Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

DRKLRDMKO

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
iPhone 7 11.2 sürümünde jailbreakli telefonum var ancak jailbreaki kullanmıyorum telefonu dfu modunda yeniden kursam cydia ve benzeri uygulamalar gider mi ?

Mroyuncutr

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 5
Bide o tweaki silip verdiğim linkten deb dosyasıyla filzadan kurmayı deneyin

Link çalışmıyor şimdilik offline üzgünüm ama sadece instagramdamı oluyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ahmet91

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Şuan tek sorun instagramda oluyor gibi ama birde safaride tarihçe kısmında alt taraf bembeyaz oluyor.

Touch

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
iOS 12 için sanırım bu anlattıklarınız 😁

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Evet hocam indiremeyenler vardı onlar için anlattım inş yararlı olmuştur
Her şey iyi güzel emeğine sağlık... peki şimdi forum kuralları içinde hareket etmek gerekiyor... yani, verdiğin site Crack barındıran bir site olduğu için burda paylaşman doğru değil...

Birde böyle düşün verdiğin site Unc0ver veya benzer Jailbreak araçlarını nerden çekiyor ? :))

Yine her hangi bir web sitesinden ve bu veya buna benzer yüklemelerin ömrü uzun değil + bir sürü reklam vs. bulaşıyor cihazlara...

Yani kısacası sağlıklı bir site değil bunlar...

12.x sürümünü ilerde kaybetmek istemeyenler vardır...

Kaybetmek derken: işte Elmada kaldım filan değil bu sitelerden ne indirirseniz indirin telefonlarınız yavaşlayacaktır , geç reaksiyon, performans düşecektir vb şeyler...

sonuçta insan mecbur kalıyor sıfırlamaya vs.
şimdi sıfırlamak içinde Succesion aracını kullanmak gerekiyor yani birde bu var herkes succesion ile başarılı olmuyor ve daha neler neler..

Peki ne yapalım jbsiz mi kalalım ?
Hayır...

Tavsiye: Elinizden geldiği kadar cihaZı kapatmamaya özen gösterin...

Cydia impactor yine güncelleme alırmı bilmiyoruz onun için sizlere tavsiyem cihaZı kapatmamaya çalışın...

Ha şimdi yine demeyin Developer hesabını satmak için bunları söylüyor... kesinlikle yanlış düşünce..."sadece Teklif var ısrar Yok"

Not: lütfen ücretli Tweakleri .deb dosyası olarak forumda paylaşmak katiyen Yasaktır!

iyi forumlar

Mroyuncutr

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 5
Her şey iyi güzel emeğine sağlık... peki şimdi forum kuralları içinde hareket etmek gerekiyor... yani, verdiğin site Crack barındıran bir site olduğu için burda paylaşman doğru değil...

Birde böyle düşün verdiğin site Unc0ver veya benzer Jailbreak araçlarını nerden çekiyor ? :))

Yine her hangi bir web sitesinden ve bu veya buna benzer yüklemelerin ömrü uzun değil + bir sürü reklam vs. bulaşıyor cihazlara...

Yani kısacası sağlıklı bir site değil bunlar...

12.x sürümünü ilerde kaybetmek istemeyenler vardır...

Kaybetmek derken: işte Elmada kaldım filan değil bu sitelerden ne indirirseniz indirin telefonlarınız yavaşlayacaktır , geç reaksiyon, performans düşecektir vb şeyler...

sonuçta insan mecbur kalıyor sıfırlamaya vs.
şimdi sıfırlamak içinde Succesion aracını kullanmak gerekiyor yani birde bu var herkes succesion ile başarılı olmuyor ve daha neler neler..

Peki ne yapalım jbsiz mi kalalım ?
Hayır...

Tavsiye: Elinizden geldiği kadar cihaZı kapatmamaya özen gösterin...

Cydia impactor yine güncelleme alırmı bilmiyoruz onun için sizlere tavsiyem cihaZı kapatmamaya çalışın...

