Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

Dikoo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
@Nevergiveup87 kesinlikle jailbreakTr ailesi ve tavsiyeleri sayesinde jb te hiç bir sıkıntı yaşanıyorum ama LocationFakerX almam gerekli ne yapacağımı bilmiyorum

aygn5634

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (5.Nesil)
Merhaba Ustalarım iPad Pro cihaz Aldım net üzeri işletim sistemi iOS 10 yazıyor büyük ihtimal 10 olarak gelecek guncelleme yaptım da direk en son sürümemi güncellenir imzalar kapalı çünkü cihazı jbsiz de kullanmak istemiyorum tavsiyeleriniz nelerdir ? yarın cihaz elime gelecek ne yapacağımı bilmiyorum size sorayım danışayım dedim

aygn5634

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (5.Nesil)
@aygn5634 imzalar açık hala 12.4 için yarına kapanmaz inşallah 😊
Kapanırsa yandım :( olurda kapanırsa ne yapcam :( ios 10 da mı kalsam cihaz performans su bu tweak uyumu falan jb atabilme olasılığım o sürüme nedir bilen biri tam aydinlatsa çok makbule geçer

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba
Iphone 5’imde videolar kısmında 2 adet videom var, cihaz IOS 7.1.2 JB’li öyle duruyor, bu vide dosyalarına nasıl erşebilirim, 3tools ile, Bluetooth ile Iphone 7 ye göndereyim dedim, olmuyor.
Bende 3tools ile dosya yolunu bulayım diyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Jailbreakli ise dosya sistemine ulaşabilirsiniz. Yada videoları Google drive gibi servislere upload edebilirsiniz

blueblue

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar benim telim 12.1.4 jailbreakliydi elmada kaldı ve 12.4 e güncelledim tekrardan jailbreak yapma imkanım oldu .. Ama tekrar böle bir durum yaşarsam jailbreakimi kaybedebilirim ,, forumda çok araştırmama rağmen anlamıyorım ,, imzalar kaplı olsa dahi başka sürüme geçebiliyokar ,,, bunun için ne yapmalıyım ,, SHS BLOBLARI VE NONCE DEĞER LERİ , diye birşeyler geçiyor ,, bunları nasıl yapmalıyım , ve bunlardan başka birşeyler yapmam gerekiyorsa lütfen biri , tek bir mesajda anlatabilirmi tüm süreci :((((

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar benim telim 12.1.4 jailbreakliydi elmada kaldı ve 12.4 e güncelledim tekrardan jailbreak yapma imkanım oldu .. Ama tekrar böle bir durum yaşarsam jailbreakimi kaybedebilirim ,, forumda çok araştırmama rağmen anlamıyorım ,, imzalar kaplı olsa dahi başka sürüme geçebiliyokar ,,, bunun için ne yapmalıyım ,, SHS BLOBLARI VE NONCE DEĞER LERİ , diye birşeyler geçiyor ,, bunları nasıl yapmalıyım , ve bunlardan başka birşeyler yapmam gerekiyorsa lütfen biri , tek bir mesajda anlatabilirmi tüm süreci :((((
Konuları okuyun.

agapi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
reprovisionda imza atcam ama giriş yapamıyorum 2 faktörlü doğrulama diyor 2.şifre tarzı bişe diyor anlamadım oraya ne yazacağım bilgisi olan var mı?
Mesaj düzenlendi:

kısacası uygulamayı kullanmayı bilmiyorum bununla ilgili konu var mı bulamadım

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
reprovisionda imza atcam ama giriş yapamıyorum 2 faktörlü doğrulama diyor 2.şifre tarzı bişe diyor anlamadım oraya ne yazacağım bilgisi olan var mı?
Mesaj düzenlendi:

kısacası uygulamayı kullanmayı bilmiyorum bununla ilgili konu var mı bulamadım

agapi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
hocam benim unc0ver gitmişti 3utools ile hallettim reprovision ile imzaladım şimdi tel reboot falan atsa sıkıntı çıkmaz dimi unc0ver ile yeniden jb atabilirim?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
hocam benim unc0ver gitmişti 3utools ile hallettim reprovision ile imzaladım şimdi tel reboot falan atsa sıkıntı çıkmaz dimi unc0ver ile yeniden jb atabilirim?
Reprovision sorun oluşturmazsa uncover ile tekrar jb yapabilirsin

