Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
daha önce impactordan jailbreak yapıp ext3nder kurmuştum malum impactor hatasından sonra 3utools ile jailbreak yaptım kurmuş olduğum EXT3NDER uygulamasını sildim ama hala telefon ekranında duruyor. Çözüm yolu nedir?
Powermodule tweakını kurun iPhone denetim merkezinden etkinleştirin daha sonra kontrol merkezinden uichace işlemini yapın

• Like
Reactions: ArK

Bagirov17

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
merhaba arkadaslar bu videodakileri uygulayarak jb yapmalimiyim ne kadar guvenli ?
Link:
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
merhaba arkadaslar bu videodakileri uygulayarak jb yapmalimiyim ne kadar guvenli ?
Link:
Burda zaten olması gerekeni anlatıyor.windows a Mac kurulumunu anlatmış yeni çıkan rai1nstorm aracı ile.yapabilirseniz uygulayın sıkıntı yok.ancak bilgisayarınız bu sisteme uygun olması gerekiyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

scrapully

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhabalar , önceden impactor ile jailbreak yapabiliyordum fakat güncellenmesi gerekiyor xcode 7.3 yüzünden dolayı.İgnition veya iosninja vs. yerlerden de yüklenemiyor şuan revoked edilmiş uygulamalar . 3utools ile de jailbreak yapamıyorum electra yüklüyor fakat jailbreak yapınca cydia gelmiyor . Sebebi ise önceden crack uygulamalar yüklemiştim ve cydia bozulmuştu bu yüzden tweaklerin hepsini sileyim derken cydia tamamen bozuldu . Şuan herhangi bir alternatif var mı jailbreak yapabilmem için ya da çözüm önerisi olan var mı ? Her yolu denemeye hazırım . Bildiğim her şeyi denedim .Yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum gerçekten çaresiz kaldım

Touch

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
İphone 7 de operatör ismi görünmemesi dikkatimi çekti.
Kilit ekranında da görünmüyor. 😁 :D
Yoksa Ben mi yanlış hatırlıyorum hep böylemiydi
13.2.3
JB yok

0B4E8F99-C7E6-4E17-9C71-75BA8F854DEA.jpeg

27EF0537-8440-4C9F-8EE7-B0A38A8B1701.png

MehmetYldirm

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Arkadaşlar tweak kurulumu sonrası cihazın tekrar başlatılmasını engelleyen bir tweak vardı direk çıkış yapıyorduk onun ismini bilen var mı

Yogarock

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba arkadaslar. Telefonda jailbreak varken kendiliginden dondu ve yeniden baslatti. Haliyle jailbreak de gitti. Simdi chimera yi cydia impactor, diger ucuncuparti programlari olan ios ninja, panda helper, emus4u, tweakbox vb. Uzerinden kurmayi deniyorum ama onlari da sertifikalari revoked olmus. Ben bu chimera yi bunlar disinda hangi yolu kullanarak yukleyebilirim? Tesekkur ederim simdiden.

balky

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
öncelikle selamlar.. çok ilginç bir şekilde anımsatıcılarıma alarm kuramıyorum. arkadaşımlar denedik. o gayet guzel kuruyor ve kilit ekranında gözüküyor anımsatıcı. ama bende ne hikmetse bir turlu gozukmuyor. videoda izleyeceginiz uzere alarmı kurduktan sonra saat kısmı kendi kendine kapanıyor(12 ve 37nci saniyeler). cozumu bilen varsa yardım edebilirse cok sevinirim. teşekkürler..

Maxwell

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
Öncelikle herkese merhabalar foruma yeni katıldım. Elimde ipad mini 1 var youtube gibi uygulamaları yükleyemiyorum jailbreak denedim fakat profile güven tuşu hiçbirşekilde çıkmadığı için başarısız oldum yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
İos 9.3.6

Keep

Aktif Üye
JailbreakTR
Merhaba arkadaslar. Telefonda jailbreak varken kendiliginden dondu ve yeniden baslatti. Haliyle jailbreak de gitti. Simdi chimera yi cydia impactor, diger ucuncuparti programlari olan ios ninja, panda helper, emus4u, tweakbox vb. Uzerinden kurmayi deniyorum ama onlari da sertifikalari revoked olmus. Ben bu chimera yi bunlar disinda hangi yolu kullanarak yukleyebilirim? Tesekkur ederim simdiden.

