Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Yeni pil aldım iphone 6 2200 mAh
Bu değer doğrumu ölçebileceğimiz bir program varmı. Battery life kaç mah olduğunu göstermiyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
System info tweakı ile pil değerlerini öğrenebilirsin.

farukzubu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Jb sildim, apstoreden yokmu

senkan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
WhatsApp içinde değil watusi içinde

:) kusura bakma hocam uykudan yeni kalktığımdan anlamamışım watusitools var sileo içinde ama watusinin kaynak adresi varmı ayrıca ?

ugrbnk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
:) kusura bakma hocam uykudan yeni kalktığımdan anlamamışım watusitools var sileo içinde ama watusinin kaynak adresi varmı ayrıca ?

Oxygennrq

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Merhaba telefonumuzu seçtiğim kişiler haricinde aramaya nasıl kapatabiliriz

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
arkadaşlar facebook uygulaması böyle kalıyor defalarca kaldırdım tekrar kurdum acaba jailbreak ile ilgili bir sorun olabilir mi ?
Jb devre dışı iken sorun devam ediyor mu

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
arkadaşlar facebook uygulaması böyle kalıyor defalarca kaldırdım tekrar kurdum acaba jailbreak ile ilgili bir sorun olabilir mi ?
facebook ile ilgili daha once kullandıgın tweakler varsa kalıntılarını icleaner ile silmeni tavsiye ederim

dalgaland

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhabalar,
Son gelen instagram sürüm güncellemesinden sonra uygulama açılmamaya başladı, lakin safe moda aldığımda açılıyor.. Kaldırıp eski bir sürüm yüklemek istedim, fakat bu sefer de "app admin" tweakinin 12.4 ios sürümüne uygun olmadığını gördüm. Ne önerirsiniz?

Wolfgang

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İnstagram'ın yayınladığı son güncellemeden sonra açılmamaya başladı. İnstagram ++ kullanıyorum ne yapmam gerekir acaba

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Merhabalar,
Son gelen instagram sürüm güncellemesinden sonra uygulama açılmamaya başladı, lakin safe moda aldığımda açılıyor.. Kaldırıp eski bir sürüm yüklemek istedim, fakat bu sefer de "app admin" tweakinin 12.4 ios sürümüne uygun olmadığını gördüm. Ne önerirsiniz?
Appstore++ tweakı ile sürüm düşürün

Wolfgang

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Appstore++ tweakı ile instagram sürümünü düşürün.
Hocam peki hep eski sürüm mü kullanıcaz. Geliştirici bununla ilgili bir gğncelleme yayınlar mı sizce ?

Baz_X_0

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba iphone 6s kullaniyorum ios 12.4 jailbreakli sorum şu jailbreak kadırıb Güncelleme yapa bilirmiyim telefonu

Mert0

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhabalar ben ios 12.4 kullanıyordum telefonuma tweak yapmak istediğimde kapanıp açılmakta zorluk çıkarıyordu bende silip tekrar yüklemeyi denicektim jailbreak devre dışı olmuştu yeniden başlatınca unc0ver e girdim ama hata aldım hata buydu rootfs already mounted delete ota file youtubeye baktım orda yazılım güncelliyorlardı bende güncelledim ve jb siz kaldım :( İos 12.4.2 JB MEVCUT DEĞİL DEMİ ☹

Son düzenleme:

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Merhabalar ben ios 12.4 kullanıyordum telefonuma tweak yapmak istediğimde kapanıp açılmakta zorluk çıkarıyordu bende silip tekrar yüklemeyi denicektim jailbreak devre dışı olmuştu yeniden başlatınca unc0ver e girdim ama hata aldım hata buydu rootfs already mounted delete ota file youtubeye baktım orda yazılım güncelliyorlardı bende güncelledim ve jb siz kaldım :( İos 12.4.2 JB MEVCUT DEĞİL DEMİ
12.4.2 için yayınlanmış bir jb yok. Kısa süre sonra Yayınlanacak olan checkra1n jb aracı var bulunduğunuz sürüm de kalın.

Mert0

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
12.4.2 için yayınlanmış bir jb yok. Kısa süre sonra Yayınlanacak olan checkra1n jb aracı var bulunduğunuz sürüm de kalın.
HIZLI YANIT VERDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM İYİ GÜNLER❤

Tips
Tips
Üst Alt