Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

VodkaMann

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
dün telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm kurulumu yapacağım zaman wifi şifresini girdiğim halde kabul etmedi ağ da internet yok diye bi yazı felan geldi bi şekilde kurulumu yaptıktan sonra wifiye girip bağlanamyı denedim durmadan aşağıya atıyor fakat başka ağa bağlanabiliyorum kendi evimin wifisine bağlanamıyorum nasıl çözebilirim yardımcı olur musunuz ? bi kaç telefoncuya sordum yazılım atılacak dedi
Ağ ayarlarını sıfırlayın ağı unut deyip deneyin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Fatih.yldrm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba arkadaşlar benim cihazım ip6s 11.4.1 uncover ile jb li kullanıyorum ama bilgisayardan dosya sistemini göremiyorum yani jb li sistemi göremiyorum mesela indirdiğim MP3 leri bilgisayara iTools yardımı ile atmak istiyorum ama maalesef jbli dosya sistemi görünmüyor ne yapamam gerekir

frknm99

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Merhaba arkadaşlar benim cihazım ip6s 11.4.1 uncover ile jb li kullanıyorum ama bilgisayardan dosya sistemini göremiyorum yani jb li sistemi göremiyorum mesela indirdiğim MP3 leri bilgisayara iTools yardımı ile atmak istiyorum ama maalesef jbli dosya sistemi görünmüyor ne yapamam gerekir
Cydia'dan “apple File Condiut” paketini indirin

yusufeneskorkmaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Album art as background ios 12 alternatifi
Bu tweakin ios 12 içim alternatifini bilen var mı?

Moderatör tarafından düzenlendi:

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
dün telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm kurulumu yapacağım zaman wifi şifresini girdiğim halde kabul etmedi ağ da internet yok diye bi yazı felan geldi bi şekilde kurulumu yaptıktan sonra wifiye girip bağlanamyı denedim durmadan aşağıya atıyor fakat başka ağa bağlanabiliyorum kendi evimin wifisine bağlanamıyorum nasıl çözebilirim yardımcı olur musunuz ? bi kaç telefoncuya sordum yazılım atılacak dedi
Başka cihazlar bağlantı kurabiliyor mu Modeme? Birde icloud geri yüklemesi yapmadın değil mi? En kötü ihtmal cihazınız başka modem ile bağlantı kuruyorsa, Size ait Modemi sıfırlayın öyle deneyin.

Kaya099xxx

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
LocationFaker tweak ini kullanıyordum..artık lisans süresi bitti uyarısı alıyorum.. bir çözümü varmı yada benzeri bir tweak varmı acaba? Lokasyonu değiştirebilmek için yani . Teşekkürler

Cihat1423

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar konu açamadığım için buraya yazmak zorunda kaldım acaba Du Recorder programı gibi Apple storede YouTube canlı yayın yapmak için başka program var mı du rocerder programı kısıtlı 5 dk sonra yayın kesilip ücret istiyor ücretsiz bildiğiniz program var mı telefonum jailbreak değil 12.4.1 sürüm olduğu için yardımlarınız için şimdiden tşk ederim.

Son düzenleme:

mustup

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
arkadaşlar telefonda locallappstore yüklü yanlışlıkla online oyunda (clash royalede) satın alma işlemini iptal ettim buda tweaki aktif etti ve uygulama buga girdi ve işlem doğrulama devam ediyor hatası alıyorum oyunun destek ekibine yazdım ama sorun çözülmedi aranızda bilenler varsa yardımcı olabilir mi?

Sibraius

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
iphone 5s e ipsw ler kaldırılmış napıcaz geri yükleyebilirmiyiz

DenizHoca

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar Tolga çeviğin kurt afam ve kırmızı başlıklı kız oyunu vardı ve bi p*rnoyla capsı yapılmıştı kıyafetler aynı diye "bende diyorum nerden tanıdık geliyor" gibi bi yazı vardı bulmama yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler. Konu yanlış yerdeyse kusura bakmayın.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Arkadaşlar Tolga çeviğin kurt afam ve kırmızı başlıklı kız oyunu vardı ve bi p*rnoyla capsı yapılmıştı kıyafetler aynı diye "bende diyorum nerden tanıdık geliyor" gibi bi yazı vardı bulmama yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler. Konu yanlış yerdeyse kusura bakmayın.
Ne

Maykro

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba,
İphone 7 13.1.2 kullanmaktayım 12.4 shsh kaydım mevcut downgrade yapabilirmiyim ve nasıl yapabilirim konu linki verme şansınız varmıdır

Jonhs

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8
Bildirim merkezindeki bu yazıyı nasıl kaldırırım iOs 12.1.2

Riderqwz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Cydia ücretli repoları nereden bulabilirim. Başlıkta belirttiğim gibi ücretli repolar lazım

elmas24

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
İmpactor ile yüklediğim Unc0ver unsupported hatası alıyorum çözümü nedir sürümüm 12.1.3 cihazım 7+

Bagirov17

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba ios 13.2.1 jailbreak ne zaman yayınalanacak bilgisi olan varmı ?
ios 13.2.1 sürümünü düşüre bilirmiyim ?

Tips
Tips
Üst Alt