Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

Wehemod1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Jailbreak yapmadan önce böyle bi sorun yoktu brom

ataberkycl91

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Slm arkadaşlar bir sorum olacaktı telefonum jailbreakle banka uygulaması indirdim uyarı veriyor riskli diye uygulamayı kullanmalımıyım yoksa hiç uygulamaya giriş yapmayayım mı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Hocam bazı tweakler var o tarz uyarı veren uygulamaların jailbreak i tespit etmesini engelliyor o tarz bir tweak kullan. (örneğin: liberty, A-Bypass) Tweaki yükledikten sonra ayarlardan istediğin uygulamayı seçmen gerekiyor.

merciful_boy

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Hocam bazı tweakler var o tarz uyarı veren uygulamaların jailbreak i tespit etmesini engelliyor o tarz bir tweak kullan. (örneğin: liberty, A-Bypass) Tweaki yükledikten sonra ayarlardan istediğin uygulamayı seçmen gerekiyor.
Kardeşim flyjb tweaki kurulu ayarlarından da banka uygulamasını seçtim ama girişte uyarı veriyor,ama yine de uygulama açılıyor.şimdi uygulamayı uyarı verdiği halde kullanayım mı kullanmayayım mı

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Kardeşim flyjb tweaki kurulu ayarlarından da banka uygulamasını seçtim ama girişte uyarı veriyor,ama yine de uygulama açılıyor.şimdi uygulamayı uyarı verdiği halde kullanayım mı kullanmayayım mı

Liberty Lite Beta kullanın.

Taninmis

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini 4
Merhaba iphone 5s imi ios 12.4 yapıp jb kurmak istiyorum ama ilk defa(daha önce iphone 4 kurup anlamadığım sonra restore etmiştim) deniyeceğim. Aklımda birkaç soru var. Cevaplarsanız sevinirim:
1-Jailbreak telefona restore atsam dahi geri dönemeyeceğim zararlar bırakabilir mi?
2-Telefonda performans ya da pil süresi düşer mi? Düşerse ne kadar düşer?(abartılı temalar fln kurmayı düşünmüyorum youtube++ watusi fln bir de birkaç minik tasarım değişikliği)
3-şarjım bittiğinde jailbreak gidicek mi? Giderse hep yeniden mi yüklemem lazım?
4-sizce iphone 5s 12.4 için hangi aracı kullanmalıyım unc0ver yada checkra1n mi?

Bir de bana tavsiye edebileceğiniz bir şey varsa çok mutlu olurum.

Biraz çok soru sordum kusura bakmayın ama cevap verirseniz gerçekten çok mutlu olurum

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Merhaba iphone 5s imi ios 12.4 yapıp jb kurmak istiyorum ama ilk defa(daha önce iphone 4 kurup anlamadığım sonra restore etmiştim) deniyeceğim. Aklımda birkaç soru var. Cevaplarsanız sevinirim:
1-Jailbreak telefona restore atsam dahi geri dönemeyeceğim zararlar bırakabilir mi?
2-Telefonda performans ya da pil süresi düşer mi? Düşerse ne kadar düşer?(abartılı temalar fln kurmayı düşünmüyorum youtube++ watusi fln bir de birkaç minik tasarım değişikliği)
3-şarjım bittiğinde jailbreak gidicek mi? Giderse hep yeniden mi yüklemem lazım?
4-sizce iphone 5s 12.4 için hangi aracı kullanmalıyım unc0ver yada checkra1n mi?

Bir de bana tavsiye edebileceğiniz bir şey varsa çok mutlu olurum.

Biraz çok soru sordum kusura bakmayın ama cevap verirseniz gerçekten çok mutlu olurum
1- Hayır
2- Kurduğunuz tweaklere bağlı olarak evet
3- Evet ancak sadece yeniden Jailbreak yapmak yeterli.
4- Unc0ver ile bilgisayarsız yapabilirsiniz

fratbektas

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hepinize öncelikle selamlar konumumu değiştirmek için hangi tweaği kullanmalıyım çok acil

mazotanzarot

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Selamlar,

video ve MP3 dosyalarını klasör olarak görüntüleyip oynatabileceğim bir program var mıdır?

