Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

realdescent

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Checkra1n Loader içinde Re-install komutu ile sıfırlayın ve yeniden Jailbreak yapın

Bağımlılık tweaklerini kurmayı unutmayın
Dediginizi yaptim sonuc ayni hocam
Mesaj düzenlendi:

Checkra1n Loader içinde Re-install komutu ile sıfırlayın ve yeniden Jailbreak yapın

Bağımlılık tweaklerini kurmayı unutmayın
Bagimlilik tweaklerinden kastınız nedir?

chronicmaniac

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
Merhabalar,

3utools ile iPad mini 1 e jailbreak yaptım. iOs 9.3.5 kullanıyorum. Fakat jailbreak sonrası Cydia açılmıyor.

“Could Not Open File /var/lib/dpkg/status”

hatası alıyorum. Ne yapılabilir?

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Shell mobil uygulaması tek plakaya izin veriyor. İki plaka için ne yapabilirim, iki uygulama için var mı bi yöntem? Slices bi ara telefonu bloke etti resmen. sağolsun @ataberk kardeş crane önerdi, işe yarayacak sanırım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:

JONES.53

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar sa,
Bu usr/bin/gamegemnative nedir ne işe yarar bilen var mı?
Gamegemios ile bir bağlantısı var mıdır?
Mesaj düzenlendi:

13.6 da şuan herhangi bir JB aracı yok dostum
Mesaj düzenlendi:

Rocket for instagram
Rocket işe yaramadı

JONES.53

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar sa,
Bu usr/bin/gamegemnative nedir ne işe yarar bilen var mı?
Gamegemios ile bir bağlantısı var mıdır?
Mesaj düzenlendi:

13.6 da şuan herhangi bir JB aracı yok dostum
Mesaj düzenlendi:

Rocket for instagram
Rocket işe yaramadı

yasinozmeen

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
merhaba abiler ben bugün telefonumdan jailbreaği kaldırmaya çalışırken beceremedim ,telefon bi kablo ve bir pc nin olduğu ekranda kaldı. pc üzerinden itunes ile telefonu sıfırlayıp iclodan verileri geri yükledim ve ios14 e güncelledim.
benim sorum telefon şu anda hiç jailbreak yapılmamış gibimidir yoksa kalıntılar varmıdır ? var iser nasıl tamamen temizlerim

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
merhaba abiler ben bugün telefonumdan jailbreaği kaldırmaya çalışırken beceremedim ,telefon bi kablo ve bir pc nin olduğu ekranda kaldı. pc üzerinden itunes ile telefonu sıfırlayıp iclodan verileri geri yükledim ve ios14 e güncelledim.
benim sorum telefon şu anda hiç jailbreak yapılmamış gibimidir yoksa kalıntılar varmıdır ? var iser nasıl tamamen temizlerim
Dfu mod da restore yapın tekrar ve yedek geri yüklemesi yapmadan yeni bir iphone olarak kurulumu tamamlayın

bjkclub45

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhaba, eski ios cihazımda jailbreak kullanıyordum dolayısıyla güncelleme yapmayacağım için güncelleme bildirimlerini kapattım fakat bunu nasıl yaptığımı hatırlamıyorum. Yeni ios cihazımı ise eski cihazın yedeğiyle kurdum, sıfırdan kurmadım cihazı dolayısıyla jailbreak kalıntılarının kaldığını düşünüyorum. Şimdi problemim şöyle, yeni ios cihazımda “yazılım güncelleme” bölümüne giremiyorum, bu bildirimleri
kapatma durumundan kaynaklı olduğunu düşünüyorum çünkü itunes üzerinden dahi yapamıyorum güncelleme. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. İyi forumlar.

ilkay34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
icleaner proyu çalıştıramıyorum checkrain ile jb yaptım ilk yüklediğimde çalıştı ardından temizleme yaparken %86da takıldı ve kapatıp açtım şimdi uygulama çalışmıyor yüklerken veya kaldırırken bir hata almıyorum. Orjinal repodan yükledim, repoyu silip yine yükleme yaptım yine çalışmıyor sadece bir sefer şu hayatı verdi:

Ekli dosyalar

merciful_boy

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Slm arkadaşlar iPhone u mun ekranını LG tv ye kablosuz yansıtmak istiyorum hangi uygulamayı indirmem gerek App Store dan

renega

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
Merhaba, ios 10.2 yüklü ipad air cihazımı bu şekilde satmak istiyorum. bunun için neler yapmalıyım hesabı cihazdan nasıl silerim sıfırlamadan? yada sıfırlarsam yine 10.2 kalır mı?

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Merhaba, ios 10.2 yüklü ipad air cihazımı bu şekilde satmak istiyorum. bunun için neler yapmalıyım hesabı cihazdan nasıl silerim sıfırlamadan? yada sıfırlarsam yine 10.2 kalır mı?
Cydia Eraser ile sıfırlayabilirsin...

Sürümün kalır (10.2)

JBTR007

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Merhaba Begler su dosya silebilirmiyim yoksa system dosyasi mi 2GB nerdeyse :SD20C903E-1B54-40F1-8D46-C22468A08147.png

fastorm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
İos 14 için herhangi bi jailbreak yagınlandı mı ? (İphone7)
Mesaj düzenlendi:

Appnanager orjinal repodan yüklemek gerekiyor
ios 14.0 için checkra1n’in BETA versiyonu çıkmış diye biliyorum :)

Tips
Tips
Üst Alt