Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

mehmet13571357

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Bi sorum olacak cihazım İphone 8+ unc0ver jailbreak kullanıyorum ve cihazım aşşşırı derecede ısınıyor pil tüketimi de bir hayli fazla yardımınıza önerilerinize ihtiyacım var sizce sorun nedir

Ekli dosyalar

nivusers

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Aynı problem bende de mevcut 7+128 bu konuyla alakalı muzdaribim:((

latif

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad 2
merhaba arkadaşlar, jailbreaklı ipad 2 ios 9.3.5 sürümünü kullanıyorum, cihaz iyice yavaşladı, kullanmadığım sistem uygulamalarını silmek istiyorum var mı bir yöntemi ?
ikinci sorum ise ios 9.3.5 sürümüne uyumlu youtube ve twitter ihtiyacım var app admin ile veya appcake ile kuramadım
bilen kimse yok mu?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
bilen kimse yok mu?
Yüklü Uygulamaların önbelleklerini temizlemek için apps manager tweakını kullanabilirsin.
Fakat cihazın sistem dosyalarını temizlemek için bir tweak yok. Tek çare restore. (Sistem dosyaları cihazda yüklü olan uygulama ve tweakların anlık kullanımına bağlı olarak yükselir ve düşer )

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Nasıl yapabiliriz bunu
Filza içinden hangi uygulamanın seslerini değiştirecekseniz ismi ile aratın ve bulduğunuz ses dosyalarını sizin seçtiğiniz ses dosyaları ile aynı formatta olacak şekilde isimleri ile bire bir değiştirin.

hasanergun0635

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Filza içinden hangi uygulamanın seslerini değiştirecekseniz ismi ile aratın ve bulduğunuz ses dosyalarını sizin seçtiğiniz ses dosyaları ile aynı formatta olacak şekilde isimleri ile bire bir değiştirin.
Detaylı yardımcı olabilirmisiniz numaramı atsam ?
Mesaj düzenlendi:

Ses dosyasını bulamadım bide yerine koycağım ses dosyasını nerden bulcam ve o formata nasıl çevircem lütfen ilgilenin müsaitseniz
Mesaj düzenlendi:

Tahminimce bilgisayardaki bi ses programına koyup sesi kalınlaştırıp mesela geri yerine koycaz ama hangi uzantıya uygulayacağız bu işlemi onu bilmiyorum

Son düzenleme:

ataberkycl91

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Güzel hocalarım ben cercube den telefonuma 7-8 saatlik video indirdim fotoğraflara kaydettim. İndirdiğim videoları sonrasında youtube san silmeye girdiğimde download kısmı boş gözüküyor ayarlarda ise 14 gb lık veri olduğu yazıyor çözümünü veya bu indirilen videoların filzadan yolunu yazabilecek biri varsa çok mutlu olurum teşekkür ederim efendiler (icleaner pro dan temizlik yapınca gitmiyor)

Ekli dosyalar

xanado97199088

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Benim bir konuda yardıma ihtiyacım var ancak forumda konu açamadım yardımcı olurmusunuz
Mesaj düzenlendi:

Ben 7. Nesil Ipad kullanıyorum evimde pc yok sürüm 13.1.1 sadece tableti kullanarak jailbreak yapmam mümkünmü eğer mümkünse nesıl yapabilirim yardımcı olurmusunuz

Son düzenleme:

baby22

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaşlar bu tweakleri kaldırdığımızda kalıntıları oluyor. İcleaner ile de temizlik yapıyorum. Sonra filza ile arattığımda hâlâ tweake ait kalıntılar oluyor. Bunlari nasıl temizlerim?

camature

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Güzel hocalarım ben cercube den telefonuma 7-8 saatlik video indirdim fotoğraflara kaydettim. İndirdiğim videoları sonrasında youtube san silmeye girdiğimde download kısmı boş gözüküyor ayarlarda ise 14 gb lık veri olduğu yazıyor çözümünü veya bu indirilen videoların filzadan yolunu yazabilecek biri varsa çok mutlu olurum teşekkür ederim efendiler (icleaner pro dan temizlik yapınca gitmiyor)
youtube yi silip tekrar yükle en zahmetsiz yolu

camature

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Benim bir konuda yardıma ihtiyacım var ancak forumda konu açamadım yardımcı olurmusunuz
Mesaj düzenlendi:

Ben 7. Nesil Ipad kullanıyorum evimde pc yok sürüm 13.1.1 sadece tableti kullanarak jailbreak yapmam mümkünmü eğer mümkünse nesıl yapabilirim yardımcı olurmusunuz
pc olmazsa olmaz 13.1.1 sürüm için AltSigner bu konudan incele 13.1.1 sürümüne pc bulursan kolay yöntemtir.

Tips
Tips
Üst Alt