Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

CANPNG

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
merhaba arkadaşlar, jailbreaklı ipad 2 ios 9.3.5 sürümünü kullanıyorum, cihaz iyice yavaşladı, kullanmadığım sistem uygulamalarını silmek istiyorum var mı bir yöntemi ?
ikinci sorum ise ios 9.3.5 sürümüne uyumlu youtube ve twitter ihtiyacım var app admin ile veya appcake ile kuramadım
Cihazın yavaşlaması normal baya eski çünkü. Tabi 9.3.5 de biraz yavaşmasına neden olmakta maalesef. Bir nebze önlemek için Coolbooter kurabilirsiniz. Linkini aşağıya bırakacağım.
YouTube vs için: Satın Alınanlar kısmından yüklerseniz cihaz için en uyumlu sürümü bulup kuracaktır. Beceremezseniz App Admin tweakiyle (13.40.7 ve altını iOS 9.3.5'e yükleyebilirsiniz.) eski sürüm kurabilirsiniz.

Coolbooter Nedir? Nasıl Kurulur?
>>>

Mesaj düzenlendi:

Peki 13.4 pc siz olur mu ?
1-2 güne o sürüme unc0ver desteği gelecek. Onun sayesinde bilgisayarsız yapabileceksiniz.

onurco

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 11
Bir sorum olacak. iPhone 11 13.5 sürümü kullanıyorum, ilk Jailbreak deneyimim olacak. Zıraat Mobil ve Pubg Mobile gibi oyunlarda sıkıntı çıkarıyormuş, bunun için bir tweak mevcut mu son sürümlerde geçerli?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

CANPNG

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
Bir sorum olacak. iPhone 11 13.5 sürümü kullanıyorum, ilk Jailbreak deneyimim olacak. Zıraat Mobil ve Pubg Mobile gibi oyunlarda sıkıntı çıkarıyormuş, bunun için bir tweak mevcut mu son sürümlerde geçerli?

PUBG'de hile kurmadığınız sürece bir sorun yok hocam. Ziraat mobil için bilgim yok; girişte uyarı verirse Bypass tweakleriyle aşabilirsiniz, yani önemli bir sorun yaşamazsınız.

onurco

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 11
PUBG'de hile kurmadığınız sürece bir sorun yok hocam. Ziraat mobil için bilgim yok; girişte uyarı verirse Bypass tweakleriyle aşabilirsiniz, yani önemli bir sorun yaşamazsınız.
Teşekkür ederim cevabınız için.

camature

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Teşekkür ederim cevabınız için.

şuan bypass tweakı FlyJb. Cracklı repo ve tweaklerden uzak durmanı tavsiye ederim hem cihaz sağlığı hemde güvenlik için önerilmeyen repoları kurmayın.

ataberkycl91

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
ip8 13.3.1 checkrain kurulu ben 13.5 çıktığı zaman uncover a geçmeyi planlıyorum bende çalışan tweakler 13.5 de çoğunlukla çalışır mı yoksa bekleyeyim mi

camature

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
ip8 13.3.1 checkrain kurulu ben 13.5 çıktığı zaman uncover a geçmeyi planlıyorum bende çalışan tweakler 13.5 de çoğunlukla çalışır mı yoksa bekleyeyim mi
tweak sahipleri muhtemelen 3-5 güne güncelleme yapacaktır.fark eden bişey olacağını sanmam ister hemen geç ister 2-3 gün bekle ama yüksek çoğunlukla tweakler güncelleme alıp 13.5 e uyum sağlayacaktır.

ataberkycl91

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
tweak sahipleri muhtemelen 3-5 güne güncelleme yapacaktır.fark eden bişey olacağını sanmam ister hemen geç ister 2-3 gün bekle ama yüksek çoğunlukla tweakler güncelleme alıp 13.5 e uyum sağlayacaktır.
Peki ben jb kaldırmadan yazılım güncelleme yapabilir miyim

ataberkycl91

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Arkadaşlar bende bir crackli repo kurulu olduğunu fark ettim ben bu paketi kaldıracağım ama sistem dosyası şeklinde gözüküyor ben bunu kaldırmaya çalıştığımda tehlikeli olduğu ile ilgili mesaj veriyor ne yapmalıyım

SaianSS

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
iPhone u en son 6S plus ta bırakmıştım, uzun zamandır kullanmıyorum. İphone 11 ile iOS kullanmaya başladım. Gerçekten çok özlemişim, tekrar geri döndüğümde eski iOS forumlarına girdim ve neredeyse hepsi terk edilmiş. 2-3 yıl öncesinden konular görünce gerçekten üzülmüştüm. Buranın denk gelmesi çok sevindirici oldu, oldukça aktif bir forum sanırım. Zamanla kaynaşırız umarım. Herkese iyi akşamlar.
Mesaj düzenlendi:

İphone 11 13.3.1 sürümündeyim, uzun bir arş verdikten sonra yeniden iOS a geçiş yaptım. AppStore değişmiş ve yeni görüntüsünden hiç memnun değilim, çok karışık geldi. Eski halde kullanmanın bir yolu var mı? Teşekkürler.