VLC kullanıyorum fakat klasör olarak attığımda tek tek dosya olarak görüntüleyebiliyorum.

Varsa kullandığınız / bildiğiniz program yardımcı olursanız çok sevinirim.

İyi forumlar herkese.

Miritun

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Web üzerinden mail ile alamıyor musunuz.
Artık onay istiyor mail ile eskiden rastgele bir mail ile açılırdı ama artık olmuyor
Mesaj düzenlendi:

İnstagramda paylaşımları tek tek silmek yerine çoklu silebileceğim bir tweak var mı?

mazotanzarot

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Selamlar,

video ve MP3 dosyalarını klasör olarak görüntüleyip oynatabileceğim bir program var mıdır?

VLC kullanıyorum fakat klasör olarak attığımda tek tek dosya olarak görüntüleyebiliyorum.

Varsa kullandığınız / bildiğiniz program yardımcı olursanız çok sevinirim.

İyi forumlar herkese.
Video oynatmak için program kullananlar varsa tavsiyelerini bekliyorum. Ben playxtreme kurdum fena değil klasör olarak görüntülüyor fakat her video atladıktan sonra ayarlar menüsünün ekrandan gitmesi için ekrana dokunmak gerekli. Bu da can sıkıcı oluyor.

Taninmis

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini 4
Merhaba bugun iphone 5s ios12,4.7 telefonu jb yapmaya çalıştım ama bür türlü olmadı uncover ı ne yaparsam yapiyim yükleyemedim. Lütfen yardımcı olabilir misiniz? Tweakbox vb denedim yuklemesi bitmedi. Altstore da da unsported url diyor sitedekİ linke tıklayınca. Checkra1n için de bootra1n diye bişey varmış sadece checkra1n için linux kuruyormuş bootra1n ile ama o da çalışmadı. Bi yardım edin lütfen

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@Taninmis

Bu konudan Jailbreak yapabilirsin...

Uncover o sürümü desteklemez...

Taninmis

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini 4
@Taninmis

Bu konudan Jailbreak yapabilirsin...

Uncover o sürümü desteklemez...
Merhaba onu denemiştim ama bi yerde takılı kalmıştı şimdi internetten baktım tüm 5s şerde oluyomuş bir çıkarıp takmak gerekiyormuş. Birazdan yeniden deniycem. Cevabınız için çok teşekkür ederim. Bir de şey sormak istiyorum mesela ben watusi whatsapp gibi bir uygulama kurdum jb ile ama telefonun şarjı bitti kapandı yeniden jb yapmadan o uygulamayı kullanabilecek miyim?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Merhaba onu denemiştim ama bi yerde takılı kalmıştı şimdi internetten baktım tüm 5s şerde oluyomuş bir çıkarıp takmak gerekiyormuş. Birazdan yeniden deniycem. Cevabınız için çok teşekkür ederim. Bir de şey sormak istiyorum mesela ben watusi whatsapp gibi bir uygulama kurdum jb ile ama telefonun şarjı bitti kapandı yeniden jb yapmadan o uygulamayı kullanabilecek miyim?
Jb devre dışı kaldığında, cydia dan yüklediğiniz herşey devre dışı kalır. Tekrar jb yapana kadar.

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Arkadaşlar bu x altı cihazlar için x hareketleri getiren bir tweak vardı. LittleX gibi. Bir kaç tweak denedim çalışıyor fakat klavyeyi bir tık yukarı kaydırıyor oraya emoji düğmesini ekliyor. Klavyesi olmadan önerebileceğiniz tweak var mı? ios 13.4.1

Tips
Tips
Üst Alt