Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

alknhcgl

Aktif Üye
iOS Theme
Cihaz
iPhone X
Denedim abi ios13 de çalışmıyor. Valla silmeden kullanmakta sıkıntı her yeni birşey ararken vakit kaybı.

Düzenleme: Başka repodan kurdum oldu abi sağolasın.

Son düzenleme:

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Denedim abi ios13 de çalışmıyor. Valla silmeden kullanmakta sıkıntı her yeni birşey ararken vakit kaybı.
IOS 13.1.2’de çalışıyor... güncelleme gelir mutlaka 13.3 için

Webthese

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
Cydia'dan Sileo yada benzer cydia alternatifini yüklemek önceden kurulmuş olan tweaklar vs. sorun olur mu? Herşeyi sıfırdan mı yüklemek gerekiyor?

alknhcgl

Aktif Üye
iOS Theme
Cihaz
iPhone X
Youtube uygulamasında force in picture çalıştıra bilen var mı. Cercube yükledim bir türlü çalışmadı . Videoyu oynatırken başka uygulamada takılmaya yarayan tweakden bahsediyorum.

Birde kullandığım reklam engelleme o kadar sağlam ki googleda çıkan alışveriş reklamlarını bile engelliyor önceden sadece safari üzerinden youtube girdiğimizde reklamları engelleyen bir tweak vardı şuan çalışmıyor önerisi olan var mı?

Not:Youtube uygulamasındaki reklamdan bahsetmiyorum. Safariden youtube girince olan videoları kast ediyorum.

teşekkürler..

Mroyuncutr

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 5
öncelikle herkeze iyi forumlar arkadaşlar benim bi sorum varda ben 1 sene önce iphone 8 almıştım. sonra iki gün önce annem hatırlattı acaba telefonu kurduktan sonra en son sürümmü iniyor yoksa cihaz içindeki mevcut sürümmü kalıyor? şimdiden teşekkürler

senkan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
öncelikle herkeze iyi forumlar arkadaşlar benim bi sorum varda ben 1 sene önce iphone 8 almıştım. sonra iki gün önce annem hatırlattı acaba telefonu kurduktan sonra en son sürüm iniyor yoksa cihaz içindeki mevcut sürümmü kalıyor? şimdiden teşekkürler
biraz daha detaylı anlatırmısınız

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mroyuncutr

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 5
biraz daha detaylı anlatırmısınız

ben telefonu aldığımda ios 13 yoktu telefonu kurduktan sonra ios 13 mü inecek yoksa ios 12 de bi sürümmü olacak

senkan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
ben telefonu aldığımda ios 13 yoktu telefonu kurduktan sonra ios 13 mü inecek yoksa ios 12 bi sürümmü olacak
şu an telefonda ios 12 mi yüklü

senkan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
büyük ihtimal ben aldığımda ios 13 yoktu
o zaman büyük ihtimal kullanmaya devam edersiniz ama telefonda sıkıntı varsa itunese bağlayıp restore ederseniz şu an an son sürüm neyse onu kullanabilirsiniz

Mroyuncutr

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 5
o zaman büyük ihtimal kullanmaya devam edersiniz ama telefonda sıkıntı varsa itunese bağlayıp restore ederseniz şu an an son sürüm neyse onu kullanabilirsiniz

kardeş pardon ben burda yeniyimde telefonun sıkıntısı yok telefon sıfır vede sen şunu söle telefonu kurunca sürüm kaç olacak

senkan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
kardeş pardon ben burda yeniyimde telefonun sıkıntısı yok telefon sıfır vede sen şunu söle telefonu kurunca sürüm kaç olacak
abicim telefonu kurmak diye bişey sözkonusu değil aktive edeceksiniz üzerinde ne çıkmışsa fabrikadan onu kullanacaksınız sen ios 12 yüklü olduğuna eminsen onu kullanacaksın