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
iPhone u en son 6S plus ta bırakmıştım, uzun zamandır kullanmıyorum. İphone 11 ile iOS kullanmaya başladım. Gerçekten çok özlemişim, tekrar geri döndüğümde eski iOS forumlarına girdim ve neredeyse hepsi terk edilmiş. 2-3 yıl öncesinden konular görünce gerçekten üzülmüştüm. Buranın denk gelmesi çok sevindirici oldu, oldukça aktif bir forum sanırım. Zamanla kaynaşırız umarım. Herkese iyi akşamlar.
Mesaj düzenlendi:

İphone 11 13.3.1 sürümündeyim, uzun bir arş verdikten sonra yeniden iOS a geçiş yaptım. AppStore değişmiş ve yeni görüntüsünden hiç memnun değilim, çok karışık geldi. Eski halde kullanmanın bir yolu var mı? Teşekkürler.
JailbreakTR’ye hoşgeldin :Z Hayır eski görünüm ile kullanamazsınız. Zamanla alışırsınız iOS 13 görsellik açısından Apple’ın son dönemlerde en büyük hamlesi oldu. Zamanla seveceksiniz 🙂

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
ios 12 chimera dayken sileo aracı ile kredi kartımla satın aldığım bir tweak vardı. E şimdi dfu ile temiz bir format atıp unc0ver i cydia kurarken ben bu tweaki tekrar kurmak istediğimde tekrar ücret ödemeden kullanabilmemin metodu nedir? Biri sileo biri cydia iki bir birinden ayrı jb aracı söz konusu iken bir sorun olur mu ?

ataberkycl91

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Checkra1n de all done mesajını aldıktan sonra jb aktif olmuyor sabah çalışıyordu çift jp yapacaktım (uo + check) şimdi olmuyor all done diyor ama telefon normal açılıyor (uo denerken elmada kaldı telefon ben de hard reset attım)

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
ios 12 chimera dayken sileo aracı ile kredi kartımla satın aldığım bir tweak vardı. E şimdi dfu ile temiz bir format atıp unc0ver i cydia kurarken ben bu tweaki tekrar kurmak istediğimde tekrar ücret ödemeden kullanabilmemin metodu nedir? Biri sileo biri cydia iki bir birinden ayrı jb aracı söz konusu iken bir sorun olur mu ?
Sorun olmaz hocam, olası bir sorunda geliştirici ile iletişime geçebilirsin yardımcı olacaktır

muhterem11

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air
Merhaba.

İlk nesil iPad Air kullanıyorum. iOS 9'dan dolayı artık bir çok uygulama sıkıntı yaşatmaya başladı. İmzaya açık olan güncel sürümlerin jailbreak desteği olmadığından elimde SHSH2 kaydı bulunan 10.3.3 versionuna geçip jailbreak yapmak istiyorum. Tam olarak neye ihtiyacım var ve hangi yolları izlemem gerekiyor?

xanado97199088

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Son durum nedir hocam
Mesaj düzenlendi:

Son durum nedir hocam
Cihazın yavaşlaması normal baya eski çünkü. Tabi 9.3.5 de biraz yavaşmasına neden olmakta maalesef. Bir nebze önlemek için Coolbooter kurabilirsiniz. Linkini aşağıya bırakacağım.
YouTube vs için: Satın Alınanlar kısmından yüklerseniz cihaz için en uyumlu sürümü bulup kuracaktır. Beceremezseniz App Admin tweakiyle (13.40.7 ve altını iOS 9.3.5'e yükleyebilirsiniz.) eski sürüm kurabilirsiniz.

Coolbooter Nedir? Nasıl Kurulur?
>>>

Mesaj düzenlendi:

1-2 güne o sürüme unc0ver desteği gelecek. Onun sayesinde bilgisayarsız yapabileceksiniz.

xanado97199088

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
7.nesil ıpad kullanıyorum Allah aşkına birisi bana pc siz net üzerinden düzgün ve detaylı bir şekilde nasıl jailbreak yapabilirim yardımcı olabilir mi lütfen

Goktug

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Whatsapp için watusi tweakini indirdim ama sürekli reklam çıkıyor bunu engelleyebileceğim bir tweak var mı?
(İos 13.5)

ataberkycl91

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
arkadaşlar imkansız olabilir ama bi sorayım dedim rahatsız etme modunu game mode olarak kullanıyorum popup çıkmasın diye ama telefon kapanıyor farkında bile olmadan (lowbatterybanner kullanıyorum) lowbatterybanner in mesajının başına acil yazarsak gözükür mü bildirim (nasıl yazabilirim)

Tips
Tips
Üst Alt