Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
minimal host blocker, kurdum bir sorun çıkmadı.
tüm tweakleri silip tekrar mı kursam acaba . bilemedim ne yapacağımı
icleaner ile tüm tweak'leri devredışı bırakıp Respiring yapın. Telefon normal haline döndüyse, tweakleri sırayla etkinleştirin. Bir tweak ile aynı duruma tekrar geleceksiniz. Baktınız aynı devam ediyor Rootfs işlemini gerçekleştirin Tüm tweakler silinsin.

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Yok benim sıkıntı şöyle uygulama yüklü gözüküyor ama açılmıyor silsemde telefonu açıp kapatınca geri geliyor

itunes ve Appstore ekranında oturumu kapatın uygulamaları silin. cihazınızı yeniden başlatın. ve uygulamalar tekrar geliyorsa icloud oturumuzuda kapatın. tekrar aynı işlemleri deneyin sorun çözülürse yazın buraya.

Alison

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
itunes ve Appstore ekranında oturumu kapatın uygulamaları silin. cihazınızı yeniden başlatın. ve uygulamalar tekrar geliyorsa icloud oturumuzuda kapatın. tekrar aynı işlemleri deneyin sorun çözülürse yazın buraya.
Peki saolun deneyecegim olmazsa ne yapmam gerek peki

SonSultan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Evet

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ben bir kaç kez denedim ama bağış yapmam isteniyor, nereden yapabilirim link verebilir misiniz yanlış birsey yapmayayım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

VodkaMann

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Ben bir kaç kez denedim ama bağış yapmam isteniyor, nereden yapabilirim link verebilir misiniz yanlış birsey yapmayayım.

Jailbreak için bağış yapmanıza gerek yok

Yapmak için unc0ver.dev sitesinden en son ipayı indirin ve cydia impctor indirin telefonunuzu bağlayın cydia impactoru açın ve ipayı üzerine sürükleyin Apple id sorucak girin sıkıntı olmaz güvenli girebilirsiniz ve telefonda unc0ver simgesi gelecektir ekrana

PC yoksa ignition.fun iosninja.io tweakboxapp.com gibi sitelerden direk indirebilirsiniz

İndirdikten sonra ayarlardan genel>profiller>profil>güven
Ve uygulamayı açabilirsiniz hayırlı olsun

mustup

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
arkadaşlar bişey sorucam foxfm kullanıyorum mp3 müzik indirmek için bunlar appleın müzik uygulamasına nasıl atabilirim yardımcı olursanız sevinirim

nihat1515

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
arkadaşlar bişey sorucam foxfm kullanıyorum mp3 müzik indirmek için bunlar appleın müzik uygulamasına nasıl atabilirim yardımcı olursanız sevinirim
Jb varsa filza ile yapılabilir.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

mmertakk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba iphone 7 sürüm 12.4 jailbreakli kullanıyorum. Jailbreak yaptıktan sonra çoğu uygulamalarda birden fazla parmakla dokunamıyorum ekrana. Sadece bir parmağımı algılıyor. Aynı sorunu yaşayan ve çözümü bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Jonhs

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8
Otomatik kaldır uyandır özelliğini CC’den togle ile kapatıp açma tweak’i varmı arkadaşlar?

Tips
Tips
Üst Alt