Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

zedd

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar acil yardım evde değilim masaüstünü taşıdım 3 güne baglanır anca internet ama evde wifi var bu wifiyi iphonemle baglanıp kabloyla pcye aktaramazmym veya mobil verimi kullanamam mı forumda okudum denedim bazı seyleri olmadı ama tweak falan yok mu ya cok acil

ANKARALI

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Developer konusunda bir gelişme yok mu halen konusu kapatıldımı bulamadım o yüzden buraya yazdım kusura bakmayın

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Developer konusunda bir gelişme yok mu halen konusu kapatıldımı bulamadım o yüzden buraya yazdım kusura bakmayın
Dev hesabında oluşan sorun giderildi. Ve dev hesabı alan üyelerin cihazları eklenmeye başladı. (Bellirli aralıklarla eklendiği için tamamlanması bir kaç gün sürebilir).

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Arkadaşlar acil yardım evde değilim masaüstünü taşıdım 3 güne baglanır anca internet ama evde wifi var bu wifiyi iphonemle baglanıp kabloyla pcye aktaramazmym veya mobil verimi kullanamam mı forumda okudum denedim bazı seyleri olmadı ama tweak falan yok mu ya cok acil
Tetherme
Demo olarak devam edin. daha önce bu tweak ile yapmıştım. şuanda akıbeti nedir bilmiyorum. deneyin

musa-iphone

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
ldrestrat işlemi nasıl yapılıyor kameram çalışmıyor yardımcı olurmusunuz

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
CutStory’i LocallApstore ile 3 sekmede uygulama içi satın almıştım, şimdi bu uyarı geliyor ve pro diye bir sekme daha var.

Ne yapmak lazım?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Betulln

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İyi akşamlar iphone 7 kullanıyorum bir haftadir servis yok ve aranıyor hatası veriyor ve arama yapamıyor internetimi kullanamıyorum. İphone servisine götürdüğüm zaman yurtdışından geldigi icin islem yapamadığını söyledi. İki telefoncuyla görüştüm yapılsada tekrarlayacağını söyledi. Ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilir misiniz?

Ekli dosyalar

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
ldrestrat işlemi nasıl yapılıyor kameram çalışmıyor yardımcı olurmusunuz
Ccmodules, ccsupport , crux tweaklarını yükleyin
Ayarlar/denetim merkezi/denetimleri özelleştir den ldrestart etkinleştirdikten sonra ve kontrol merkezine kısa yol ikonu gelir ikona tıkladığınızda işlem gerçekleşir.

Diğer bir yöntem de NewTerm 2'yi indirin, root olarak giriş yapın. Root Ekranını geçtikten sonra ldrestart yazın (ilk harf "L" dir)

NewTerm açıldığında sırası ile
Kullanıcı adı kısmına : Su veya root yazın
Password : alpine (yazdığınızda görünmez)
Root: ldrestart

zedd

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Tetherme
Demo olarak devam edin. daha önce bu tweak ile yapmıştım. şuanda akıbeti nedir bilmiyorum. deneyin
işe yaramıyor hiç bir şekilde

Bzenci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhaba denetim merkezine vpn respring falan ekleyen ni tweak vardı bilen varmı not:ccmodüles değil ona baktım

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Merhaba denetim merkezine vpn respring falan ekleyen ni tweak vardı bilen varmı not:ccmodüles değil ona baktım

Fatihb

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Merhaba arkadaşlar. Yasaklı repolar cihaza ne gibi zararlar verebilir? Örneğin çağrılar dinlenip yazışmalar okunabilir mi ? Teşekkür ederim.

VodkaMann

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhaba arkadaşlar. Yasaklı repolar cihaza ne gibi zararlar verebilir? Örneğin çağrılar dinlenip yazışmalar okunabilir mi ? Teşekkür ederim.
Yazdığınız tüm yazıları kaydedebilirler yani bastığınız her tuşa sadece Bununla kalmazlar amaçları kötü ise kameranıza sızabilirler gpsden takip edebilirler yani siz telefonda ne yapabiliyorsanız onlarda yapabilir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
İmzamı okuyarak gerekli kontrollerinisağlayabilirsin.

agapi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
ios 12.4 jbli cihazımı sıfırlayarak jb kaldırmak istiyorum ne yapmam gerekiyor link verir misiniz?