Ha şimdi yine demeyin Developer hesabını satmak için bunları söylüyor... kesinlikle yanlış düşünce..."sadece Teklif var ısrar Yok"

Not: lütfen ücretli Tweakleri .deb dosyası olarak forumda paylaşmak katiyen Yasaktır!

iyi forumlar
Tamamdır hocam özür dilerim bilmiyordum bir daha olmaz

Aegnor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar kilit ekranında video oynatan tweak vardı ios 11.3 hatırlayamadım ismini bilen yazabilir mi

disastercn

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Rain usb ile değilde daha kolay bir yoldan mesela 3utools kullanılarak jb yapmanın yolu varmı yoksa ne zaman çıkar . Kısacası unc0ver 12.4.4 ne zaman çıkar bir bilgisi olan varsa paylaşabilir mi? Cihazım iphone6 12.4.4 jailbreak yapmak istiyorum yardımcı olucak varsa çok sevinirim.

Mroyuncutr

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 5
Rain usb ile değilde daha kolay bir yoldan mesela 3utools kullanılarak jb yapmanın yolu varmı yoksa ne zaman çıkar . Kısacası unc0ver 12.4.4 ne zaman çıkar bir bilgisi olan varsa paylaşabilir mi? Cihazım iphone6 12.4.4 jailbreak yapmak istiyorum yardımcı olucak varsa çok sevinirim.

3utools şuanda 12 ve üstü jb araçlarında çok stabil değil yani şuanlık jb yapamassınız vede
Biz sen ne kadar şey biliyorsan bizde o kadarını biliyoruz. Yani 12.4.4 e ne zaman jailbreak yayınlancağını kimse bilmiyor

disastercn

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
3utools şuanda 12 ve üstü jb araçlarında çok stabil değil yani şuanlık jb yapamassınız vede
Biz sen ne kadar şey biliyorsan bizde o kadarını biliyoruz. Yani 12.4.4 e ne zaman jailbreak yayınlancağını kimse bilmiyor
Anladım teşekkürler

mustup

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
arkadaşlar hiçbir yerden uncover indiremiyorum yardımcı olurmusunuz

Wolfgang

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Herkese iyi forumlar. telefonuma jb yapamıyorum. impactor zaten çalışmıyor. 3utools programı da jb yapmıyor. şöyle bir hata veriyor.
Apple sunucusunun ayarlanması nedeniyle jailbreak özelliği geçici olarak kullanılamıyor. Nasıl tekrar unc0ver jb yapabilirim?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Herkese iyi forumlar. telefonuma jb yapamıyorum. impactor zaten çalışmıyor. 3utools programı da jb yapmıyor. şöyle bir hata veriyor.
Apple sunucusunun ayarlanması nedeniyle jailbreak özelliği geçici olarak kullanılamıyor. Nasıl tekrar unc0ver jb yapabilirim?
Google da arama yapın, cihaza profil kurarak Uncover ipa yükleyebileceğiniz siteler mevcut.

ipadapple63

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S

Beyler dock kenarlarında ki hatlar hangi tweak?

JailStar

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar cihazımda Chimera 12.4 jailbreak var. Telefonum iPhone 6. Hiçbir uygulamaya giriş yapamıyorum sadece telefonun kendi uygulamarına girebiliyorum telegram whatsapp oyunlar hiçbir şeye giremiyorum .telefonu yeniden başlatıp tekrardan jb yaptım 5dk boyunca normal kullandım sonra aynı olayı tekrarladı ne yapabilirim
Mesaj düzenlendi:

Arkadaşlar cihazımda Chimera 12.4 jailbreak var. Telefonum iPhone 6. Hiçbir uygulamaya giriş yapamıyorum sadece telefonun kendi uygulamarına girebiliyorum telegram whatsapp oyunlar hiçbir şeye giremiyorum .telefonu yeniden başlatıp tekrardan jb yaptım 5dk boyunca normal kullandım sonra aynı olayı tekrarladı ne yapabilirim
Telefon az önce dondu yeniden başlatıp tekrar jb yaptım şuanlık sıkıntı yok bir şey olursa tekrar yazarım

Son düzenleme:

bluedream

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
iphone 7 plus telefonuma sanal macos ile checkra1n kurdum cydia yükledim sonra carbridge tweek satın aldım uygulama esnasında bir hata verdi telefonun her yerinde EXIT yazıyordu kapatıp açtım tekrar jb yaptım bu sefer Cydia açılmıyor

Tips
Tips
Üst Alt