Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

Golgekanarya

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (3.Nesil)
Teşekkür ederim
Mesaj düzenlendi:

son olarak app admini kaldırıyım mı yoksa kalsın mı bir problem yaratır mı ha bir de ios 9.3.6 ile uyumlu mu
Mesaj düzenlendi:

reis ios 11 olmadığı için kurulmadı başka çözümün var mı
Ben de aynı durumdayım ios 9.3.6 ya nasıl twitch indiricex.Bir yolu var mı?

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Ben de aynı durumdayım ios 9.3.6 ya nasıl twitch indiricex.Bir yolu var mı?
1-Eski uygulama ios 9 zamanında var ise başka cihazdan ve ya bilgisayardan itunes ile kendi hesabın ile girip indirme başlat sonra senin cihazdan indir kısmı buluta dönecek oradan uygun sürüm iner,

2- jb var ise lowerinstall tweak ile ios 9 sürümünü yüksek gösterip indirme başlat, yine indir yazısı buluta dönecek tweakı kapat ve uygun sürümü indir. Bildiğim çözüm bunlar.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Merhaba tek ihtiyacım olan watusi veya benzeri. Whatsapp ++ varmış bunun ipa sını gerekirse ücretli imza ile kullanabilir miyim ? Link te bulamadım cihazda jb yok yardımcı olur musunuz
İphonecake sitesinden indirerek 3u tools programında ipa signature kısmından imzalayarak 1 hafta kullanabilirsin. Her hafta tekrar etmen gerek ya da yıllık için developer ipa olarak imzalanması gerek bu sitede yöneticilere ulaşırsan yardımcı olabilirler.

Son düzenleme:

Kadric

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
1-Eski uygulama ios 9 zamanında var ise başka cihazdan ve ya bilgisayardan itunes ile kendi hesabın ile girip indirme başlat sonra senin cihazdan indir kısmı buluta dönecek oradan uygun sürüm iner,

2- jb var ise lowerinstall tweak ile ios 9 sürümünü yüksek gösterip indirme başlat, yine indir yazısı buluta dönecek tweakı kapat ve uygun sürümü indir. Bildiğim çözüm bunlar.

Merhaba lowerinstall alternatifi iOS 14 için çalışan bir tweak varmı acaba

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Wolky38

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (3.Nesil)
Öncelikle herkese merhaba;
iPad 3,3 cihazımı jailbreak yaptım YouTube yükledim filzadan yapılacakları yaptım fakat youtubede videolar gelmiyor yardım edebilecek varmı ?

sirlegend

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Merhaba . Elimde bir 3. nesil İpad var . Sürümü 9.3.6 ( 13G37) 3uTools ile jailbreak yaparken her seferinde %40 ta hata veriyor. Sebebi nedir. Cihaz yurt dışından geldi . Hatada burada eklediğim gibi. jailbreak hata.JPG

sirlegend

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Windows güvenlik ayarlarını kapatıp deneyin
Dostum teşekkür ederim. Jailbreak yaptım . Cydiada yükledi güncellemeleride yaptı. Fakat sürüm bir türlü değişmiyor. Youtube vs yükleyebilmem için ekstra bir işlem mi yapmam gerekiyor.

typersin25

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Altstore ile yükleyebileceğim uygulamaları nereden bulabilirim

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Öncelikle herkese merhaba;
iPad 3,3 cihazımı jailbreak yaptım YouTube yükledim filzadan yapılacakları yaptım fakat youtubede videolar gelmiyor yardım edebilecek varmı ?
ios 9.3.5 sürümü için Youtube

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Merhaba lowerinstall alternatifi iOS 14 için çalışan bir tweak varmı acaba

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Malesef bulamadım ben de.

buraklee

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (4.Nesil)
ipad 4 e youtube uygulaması yükledim ama bir türlü çalışmıyor sürüm 10.3.3 3utools ile ama çözümü var mıdır , çalışan sürümü nerden indirebilirim ?

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
ipad 4 e youtube uygulaması yükledim ama bir türlü çalışmıyor sürüm 10.3.3 3utools ile ama çözümü var mıdır , çalışan sürümü nerden indirebilirim ?
ios 9.3.5 sürümü için Youtube

Filza ile var/containers/bundle/application/youtube/youtube.app içerisinden info.plist i bulun üzerine tıklayıp root menusunu açın cfbundleversiyon kaşısında sürüm versiyon yazar (i) ye tıklayın açılan yerde sürüm numarası yazar orayı 14.44.3 yapın, üstten infoplist e basın sonra bitti ye basın. İşlem tamam.

Son düzenleme:

imanlivampir

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (5.Nesil)
Arkadaşlar merhaba, yakın zamanda iPad OS 14.2 yüklü bir iPad mini 5. Nesil alacağım bu cihaza uncover ile jailbreak yapabilir miyim? Yapabiliyorsak eğer cihaz kapanırsa yeniden jailbreak yapmam gerekecek mi ve bunu yaparken tekrar bilgisayara ihtiyaç duyacak miyim?

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkadaşlar merhaba, yakın zamanda iPad OS 14.2 yüklü bir iPad mini 5. Nesil alacağım bu cihaza uncover ile jailbreak yapabilir miyim? Yapabiliyorsak eğer cihaz kapanırsa yeniden jailbreak yapmam gerekecek mi ve bunu yaparken tekrar bilgisayara ihtiyaç duyacak miyim?
Cihaz kapanırsa jailbreaki tekrar aktif etmen gerek, cihazınızın uncover desteği var diye biliyorum.

