Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Selamlar. ReProvision a uygulamaya ozgu parola yerine asil patola girilmesi dogrumu sikinti yaratirmi.

%99 Downloading.....

Mroyuncutr

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 5
Selamlar. ReProvision a uygulamaya ozgu parola yerine asil patola girilmesi dogrumu sikinti yaratirmi.

%99 Downloading.....
ben asıl parola ile girdim ama sen yinede biraz daha bilgi topla

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mroyuncutr

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 5
Yani aninda sorunla karsilasilmaz tabiki ama ucu acik bir risk.

%99 Downloading.....
ben reprovision u 1 seneden beri kullanıyorum ve daha bir tane bile hata almadım

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
ben reprovision u 1 seneden beri kullanıyorum ve daha bir tane bile hata almadım

Orjinal parola olayi 1 yillik mevzu degilki. Onceden uygulamaya ozgu paraolayi giriyoduk.

Mroyuncutr

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 5
Orjinal parola olayi 1 yillik mevzu degilki. Onceden uygulamaya ozgu paraolayi giriyoduk.

he ozmn bilemem kardeşim pardon yanlış bilgi verdiğin için

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz

%99 Downloading.....
“Cydia impactor” ve Developer hesabı dışında , hiç bir iPA yükleme aracına gerçek AppleID hesabını yazma...

-fake bir AppleID kullan-

çift aşamalı güvenlik şifreyi aktif ettiysen , fake AppleID için uygulama’ya özgü şifreni verebilirsin...

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
“Cydia impactor” ve Developer hesabı dışında , hiç bir iPA yükleme aracına gerçek AppleID hesabını yazma...

çift aşamalı güvenlik şifreyi aktif ettiysen , fake AppleID için uygulama’ya özgü şifreni verebilirsin...
Unc0ver imzalamasi icin kullaniyodum genelde. Biliyosun onceden uygulamaya ozgu parolayi giriyoduk reprovisiona sonra impactor olayi patlak verince reprovisiona giremez olduk uygulamaya ozgu parolayi. Orjinal parola istiyor. Sadece apple a gonderilecegini eklemis altina.

%99 Downloading.....

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7

Reprovisionjn su anki surumune uygulamaya ozgu patola girilebiliyormu

%99 Downloading.....

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Simdi aldim ama bu hatayi veriyor. İki asamali dogrulama acik degilmi diyor ne. Acik aslinda

Uygulamaya ozgu parola desteklenmiyor diyor galiba ingilish zayifta

Aegnor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar telin ayarlar pile girdiğimde usereventagent - system diye bişey var ve aşırı şarj götürüyor. Bunun ne olduğunu bilen varmı.

efsane

Administrator
Cihaz
Arkadaşlar telin ayarlar pile girdiğimde usereventagent - system diye bişey var ve aşırı şarj götürüyor. Bunun ne olduğunu bilen varmı.
Batarya’yı etkileyen bir Tweak ya da iCloud geri yükleme yaparken veya iTunes yedek yüklemesi yaparken kırıntılar oluşmuştur.

Crack vs.

alknhcgl

Aktif Üye
iOS Theme
Cihaz
iPhone X
@efsane6 Abi kontrol merkezinde hücresele basılı tutunca 3dtouchmenusu şeklinde 3g ve lte arasında geçiş yapa bilecem tweak varmı ücretsiz. Birtane buldum ama ücretli. İos13 iPx

efsane

Administrator
Cihaz
@efsane6 Abi kontrol merkezinde hücresele basılı tutunca 3dtouchmenusu şeklinde 3g ve lte arasında geçiş yapa bilecem tweak varmı ücretsiz. Birtane buldum ama ücretli. İos13 iPx
CCModules Pro

Bu Tweak her kuruşunu hak eden bir Tweak...

alpagut

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba cydia uygulamasından abstract Collection v1 indirdim içerisinde wallpaperlar var ama bi türlü bulamadım nereye geliyor acaba bu resimler ya da ek bir uygulama flan mı indirmem lazım görmem için teşekkür ederim şimdiden Bi sorum daha olacak tı acaba snowboard temaları bulmak için ne yapmam gerekiyor ekstra ne yazmam lazım arama kısmına

Son dü

olcayy16

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
beyler bi sorum var da cydia bi anda beyaz ekran vermeye başladı beyaz ekran verip kendini kapatıyor ve sildim checra1n le sonra tekrar aynı sorunu vermeye başladı napmam lazım telefona formatlamam mı ? yoksa başka bi cözümü var mı

darkness

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Merhabalar ben ilk defa jailbreak yapmayı deneyeceğim cihazım iphone 5s sürüm 12.4.4 nasıl yapabilirim?

Tips
Tips
Üst Alt