Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

MinimaLiTe

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Merhaba,

Arkadaşlar şimdi benim arkadaşta iphone 7 var jailbreak yok telefonda normal güncelleme yaparken telefon recovery modda kalmış itunes ile yazılımı yüklemeye çalışıyorum "-1" diye hata kodu veriyor recoveryfix programları denedim recoveryden çıkartınca boot loopa giriyor hiç bir şekilde iosu tekrardan yükleyemedim fikri olan yada daha önce başına böyle bir şey gelmiş olan var mı?

Udenizcirpan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
İyi akşamlar ios12.4 jbli cihazıma 200 mb üstü indirmek istiyorum kendi internetim ile bunun için bi tweak filan var mı Acill.
Appstore üzerinden indir dedikten sonra ekrana uyarı gelince tamam demen gerekiyor daha sonra tarihi 10/15 gün ileri alıyorsun ana ekran üzerinde indirmek istediğin uygulama duruyor üzerine bir kere tıklayınca inmeye başlıyor 2Gb’a kadar bir sorun yaşamadan indirmiştim ama bunu uzun süre önce yapmıştım şuan bu yöntem çalışıyor mu bilmiyorum.

VodkaMann

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhaba,

Arkadaşlar şimdi benim arkadaşta iphone 7 var jailbreak yok telefonda normal güncelleme yaparken telefon recovery modda kalmış itunes ile yazılımı yüklemeye çalışıyorum "-1" diye hata kodu veriyor recoveryfix programları denedim recoveryden çıkartınca boot loopa giriyor hiç bir şekilde iosu tekrardan yükleyemedim fikri olan yada daha önce başına böyle bir şey gelmiş olan var mı?
Dfu moda alıp sürüm yükleyebilirsin ama cihaz sıfırlanır

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Appstore üzerinden indir dedikten sonra ekrana uyarı gelince tamam demen gerekiyor daha sonra tarihi 10/15 gün ileri alıyorsun ana ekran üzerinde indirmek istediğin uygulama duruyor üzerine bir kere tıklayınca inmeye başlıyor 2Gb’a kadar bir sorun yaşamadan indirmiştim ama bunu uzun süre önce yapmıştım şuan bu yöntem çalışıyor mu bilmiyorum.
@hakansalt

Appstore ++ Kurmanız yeterlidir.

Mroyuncutr

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 5
beyler acill yardım lazım ben h3lix kullanıcısıyım telefon iphone 5 güncellemeleri kontrol ette 1 yazıyor bir bastım 10.3.4 sürümü daha fazla bilgi diyen yere tıklıycakken yanlışlıkla indire bastım bunu nasıl iptal edebilirim lütfen cevap verin allah rızası için

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
beyler acill yardım lazım ben h3lix kullanıcısıyım telefon iphone 5 güncellemeleri kontrol ette 1 yazıyor bir bastım 10.3.4 sürümü daha fazla bilgi diyen yere tıklıycakken yanlışlıkla indire bastım bunu nasıl iptal edebilirim lütfen cevap verin allah rızası için
İcloud saklama alanından indirilen güncelleme dosyasını silin.
Ayarlar/İcloud saklama alanı/ alanı yönet

Udenizcirpan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Unc0verdan chimeraya geçmek istiyorum bunun için nasıl bir yol izlemeliyim? Forumda rootfs yapmam gerektiği söyleniyor bu fotograf ya da uygulamalarim gitmesine sebep veriyor mu?

Falcon877

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Anchor ,Gridalicious A12 IOS 12 Merhaba Begler bu Tweak bana cok lazim heryere baktim fakat bulamadim :S
Iconlari istedigim yere koymak istiyorum .. Anchor2 buldum calisiyor fakat respring den sonra yine iconlarin siralamasi bozuluyor .. acaba yardimci olabilcek varmi.. satin da alirim ..tsk

Moderatör tarafından düzenlendi:

Udenizcirpan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Sileoya geçtim bir sorum olacak unc0ver kullanırken uygulamalarımı ReProvision ile imzalıyordum sileo ile açılmıyor alternatifi var mı?

İlk izlenim olarakta kesinlikle daha güzel diyebilirim.

Mustafa48

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar ben iOS kullanıcısıyım , arkadaşımdan Mobile Legends hesabı aldım bu hesabı iosa geçirme şansım hiç yokmu

Allah için yardım edin hesap çöp olmasın çok güzel 😂

Adrenaline

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar ben iOS kullanıcısıyım , arkadaşımdan Mobile Legends hesabı aldım bu hesabı iosa geçirme şansım hiç yokmu

Allah için yardım edin hesap çöp olmasın çok güzel 😂
Aldığın arkadaşın telefonundan moonton hesabına giriş yap bağla yani sonra kendi ios telefonundan giriş yap

Udenizcirpan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Oddmar oyununun ipasını nereden indirebilirim? Birkaç siteye baktım ama ya eski versiyonları ya da saçma reklam veren sitelerden oradan oraya gidiyorsun bir türlü indiremedim. Yardımcı olabilir misiniz?

nihat1515

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Oddmar oyununun ipasını nereden indirebilirim? Birkaç siteye baktım ama ya eski versiyonları ya da saçma reklam veren sitelerden oradan oraya gidiyorsun bir türlü indiremedim. Yardımcı olabilir misiniz?
Appcake de var.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

nostem710

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
Youtube reklam kaldırmak için tweak var mı ?

Udenizcirpan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Appcake de var.

Appcake i kendi reposunu eklemeyi denedigimde sileo uyari veriyor tehlikeli diye bir sorun yaratir mi eklemem
Mesaj düzenlendi:

Appcake de var.

Şöyle bir hatayla karşılaştım

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

VodkaMann

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Appcake i kendi reposunu eklemeyi denedigimde sileo uyari veriyor tehlikeli diye bir sorun yaratir mi eklemem
Mesaj düzenlendi:

Şöyle bir hatayla karşılaştım
Filza ile appcakeden indirdiğin ipayı bul ve reprovision ile imzala düzgün çalışmıyor appcake

xd001

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Müzik çalardaki bazı fotoğrafsız müziklere nasıl fotoğraf ekleyebelirim ?

Udenizcirpan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Filza ile appcakeden indirdiğin ipayı bul ve reprovision ile imzala düzgün çalışmıyor appcake

Hocam dediginiz gibi yaptim yuklendi oyun tesekkurler ama oyunda sadece ilk bolumu oynayabildim ikinci bolumu indirmiyor internet yok hatasi veriyor. Bir cesit koruma yapmislar sanirim.

HzCaner

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhaba arkadaşlr iphone 6 cihazım daha güncelleme almıyor da 12.4.1 e jb gelecek mi?
Mesaj düzenlendi:

wooozie69

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
Gelecektir. Şu anda mesela Checkra1n aldı bir jailbreak aracı geliştiriliyor bile 🙂

Tips
Tips
Üst Alt