Sentinel isimli tweak var cihaz şarjı %5 e düşünce sahte kapanma yapıyor. Jb gitmemiş oluyor. Uncover haftalık imzalı oluyor, reprovision tweak 1 hafta dolarken uncoveri imzalayarak yeniden 1 hafta daha uzatabiliyor.

Developer imzalı uncover 1 yıl imzalı oluyor, forum yöneticilerinden ücretli temin edilebilir.

Çözüm çok.

mccg

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (4.Nesil)
merhabalar ios 10 ipad 4 - Youtube kurulum sorunum mevcut.

daha önce hiç ios hesabım olmadan 2. el ipad 4 edindim çocuklar için.

jailbreak sorunsuz yaptım ve internet üzerindeki neredeyse tüm youtube yükleme girişimlerim başarısız oldu. (yüklemeler tamam fakat ya açılmıyor yada içerik yüklemiyor, yeni sürüm istememe fix'leri dahil yaptım)

3u ile ipa yükledim bazılarını imzaladım, safari ile bazı stor lar aracılığı ile yükledim olmadı.

son çözüm elinde yüksek ios sürümlü hesabı olan bir arkadaş hayrına daha cüzi bir ücret ile de olsa paylaşır ise çok sevinirim.

Aritemiz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Benim sorum şu: eski 5s'imi hdmi ile televizyona bağladım. Bu cihazı oturduğum yerden kontrol etmek istiyorum. Ama ios 12.5.5 olduğu için Bluetooth mouse bağlayamıyorum. Bunun için yapılacak bir şey var mı? Çözüm önerisi lazım 😀

nakdogan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Jailbreak sonrasi telefonumda hangi ayar degisti bilmiyorum ekran parlakligini kisiyorum telefonu kitleyip geri actigim an parlaklik sona geliyor tekrardan hangi ayardan duzeltebilirim

emirkaraca011111

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (6.Nesil)
Merhaba Benim Sorum Şu
9.3.5 kullanıyorum Jailbreakli
ControlCenterXI tweakini yüklemek istiyorum Yüklediğimdi yeniden başlatılıyor ve safe moda geçiyor ne yapabilirim
Edit: Düzeltilmiştir

Son düzenleme:

ejderhax

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
1 haftalık imza süresi doldu rejailbreak yapıyorum tamamlanıyor ama ne cydia açılıyor ne de tweakler yükleniyor icleaner gibi iconu olan tweakler de duruyor ama açılmıyor uncoverdan(8.0.2) restore rootfps hariç tüm tikleri açsam da ne yapsam da yine aynı sorunla karşılaşıyorum rootfps tikini açıp jailbreak yapınca tweakler gidiyor yapmak istemiyorum tek tek tweakleri geri yüklemek uzun sürüyor ek olarak imza süresini de uzatmayı bi türlü halledemediğim için bu haftalık rejailbreak ile karşı karşıya kalıyorum (not: ip6 cihaz ios 12.5.2 kuruluydu ve uncover 6.1.2 kullanıyordum her hafta rejailbreak yaptığımda sorun olmuyordu sürekli karşıma 12.5.5 güncelleme bildirimi çıktığı için bıkmıştım ve 12.5.5'e güncelledim uncoverin 8.0.2 sürümü dışında hiçbi sürümde jailbreak yapılmıyordu) 8.0.2 ile jailbreak yaptım tweakleri kurdum vs. 1 hafta doldu ve bu sorunla karşılaştım lütfen yardımcı olabilir misiniz kafayı yemek üzereyim - @nihat1551 hocam son zamanlarda yanıtlarda sizin yardımcı olduğunuzu gördüm rica etsem bana da yardımcı olabilir misiniz -

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
1 haftalık imza süresi doldu rejailbreak yapıyorum tamamlanıyor ama ne cydia açılıyor ne de tweakler yükleniyor icleaner gibi iconu olan tweakler de duruyor ama açılmıyor uncoverdan(8.0.2) restore rootfps hariç tüm tikleri açsam da ne yapsam da yine aynı sorunla karşılaşıyorum rootfps tikini açıp jailbreak yapınca tweakler gidiyor yapmak istemiyorum tek tek tweakleri geri yüklemek uzun sürüyor ek olarak imza süresini de uzatmayı bi türlü halledemediğim için bu haftalık rejailbreak ile karşı karşıya kalıyorum (not: ip6 cihaz ios 12.5.2 kuruluydu ve uncover 6.1.2 kullanıyordum her hafta rejailbreak yaptığımda sorun olmuyordu sürekli karşıma 12.5.5 güncelleme bildirimi çıktığı için bıkmıştım ve 12.5.5'e güncelledim uncoverin 8.0.2 sürümü dışında hiçbi sürümde jailbreak yapılmıyordu) 8.0.2 ile jailbreak yaptım tweakleri kurdum vs. 1 hafta doldu ve bu sorunla karşılaştım lütfen yardımcı olabilir misiniz kafayı yemek üzereyim - @nihat1551 hocam son zamanlarda yanıtlarda sizin yardımcı olduğunuzu gördüm rica etsem bana da yardımcı olabilir misiniz -
Cihaz nedir bilmiyorum ama aklıma gelenleri yazayım,
Uncover hatasında jailbreak completed deyip cydia açmıyor ise uncover in düşük sürümlüsünü (6.1.2) yüklemen gerekiyor. Sonra cydiaya girip güncellemelerin var ise yapacaksın.

Uncoveri burdan dene(link 1 ve2)

Olmaz ise pc den 3utols ya da checkra1n ile flash bellek ile yapmak gerek.

Tips
Tips
Üst Alt