907

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
bir tane tweak yükledim reboot ettiği sırada yüklenme ekranında kaldı uzun bir süre sonra mecbur olarak kapatıp açmam lazımdı bu seferde doğal olarak cydia açılmaz oldu. jb yi tekrar yaptığımda tekrardan o en baştaki yüklenme ekranında kalıyorum. ana sayfamda Cyida Filza falan hepsi kurulu ama açılmıyor. şimdi ne yapmam gerekiyor ?

TheL0w

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhabalar herkese, andy wiikin reposunu ekledim sürekli hata veriyordu silerkende internet gitti sonra bir daha ne kadar denesemde kaldıramadım icleaner ile falan da denedim nasıl kaldırabilirim acaba?

tufancemkir

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Applicationlara şifre koyduğumuz bir tweak vardı eskiden 11.3.1 için şuan bildiğiniz bir tweak varmı

ozunekmekci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
watusi 2 indirdim şimdi kaldıramıyorum. reklamı veya tweakın kendisini kaldırmayı bilenler yardımcı olabilir mi ?

sutsurup

4K Devices Support
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 6
Sorum 1, Sorum 2. Durduk yere hiçbir yöneticiyi etiketleyip, rahatsız etmek istemiyorum fakat bu sorularımın cevabını olumlu/olumsuz öğrenmem lazım. Forumda herhangi bir yöneticinin Geliştirici hesabı var mı acaba? Cevaplara göre 11.4'e yükseltmek için bekliyorum yönetici arkadaşlarım. Teşekkür ederim.

Hz_Eyup

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Resimdeki gibi bir hata alıyorum ama safe mode atmıyor.
Birde extender yükledim dün ama güncellenen ipayı indirmiştim ifilenin içine güncel ipayı attım yani ben ilk çıkan ipa ile jailbreak yapmıştım extender imzalama sırasında sorun çıkarırmı?

Ekli dosyalar

TheL0w

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Resimdeki gibi bir hata alıyorum ama safe mode atmıyor.
Birde extender yükledim dün ama güncellenen ipayı indirmiştim ifilenin içine güncel ipayı attım yani ben ilk çıkan ipa ile jailbreak yapmıştım extender imzalama sırasında sorun çıkarırmı?
Extender’ı 11.3.1 için nerden indirdin hocam ben bulamadım da. Bir de o hatayı hangi tweak için veriyor?

thrasherr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Cydia impactor ile electrayi kurup cydiayi aktif ettikten sonra 1 hafta sonradami ayni islemi yapmak zorundayiz?

Hz_Eyup

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Extender’ı 11.3.1 için nerden indirdin hocam ben bulamadım da. Bir de o hatayı hangi tweak için veriyor?

Bu forumun reposundan ekledim hocam sitede var repo adresi.
Hatada sanırım tweakden dolayı değil yanlış bi repodan galiba daha bulamadım.

TheL0w

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bu forumun reposundan ekledim hocam sitede var repo adresi.
Hatada sanırım tweakden dolayı değil yanlış bi repodan galiba daha bulamadım.

Çok sağol hocam repo ekliydi aslında nasıl bulamamışım acaba, tekrardan teşekkürler bir de reponun safe mod uyarısı vereceğini sanmam tweaktedir bence

Kadric

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba arkadaşlar
Ben jaibreak i safariden indirdim.ama herhangi bir güncelleme almıyorum.sizce normalmi bu

Kadric

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Birde substrade safe mode yok.bunu bizmi indireceğiz

perfect59

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
merhaba çalışan dark mode tweak varmı acaba sitem genelinde etkileyecek turden olan?

Tips
Tips
Üst Alt