Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

shado

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Senin için denedim herhangi bir sorun yok. Safariden indirdikten sonra birlikte aç dediğinde ReProvision gözüküyor.
Bende görünmüyor ilginç bir şekilde öyle bir seçenek yok.

disastercn

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Öncelikle tweak istek kısmına mesaj gönderemediğim için buraya yazıyorum
Telefonun ekranı kapalıyken bildirim geldiğinde sadece bildirim balonunu gösteren bir tweak var mı yani ekranda sadece bildirim gözükücek geriye kalan kısımlar siyah olacak yardımınızı bekliyorum

VodkaMann

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Öncelikle tweak istek kısmına mesaj gönderemediğim için buraya yazıyorum
Telefonun ekranı kapalıyken bildirim geldiğinde sadece bildirim balonunu gösteren bir tweak var mı yani ekranda sadece bildirim gözükücek geriye kalan kısımlar siyah olacak yardımınızı bekliyorum
Shortlook var ama ücretli bir bakın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mroyuncutr

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 5
beyler reprovision un güncellemsi geldi ve kurarken böyle bir hata aldım
şimdiden teşekkürler vede h3lix 10.3.3IMG_0300.PNGIMG_0300.PNGIMG_0300.PNG

Aegnor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar safaride yabancı dildeki sayfaları direk türkçeye çevirecek tweak varmı.

danyalkara

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar ben Chimera jailbreak kullanıyordum. Telefon kapatıp açılınca jb gitti. Şu an da hiçbir yerden jb yapamıyorum. Ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

iremincx

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
iOS 13.1.3 jailbreak nasıl yapabilirim biri yardımcı olabilir mi ?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
iOS 13.1.3 jailbreak nasıl yapabilirim biri yardımcı olabilir mi ?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar ben Chimera jailbreak kullanıyordum. Telefon kapatıp açılınca jb gitti. Şu an da hiçbir yerden jb yapamıyorum. Ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.
Site üzerinden tekrar chimera jb aracının ipa sını yüklemeyi deneyin veya 3utools ile pc den yüklemeyi deneyin.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar safaride yabancı dildeki sayfaları direk türkçeye çevirecek tweak varmı.
Konu linkinden tweakı deneyebilirsiniz. Veya google uygulaması ile otomatik çeviri yapabilirsiniz.

danyalkara

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Site üzerinden tekrar chimera jb aracının ipa sını yüklemeyi deneyin veya 3utools ile pc den yüklemeyi deneyin.
Malesef hiçbir şekilde yükleyemiyorum. 3utoolsdan direk jailbreak butonuna bassam unc0ver kuracak. Sizce bir sorun olur mu chimera varken onu kurmam

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Malesef hiçbir şekilde yükleyemiyorum. 3utoolsdan direk jailbreak butonuna bassam unc0ver kuracak. Sizce bir sorun olur mu chimera varken onu kurmam
Uncover ipayı kurduğunda öncelikle uncover ayarlardan restore rootfs sekmesini açıp restore yapın (tüm tweaklarınız silinir) ve tekrar restore rootfs sekmesini kapatıp jb yapın

danyalkara

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Uncover ipayı kurduğunda öncelikle uncover ayarlardan restore rootfs sekmesini açıp restore yapın (tüm tweaklarınız silinir) ve tekrar restore rootfs sekmesini kapatıp jb yapın
şimdide 21. adımda takılıyor ne yaptıysam jb olmuyor 20 kere denedim en az daha önce yüzlerce kez yaptığım işlem neden böyle oldu anlamadım.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
şimdide 21. adımda takılıyor ne yaptıysam jb olmuyor 20 kere denedim en az daha önce yüzlerce kez yaptığım işlem neden böyle oldu anlamadım.
Uncover ipa farklı yerden indirmeyi deneyin.

Tips
Tips
Üst Alt