Mroyuncutr

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 5
abicim telefonu kurmak diye bişey sözkonusu değil aktive edeceksiniz üzerinde ne çıkmışsa fabrikadan onu kullanacaksınız sen ios 12 yüklü olduğuna eminsen onu kullanacaksın

sağol kardeşim iyi forumlar

akrep27

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
CarPlay olan araçta tek USB giriş mevcut çoğaltıcı veya başka bir çözümle 2 ıphone telefonu carplaya bağlama şansımız varmı acaba

ztrkomer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
cydia impactor alternativi ALTDEPLOY apple ıd kabul etmiyor kullanan varmı ?

alknhcgl

Aktif Üye
iOS Theme
Cihaz
iPhone X
cydia impactor alternativi ALTDEPLOY apple ıd kabul etmiyor kullanan varmı ?
Soruyu takipteyim. Arkadaşımda ios 12 iphone 5s var ona jb yapıcam ama araçlar çalışmıyor sanırım.
Mesaj düzenlendi:

ikisi arasındaki fark nedir? Cephei siz olunca faydası zararları nedir? Cephei bazı tweaklerde istyor. Nedir bu cephei?
515EF2D0-561A-4C38-937B-F472CAF435B6.jpeg

Son düzenleme:

Hal0bex

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba arkadaşlar, forum düzenini korumak ve karmaşık bir hal almaması adına, ufak-tefek soru(n)larınız için yeni konu açmak yerine bu başlık altına yazabilirsiniz.

Tweak istekleri için, Tweak İstek formunu kullanabilirsiniz.

Keyifli Forumlar...
Arkadaşlar yurtdışı ABD at&t firmasından alınmış iphone 6splus iOS 11.4.1 cihazımı wodafone hatla kullanıyordum cihazı sıfırladım sildim yeniden kurdum fakat hangi hat takarsam takayım sim gecerli değil uyarısı veriyor..araştırdım gevey olmadan olmaz diyorlar sizce tekrardan jailbreak yaparsam sim aktifleştirecek bir teweak felan varmı başına gelen

Kathpru22

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba burada daha çok yeniyim.Cydia uygulamasını nasıl indireceğimi öğrenebilir miyim web sayfasından direk indiriliyor mu?

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Merhaba burada daha çok yeniyim.Cydia uygulamasını nasıl indireceğimi öğrenebilir miyim web sayfasından direk indiriliyor mu?
Bu konu üzerinden bilgi sahibi olabilirsiniz...

Nebican2727

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhabalar, checkra1n üzerinden jailbreak yaptım herhangi bir sorun yok fakat, telefonu yeniden başlatınca checkra1n gitti ve cydia açılmyor.Bu konularda biraz yeniyim yavaş yavaş öğrenmeye çalışıyorum neden acaba ? tekrardan jailbreakmı yapmam gerekiyor ve yaparsamda hiç telefonun kapanmaması mı lazım

Mroyuncutr

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 5
Merhabalar, checkra1n üzerinden jailbreak yaptım herhangi bir sorun yok fakat, telefonu yeniden başlatınca checkra1n gitti ve cydia açılmyor.Bu konularda biraz yeniyim yavaş yavaş öğrenmeye çalışıyorum neden acaba ? tekrardan jailbreakmı yapmam gerekiyor ve yaparsamda hiç telefonun kapanmaması mı lazım
evet kardeşim tekrardan jailbreak yapman gerekiyor vede telefonunda kapanmaması lazım

alknhcgl

Aktif Üye
iOS Theme
Cihaz
iPhone X
Tekrardan jailbreak işlemi yapmalısın.

Düzenleme: Ben yazana kadar arkadaş cevap vermiş. Çok hızlı. :)

alpagut

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba cydia uygulamasından abstract Collection v1 indirdim içerisinde wallpaperlar var ama bi türlü bulamadım nereye geliyor acaba bu resimler ya da ek bir uygulama flan mı indirmem lazım görmem için teşekkür ederim şimdiden Bi sorum daha olacak tı acaba snowboard temaları bulmak için ne yapmam gerekiyor ekstra ne yazmam lazım arama kısmına

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt