Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

JONES.53

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7

Arkadaşlar bu şarz icon içine % yi koyan tweak hangisi?

merciful_boy

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Slm arkadaşlar ipa uzantılı dosyaları filzadan başka hangi tweakle kurabiliyoruz yardım eder misiniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hkn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Apple watch için sürüm güncellemem gerekli hali hazırda 11.4.3 jb kullanıyorum. Şuan yine jb li olarak geçebileceğim bi sürüm var mı?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

madmert9

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Apple watch için sürüm güncellemem gerekli hali hazırda 11.4.3 jb kullanıyorum. Şuan yine jb li olarak geçebileceğim bi sürüm var mı?

checkra1n beta sürümü 14.2'de çalışıyor diye biliyorum ve senin telefonunla da uyumlu olması lazım.Fakat şu anda iOS 14 için çıkan beta jailbreak, iOS 11'deki gibi stabil değil.Ben olsam yine de iOS 14'e geçerdim iOS 11'den bu yana bir sürü özellik eklendi ve iOS 11'deki gibi olmasa da jailbreak yapılabiliyor.

JONES.53

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar son günlerde iOs 14 u yükle uyarısı geliyor bunu yok eden tweak neydi unuttum

hkn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
checkra1n beta sürümü 14.2'de çalışıyor diye biliyorum ve senin telefonunla da uyumlu olması lazım.Fakat şu anda iOS 14 için çıkan beta jailbreak, iOS 11'deki gibi stabil değil.Ben olsam yine de iOS 14'e geçerdim iOS 11'den bu yana bir sürü özellik eklendi ve iOS 11'deki gibi olmasa da jailbreak yapılabiliyor.
Epeydir son güncellemeleri takip edemiyorum, şuan geçip jb yapabileceğim sürüm hangisi?

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İyi akşamlar arkadaşlar.. ios 14'e geçince birsey dikkatimi çekti. Sanki cydia yeni yada güncelleme alan tweakleri değişiklikler kısmında pek göstermiyor. Hergün defalarca kaynakları yeniliyorum ama 2-3 günde 1-2 tweak belki düşüyor. İos 13'e kadar nerdeyse hergün cydiaya yeni tweakler düşerdi. Sizdede durum böylemi. İ7 ios 14.1 kullanıyorum. Showallcydiaupdates tweak'inide yükledim ama aynı. Beklediğim tweaklerden haberdar olamıyorum, Mesela bugün axon için 14'e güncelleme gelmiş ama tesadüfen farkettim, cydiada tweaki açınca güncellenmiş gözüküyor ama değişiklikler kısmına düşmedi..

merciful_boy

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Slm arkadaşlar AppCake üzerinden fm 21 oyununu indirdim oyunda ses yok ve oyuncu resimleri klüplerin armaları felan yok nedeni nedir acaba

darkhopess

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
İ cleaner ile bozuk tweak nasıl bulunuyordu ??
iCleaner’e girip sol altta + simgesine tıkla, oradan Cydia Substrate Eklentilerine gir. Tweakleri teker teker devre dışı edip respring etmelisin. Ancak o şekilde anlarsın.

Son düzenleme:

furkanss

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
İphone 6 kullanıyorum ios12.4.9 checkra1n ile cydia yükledim yeniden başlattım checkra1n silindi cydia açılmadı 10kere denedim her seferinde böyle oldu bugün sileo kurdum o da yeniden başlayınca aynı hatayı verdi lütfen yardım edin forumdaki tüm yöntemleri denedim

JBTR007

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
iOS 14.1 de Spotilife kulaninca Spotify Widget bende calismiyor ,sizde nasil ?

baby22

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaşlar iphone 11 ios 13.4.1 Unv0ver jailbreakli cihazım var. widget kısmında Turkcell Dijital Operatör widgeti yüklenemiyor sorunu alıyorum. Jailbreak kaldırınca düzeliyor. Tweakleri kapatıp da denedim yine olmadı. Sorun nedir sizce?

Ekli dosyalar

mkagan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
A13 İos 14.2 ye Jailbreaksiz olarak cydia daki bir tweaki yükleyebileceğimiz herhangi ücretli veya ücretsiz bir metod varmı ?

hasanergun0635

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
13.7 sürüm checkrain yapıyordum beta ama orta tuş bozuldu telin şuan jb yok tel kapandı nasıl yapcam yardım

cixman

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkadaslar iphone 11 ios 13.6 sürümüne jailbreak var mı acaba youtubede bir cok video var acaba yapılabiliyor mu ?

qratox

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İyi akşamlar iyi forumlar jailbreakli bir iphone 7 kullanıcısıyım batarya sağlığım 100 olmasına rağmen şarzım aşırı derecede çabuk bitmeye başladı bunun herangibir tweakle alakası olma durumu varmı kontrol edebilceğim bir tweak varmı yardımcı olursanız sevinirim

seyfnzkkol

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Telefonumu ios 14.2 den 13.5 e düşürmek istiyorum. Iphone 7

darkhopess

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhaba forum arkadaşlarım,

Ben IOS 12.4.9 kullanıcısıyım, IpadStatusBar tweaki kullanıyorum. Bu, sevdiğim bir tweak açıkçası ama bu tweak üzerinde istediğim şekilde değişiklik yapamıyorum. Mesela; bu tweak operatör ismini direk göstermiyor, onun yerine sadece saat ve tarihi gösteriyor. Onun yanına aynı şekilde operatör ismi ekleyebilmem için ne yapmam gerekiyor, operatör isminin ekleyip Zeppelin ile özelleştirmek istiyorum. Her özelliği bununla aynı olacak şekilde ekstradan operatörün gözükmesi ve Zeppelin ile özelleştirmem için ne yapmam gerekiyor. Alternatif sunabilirseniz veya yapmam için bir yol varsa, yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Kullandığım tweak için ekran görüntüsü ekte olacaktır, orada gördüğünüz gibi saat ve tarihin yanında operatör isminin gözükmesi için nasıl bir yol izleyebilirim. Şimdiden teşekkürler, iyi forumlar.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone U+ aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:

remix

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Benim Elimde İpad 2 Sürüm 9.3.5 Jailbreakli Bir Cihaz Var Bunu Nasıl bilgisayardan kontrol edebilirm? (Ekranında donma kasma olmayan)

Tips
Tips
Üst Alt