3utools
İle tekrar jb yapabilirsin. Uygulamayı indirip, oradan sürümünü seçip yapabilirsin. Bende yapamıyordum , dün yaptım.

akrep27

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Carbrige satın alacağım fakat Jailbreak yaptığım Mail adresimi olması lazım kayıt için ve 10.3.3 ıphone 5 var birde 12.4 6 s var ben ben ıphone 5 Kuracam ilerde 6s kurabilirmiyim ve sanal kartla alabilirmiyim yardımlarınız için tşk ederim kurulum tarifi varmı sitede bulamadım

Gc1dcc2

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
12.3.1 ipa arıyorum safariden ipa install varmış ama indiridiğimde böyle gözüküyor ve açılmıyor
95642CC7-ED08-48CA-8BE1-61BE042B98F2.jpeg

Yogarock

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
3utools
İle tekrar jb yapabilirsin. Uygulamayı indirip, oradan sürümünü seçip yapabilirsin. Bende yapamıyordum , dün yaptım.
Tesekkur ederim. Belirttiginiz program uzerinden jailbreak yapabildim.

Gc1dcc2

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Apple ın imzaları sildiği için bir süre böyle olacak eğer jailbreak yapmaya çalışıyorsanız 3u tools kullanabilirsiniz PC üzerinden

Çok teşekkürler deneyeceğim şimdi
Mesaj düzenlendi:

Apple ın imzaları sildiği için bir süre böyle olacak eğer jailbreak yapmaya çalışıyorsanız 3u tools kullanabilirsiniz PC üzerinden

11.0 - 12.4 UNCOVERİ KURDUM UNSUPPORTED YAZIYOR DESTEKLEMİYOR NE YAPMAM LAĞZIM

Son düzenleme:

m02y

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
arkadaşlar ios 12.4.1 için bunu deneyen var mı? işe yarıyor mu?

Safari

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
arkadaşlar tlfnumda uzun zamandır sorun var. cydia güncellemelerin de güncellediğim halde rebot yapınca eski sürümüne geri dönüyor sorunun güncelemelerde olduğunu fark ettim mesela apt 1.4 transitional sürümü 1.4.9-1’de güncelleme yapımca 0 yükseltiyo ve bazı apt güncellemelerinde bu sorun var şuan apt 1.4 transitional yükseltmedim yükseltincede birsürü cydia güncellemesi eski sürümüne dönüyor
silip tekrar tekrar yükleyim dedimde birsürü cydianın tweakleri silinecek
ve tlfnumda uncoverdan jb yapınca respingde takılı kalıyo mecbur load tweaks kapatıyorum durduk yere donma oluyor yadım ederseniz sevinirim pc yok :(

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
arkadaşlar tlfnumda uzun zamandır sorun var. cydia güncellemelerin de güncellediğim halde rebot yapınca eski sürümüne geri dönüyor sorunun güncelemelerde olduğunu fark ettim mesela apt 1.4 transitional sürümü 1.4.9-1’de güncelleme yapımca 0 yükseltiyo ve bazı apt güncellemelerinde bu sorun var şuan apt 1.4 transitional yükseltmedim yükseltincede birsürü cydia güncellemesi eski sürümüne dönüyor
silip tekrar tekrar yükleyim dedimde birsürü cydianın tweakleri silinecek
ve tlfnumda uncoverdan jb yapınca respingde takılı kalıyo mecbur load tweaks kapatıyorum durduk yere donma oluyor yadım ederseniz sevinirim pc yok :(
Restore RootFS ile Jailbreak kaldırıp tekrar jailbreak yap. Ardından Cydia açıp güncellemeleri yap

Staphxis

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Jailbreak’i ilk defa yapıcam bu konuda az araştırayım dedim öyle kolayca yapamadımda 13.1.3 için bi jailbreak varmı yardımcı olursanız sevinirim
Mesaj düzenlendi:

Glardoni48

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Jailbreak’i ilk defa yapıcam bu konuda az araştırayım dedim öyle kolayca yapamadımda 13.1.3 için bi jailbreak varmı yardımcı olursanız sevinirim
Mesaj düzenlendi:
Bu konu ile alakalı forumda gerekli konular zaten mevcuttu biraz araştırabilirdin.
Cihazın için Jailbreak aracı mevcut.
Jb Aracının İsmi '' Checkra1n ''.
Bu araç ile cihazına jailbreak yapabilirsin. Fakat bu aracı şimdilik kullanabilmen için Macintosh bir cihaz'a ihtiyacın olucak. Bu jailbreak aracı şu anda MacOS sistemlerde çalışmaktadır.
Şimdilik 'Untethered' olarak çalışıyor. Cihazı kapatıp açtığında tekrar boot etmen gerekicek.
Forum da bu konuyla ilgili konular mevcuttur.
İyi çalışmalar.

harun.tvh

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba arkadaşlar kolay gelsin. Ben 12.4 jb'li iphone 7 kullanıyorum. Biliyorsunuz Cydia Impactor hata veriyordu. 3 gün jb'siz kaldım. Dün 3utools ile jb yaptım. Önceden sorun yoktu Ancak şimdi telefon geldiğinde telefona bir şeyler oluyor restart istiyor. Yeni kurduğum tweakleri de kaldırdım. Sizce problem nedir. Şimdiden teşekkürler.

Tips
Tips
Üst Alt