7w157

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Youtube ve bir çok uygulamada ekran döndürme saçmalıyor sebebi hangi tweaktır acaba normalde ekran döndürme kapalıyken tam ekrana basınca yan dönmesi lazımdı EEC850CB-A88E-46A1-839B-FF76395E0FDF.pngD62649BD-62F6-4DEE-A0D9-15EB3A97A28C.png69EF578C-E253-4D17-B414-1FC57112E4C0.pngBEB8E0AF-E8EF-481B-AAE5-FE8392251F30.png7035BD8F-6CB5-49F7-AEE8-12219ED59273.png

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X

Kaya099xxx

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
12.4 unc0ver ile jb li cihazımda zik sesi ses açma kapama tuşlarıyla ayarlanamıyor artık... bu sorunu yaşayan başka arkadaş var mı acaba?

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
12.4 unc0ver ile jb li cihazımda zik sesi ses açma kapama tuşlarıyla ayarlanamıyor artık... bu sorunu yaşayan başka arkadaş var mı acaba?

cydia içinden repo ve tweak listenizi paylaşabilir misiniz?

Kaya099xxx

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
cydia içinden repo ve tweak listenizi paylaşabilir misiniz?
Sonus tweakini yüklemiştim ses açma kapama ekranın ortasında görünmesin diye... ama bu zil sesi sorununu fark edince acaba bu tweak yüzünden mi diye kaldırdım. Ama sorun halen devam ediyor. ... eski jb versiyonlarında sürekli kullandığım bir tweak ti. Ve hiç böyle bir problem yaşamamıştım sonus ile halbuki...

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Sonus tweakini yüklemiştim ses açma kapama ekranın ortasında görünmesin diye... ama bu zil sesi sorununu fark edince acaba bu tweak yüzünden mi diye kaldırdım. Ama sorun halen devam ediyor. ... eski jb versiyonlarında sürekli kullandığım bir tweak ti. Ve hiç böyle bir problem yaşamamıştım sonus ile halbuki...

Crack repo ve tweak kaynaklı sorunlara yardımcı olmuyoruz.
Cihazınızı restore edin crack repo ve tweaktan uzak durun.

nihat1515

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Merhaba,

İos 12.4 için mobileterminal aramaktayım, bir kaçtane denedim ekrana düşmedi. Repo adresi ile birlikte çalışan bir mobileterminal arıyorum teşekkürler.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

agapi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
ntspeed tarzı tweak arıyorum ntspeedi indirnce safe moda atıyor 12.4 te kullanan varsa reposu nedir acaba

Mehmetaliunver

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba arkadaşlar iPhone 6 s 12.3.1 deyim 12.4 yükleyip jailbreak yapmalimiyim yükleyip kullananlar memnunun uncover 12.4 ten jailbreak olmadan zevk alamıyorum telefondan ama sorunlu isede uğraşmak istemiyorum yol gösterirseniz yorumlarınıza göre karar verip yükleyeceğim

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba
Iphone 5’imde videolar kısmında 2 adet videom var, cihaz IOS 7.1.2 JB’li öyle duruyor, bu vide dosyalarına nasıl erşebilirim, 3tools ile, Bluetooth ile Iphone 7 ye göndereyim dedim, olmuyor.
Bende 3tools ile dosya yolunu bulayım diyorum.

Ben bu soruyu aylar önce bir kez daha gördüm sanki.

Tips
Tips
Üst Alt