Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
merhabalar. soracağım soru daha önceden sorulduysa kusura bakmayın ben bulamadım fprumda.
Şuan iphone6 plus ios12.5.1 JB ile kullanıyorum. ios13'e yükseltmek istiyorum. nasıl yapılacağını bilmiyorum. biri yol gösterebilir mi. ambae oldum
Konu linkini inceleyin.

erenalar

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
merhabalar, checkra1n ile jailbreak kuruyorum all done yazıyor ama telefona checkra1n uygulaması yüklenmiyor. 3-4 defa denedim ama olmadı. sebebi nedir?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
merhabalar, checkra1n ile jailbreak kuruyorum all done yazıyor ama telefona checkra1n uygulaması yüklenmiyor. 3-4 defa denedim ama olmadı. sebebi nedir?
Checkra1n farklı sürümünü deneyin

epili

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Konu linkini inceleyin.
hocam okudum onu ama konuya yabancıyım hiç bişey anlamadım. hshs falan yok bende. şuan hshs alamıyorum anladığım kadarıyla. o nedenle iphone6'ya ios 13.5 yüklemem imkansız doğru mudur?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
hocam okudum onu ama konuya yabancıyım hiç bişey anlamadım. hshs falan yok bende. şuan hshs alamıyorum anladığım kadarıyla. o nedenle iphone6'ya ios 13.5 yüklemem imkansız doğru mudur?
İphone 6 için son sürüm 12.5.1 ios 13 ve üzeri bir sürüm yükleyemezsiniz.

MasterBody

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba Ben Sami.
Arkadaşlar Filzadan Bir Uygulamanın MP3 Dosyasını Değiştirmek İstiyorum. Yani Mesela Şöyle: Uygulamaya Girdiğimde Normal Menü Müziği Yerine Benim İstediğim Bir Müzik Çalsın. Lütfen Yardım Edin :))

mahir66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar şöyle bi sorunum var

checkra1n ile jb yapmıştım sonrasında reprovision ile unc0ver imzaladım ve onu kurdum checkra1n gitti uncover geldi

Cydia da hatalar görmeye başladım

bende uncover üzerinden düzelir diye rootfs yaptım cydia falan hepsi yok oldu şimdi tekrar kurulmuyor sürekli fotodaki uyarılar arasında dönüp duruyorum bi yardım edebilir misiniz

Ekli dosyalar

Aegnor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar telim ip6 12.5.1 Bir tweak arıyorum ama öyle bişey varmıdır bilmiyorum. Oynadığım bi oyun var bir müddet sonra atıyor. Bu atmayı engelleyecek bi tweak varmıdır.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar şöyle bi sorunum var

checkra1n ile jb yapmıştım sonrasında reprovision ile unc0ver imzaladım ve onu kurdum checkra1n gitti uncover geldi

Cydia da hatalar görmeye başladım

bende uncover üzerinden düzelir diye rootfs yaptım cydia falan hepsi yok oldu şimdi tekrar kurulmuyor sürekli fotodaki uyarılar arasında dönüp duruyorum bi yardım edebilir misiniz
Checkra1n ve unc0ver birbirinden farklı jb araçları restore rootfs ile sıfırlama yapmadan bir diğerine geçmek sorun oluşturur.
Checkra1n ile jb yapın ve restore rootfs işlemi yapın ve unc0ver ile tekrar jb yapmayı deneyin.
Sorun çözülmez ise tam restore yapın

mahir66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S

Checkra1n ve unc0ver birbirinden farklı jb araçları restore rootfs ile sıfırlama yapmadan bir diğerine geçmek sorun oluşturur.
Checkra1n ile jb yapın ve restore rootfs işlemi yapın ve unc0ver ile tekrar jb yapmayı deneyin.
Sorun çözülmez ise tam restore yapın
cevap için teşekkür ederim. Şu an jb kaybetmiş durumdayım uncover da kaybettim Checkra1n ile jb yapmaya çalışacağım, eğer olmaz ise restore etmeye çalışacağım lakin cihazda jb yokken nasıl tam restore edeceğimi bilmiyorum biraz yüzeysel baktım sitede tam olarak aklıma yatan bi yöntem göremedim bana önereceğin bir yöntem var mı benim durumum için ha bu arada checkra1n ile jb başarılı olursa ben uncovera geçiş yapmak istiyorum bunu sorun oluşmadan nasıl yaparım Buda önemli benim için çünkü bu sorunlar geçiş yaptığım için oluştu normalde herşey düzgündü

