Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

olcayy16

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Birşey soracağım checra1n jb yaptım telefon kapansa veya şarjı bitse o checkra1n gidiyormu ?

alpagut

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba yeni jailbreak yaptım ama oyun bulamadım acaba oyun bulmam için ne yapmam lazım ek bir tweak flan mı indirmem gerekiyor veya repo mu eklemem lazım yardımcı olur musunuz

Mroyuncutr

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 5
Merhaba yeni jailbreak yaptım ama oyun bulamadım acaba oyun bulmam için ne yapmam lazım ek bir tweak flan mı indirmem gerekiyor veya repo mu eklemem lazım yardımcı olur musunuz
oyun tweakleri içeren yeni bir repo kurman lazım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

alpagut

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
oyun tweakleri içeren yeni bir repo kurman lazım

acaba bi kaç tane repo yazar mısınız oyun içeren

Mroyuncutr

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 5

valla oyun içeren ve benim bildiğim sağlıklı repo yok üzgünüm bunu istiyorsan *******repo kurmalısın ve ben onları önermem yani netice boşver oyun hacklerini filan

Moderatör tarafından düzenlendi:

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz

Forumda araştırma yapın (bir sürü Repo bulursunuz) oyun için repo olmaz.. oyun için uygulama var (AppStore)

Le0n

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar hava durumu için konum paylaşmayı kapatıyorum ama kendiliğinden geri açılıyor. Nedeni nedir bilen var mı?

vyoleee

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
merhaba tabletime anywhere tweakini kurmustum.şimdi ne olduysa tweak güncellendi ve ikon olarak gitti uygulamaya girdiğimde ise atıyor neden böyle oldu anlamadım sildim yükledim yine olmadı yardım ederseniz sevinirim.

Mroyuncutr

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 5
merhaba tabletime anywhere tweakini kurmustum.şimdi ne olduysa tweak güncellendi ve ikon olarak gitti uygulamaya girdiğimde ise atıyor neden böyle oldu anlamadım sildim yükledim yine olmadı yardım ederseniz sevinirim.
tweak i bir önceki sürümüne düşür eğer düşür seçeneği çıkmassa

verdiğim linkten bir önceki sürümü filza ile açıp kurabilirsin link

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bu tweak ne içindi kardeş?

Maykro

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İphone 4s var arkadaşta tel icloud şifresine girmiş mail adresinde kalıyor ekran kırma gibi bir sansımız varmı?
Kardeşim burası jailbreak hakkında bilgi alabileceğin bir forumdur. İllegal yöntemler, Crack Vs. paylaşılmamaktadır.

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Uncover indireceğim bir yer varmı hiçbir yerden indiremedim

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
arakdaşlar 1gündür uğraşıyorum uncover yüleyemdim ayrıca appstoreden de uygulama inmiyor 3uTools AltServer denedim olmadı tüm siteleri denedim olmuyor varmı bu konuda bana yardım edecek biri ?

efsane

Administrator
Cihaz
arakdaşlar 1gündür uğraşıyorum uncover yüleyemdim ayrıca appstoreden de uygulama inmiyor 3uTools AltServer denedim olmadı tüm siteleri denedim olmuyor varmı bu konuda bana yardım edecek biri ?
Sen en iyisi sıfır bir kurulum yap... şu crackli tweaklerden de artık vazgeç...

efsane

Administrator
Cihaz
Cracklı tweak yok sıfır kurulum yapacamda uncover yüklemeden nasıl yapacam sürüm 12.4
Şimdilik bekleyeceksin başka çare yok...

Yada tüm ayarlar ve içeriği sileceksin ama şuna dikkat etmen gerekiyor...

Tüm içerik ve ayarları sildikten sonra Cydia çalışmaz ve temizlenmesi lazım... temizlemek içinde Jailbreak aktif olması lazım...

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Şimdilik bekleyeceksin başka çare yok...

Yada tüm ayarlar ve içeriği sileceksin ama şuna dikkat etmen gerekiyor...

Tüm içerik ve ayarları sildikten sonra Cydia çalışmaz ve temizlenmesi lazım... temizlemek içinde Jailbreak aktif olması lazım...
Tüm içerik ve ayarları silsem sürüm kaybedermiyim ?

Tips
Tips
Üst Alt