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Cihazın ara ara ağ trafiğini izlerim, bir ara deneme amaçlı bir tweaks test ettim crackli bir tweak. Benim cihazımın uuid bilgilerini çekip göndermeye kalktı. Bu en basiti daha fazlası da çok rahat yapılabilir. Normalde geliştirilen bir uygulama diğer uygulamaların verilerine erişemez, Apple tarafından kısıtlanır bu. Ancak Jailbreak ile tüm uygulamalara herhangi bir izin vermeksizin erişim sağlanabilir. Veriler okunabilir gönderilebilir. Basit bir örnek isterseniz Watusi ya da benzer uygulamalar çok rahatlıkla mesajlarımızı okuyorlar. Elbette kötü amaçlı değil işlevsellik amacıyla, silinmesini engellemek vs vs.
Açık kaynak kodlu bir WhatsApp tweakinin kodlarını atayım:
Mesaj silindiğinde mesaja silindiğine dair bir metin ekliyor. Yani mesajlarımızı okuyor. Risk her zaman var. Crackli tweaklerde ise çok daha büyük risk var.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
ios 12.4 jbli cihazımı sıfırlayarak jb kaldırmak istiyorum ne yapmam gerekiyor link verir misiniz?

ncrm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
InstagramUnleashedXI Bu tweak kaldırılmış heralde orhinal repoda bulunmuyor. Bu tweakın deb dosyasını nerde bulabilirim ?

Jester

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Cihazın ara ara ağ trafiğini izlerim, bir ara deneme amaçlı bir tweaks test ettim crackli bir tweak. Benim cihazımın uuid bilgilerini çekip göndermeye kalktı. Bu en basiti daha fazlası da çok rahat yapılabilir. Normalde geliştirilen bir uygulama diğer uygulamaların verilerine erişemez, Apple tarafından kısıtlanır bu. Ancak Jailbreak ile tüm uygulamalara herhangi bir izin vermeksizin erişim sağlanabilir. Veriler okunabilir gönderilebilir. Basit bir örnek isterseniz Watusi ya da benzer uygulamalar çok rahatlıkla mesajlarımızı okuyorlar. Elbette kötü amaçlı değil işlevsellik amacıyla, silinmesini engellemek vs vs.
Açık kaynak kodlu bir WhatsApp tweakinin kodlarını atayım:
Mesaj silindiğinde mesaja silindiğine dair bir metin ekliyor. Yani mesajlarımızı okuyor. Risk her zaman var. Crackli tweaklerde ise çok daha büyük risk var.
Aklıma bu geldi :D
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

Şaka bir yana crackli tweaklerde banka bilgilerine kadar, özel fotoğraflara kadar risk var elbet. Yükleyen kişinin kendi riski, gerçi normal tweaklerde de risk var :D. Cracklilerde başka bir boyutta. Ha keşke her tweak için deneme sürümü olsa. 2 gün veya 2 saat deneyebilsek. 3-5 $ öyle çöpe gitti mesela. Yükledim aşırı şarj yeme veya sorunlar çıkarmaktan dolayı kaldırdım.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Aklıma bu geldi :D
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

Şaka bir yana crackli tweaklerde banka bilgilerine kadar, özel fotoğraflara kadar risk var elbet. Yükleyen kişinin kendi riski, gerçi normal tweaklerde de risk var :D. Cracklilerde başka bir boyutta. Ha keşke her tweak için deneme sürümü olsa. 2 gün veya 2 saat deneyebilsek. 3-5 $ öyle çöpe gitti mesela. Yükledim aşırı şarj yeme veya sorunlar çıkarmaktan dolayı kaldırdım.
Fena olmaz ancak her geliştirici kendi sağlıyor güvenlik sistemini. Deneme sürümünü hepsi yapsa belirli süreliğine çok güzel olur.

agapi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
bu biraz gözümü korkuttu onun yerine uncoverdan jb kaldırsam itunestan sıfırlasam olur mu acaba?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
bu biraz gözümü korkuttu onun yerine uncoverdan jb kaldırsam itunestan sıfırlasam olur mu acaba?
Uncover Ayarlardan restore rootfs ile restore yaparsanız yine jb kalıntıları kalır cihazınız da. Eğer ki sürüm güncelleyerek restore yaparsanız itunes kullanabilirsiniz.

agapi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Uncover Ayarlardan restore rootfs ile restore yaparsanız yine jb kalıntıları kalır cihazınız da. Eğer ki sürüm güncelleyerek restore yaparsanız itunes kullanabilirsiniz.
jb kaldırmadan sürüm güncelleyebilir miyim itunestan şuan 12.4 iphone 6 plus cihazım

Tips
Tips
Üst Alt