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X

cevap için teşekkür ederim. Şu an jb kaybetmiş durumdayım uncover da kaybettim Checkra1n ile jb yapmaya çalışacağım, eğer olmaz ise restore etmeye çalışacağım lakin cihazda jb yokken nasıl tam restore edeceğimi bilmiyorum biraz yüzeysel baktım sitede tam olarak aklıma yatan bi yöntem göremedim bana önereceğin bir yöntem var mı benim durumum için ha bu arada checkra1n ile jb başarılı olursa ben uncovera geçiş yapmak istiyorum bunu sorun oluşmadan nasıl yaparım Buda önemli benim için çünkü bu sorunlar geçiş yaptığım için oluştu normalde herşey düzgündü
Checkra1n ile jb büyük ihtimal sorun yaşamadan yaparsın. Jb işleminden sonra Checkra1n uygulama içerisinden restore rootfs ile jb sıfırlama yap ve daha sonra unc0ver ile jb işlemini dene.
Tam restore için ise cihazın model ve sürümünü bilmiyorum fakat uygun ise succession tweakı ile aynı sürümü restore yapabilirsin.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar telim ip6 12.5.1 Bir tweak arıyorum ama öyle bişey varmıdır bilmiyorum. Oynadığım bi oyun var bir müddet sonra atıyor. Bu atmayı engelleyecek bi tweak varmıdır.
Jb li durumda İphone 6 ram yetersiz kalabilir oynadığın oyunda ve uygulamadan atar hali ile safe mod da oynamayı deneyebilirsin veya
Choicy tweakı veya benzer bir tweak ile tweak injectionu kapatırsan oynadığın oyunu jb nin dışında tutarak oyundan atmaları engelleyebilirsin.

mahir66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Checkra1n ile jb büyük ihtimal sorun yaşamadan yaparsın. Jb işleminden sonra Checkra1n uygulama içerisinden restore rootfs ile jb sıfırlama yap ve daha sonra unc0ver ile jb işlemini dene.
Tam restore için ise cihazın model ve sürümünü bilmiyorum fakat uygun ise succession tweakı ile aynı sürümü restore yapabilirsin.
6s 13.3 sürüm var içerisin de dediğin şekilde deneyeceğim sağ ol dostum

farukkaygisiz24

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
ip6 12.5.1 sürümü mevcut jailbreak yapmak istiyorum hangi konuyu incelemem gerekiyor. Birde yaşadığım bir problem şudur ki appstore üzerinden word exel gibi programları kullanmak için ios13 sürümü ve üst kullanmam gerekiyor bir süre bu telefonun beni idare etmesi gerekiyor. Bunun bir çözümü yapılabilir mi en azından 6 aylık bir süreçte idare edebilsin. Yardımlarınızı bekliyorum. İyi Forumlar

Ankaralim06

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
arkadaslar developer hesabini nerden alabilirim jailbreaksiz ipa yüklemek icin

ANKARALI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Yanlış anladınız ustam ben jailbreaksiz cihaz da ipa yüklemek istiyorum

Aegnor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
S.a arkadaşlar bende chimera jailbreak var teli kapatıp yeniden açmam gerekti ve chimare uygulamasının sertifikası bitmiş yeniden tutuboxdan yükleyeyim dedim iniyor ve tam yüklenince simgesi soluk kalıyor açılmıyor. Bunun sebebi nedir nasıl çözeriz

remix

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
S.a arkadaşlar bende chimera jailbreak var teli kapatıp yeniden açmam gerekti ve chimare uygulamasının sertifikası bitmiş yeniden tutuboxdan yükleyeyim dedim iniyor ve tam yüklenince simgesi soluk kalıyor açılmıyor. Bunun sebebi nedir nasıl çözeriz
Revoke Olmuş Beklemek Zorundasın Yeniden ReSign Yapana Kadar Eğer İstersen Kendinde İmzalayabilirsin Sideloadly İle

Aegnor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Revoke Olmuş Beklemek Zorundasın Yeniden ReSign Yapana Kadar Eğer İstersen Kendinde İmzalayabilirsin Sideloadly İle
Hocam bilgisayar olmadığı için telden yapmaya çalışıyorum. Çalışan bi yer varmı bildiğin

onurtest

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar merhaba, bir sorunum var. Bu uygulamanın daha eski bir sürümü indirilsin mi? diye bir pencere karşıma çıkıyor instagramı veya başka bir uygulamayı güncellemeye çalıştığımda. Keza yeni bir uygulama yüklemeye çalıştığımda da yüklemiyor, hiçbir hata da vermiyor, uygulamadan atmıyor. İndir diyorum, herhangi bir tepki yok. IOS 11.3.1 versiyonunu kullanıyorum fakat uygulamalar artık ios 12 istiyor. Bu yüzden yardımınıza ihtiyacım var. Bu uygulamaları yüklemenin kolay yolu var mı? Yoksa iso u güncellemem şart mı? Jailbreak i kaybedeceğim gibi gözüküyor :) Yardımlarınızı bekliyorum

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
HideYourAps ta gizlemek istenen uygulamaları en başa nasıl alırız_

Tips
Tips
Üst Alt