Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

turkaslan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
den 3.5.6 ipayı indiriyorum windows 10 virüs olarak algılıyor yüklemiyor. daha önceden böyle bir sorun yoktu

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
den 3.5.6 ipayı indiriyorum windows 10 virüs olarak algılıyor yüklemiyor. daha önceden böyle bir sorun yoktu
Antivirüs programını ve güvenlik duvarını yükleme bitene kadar devre dışı bırakın.

turkaslan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Antivirüs programını ve güvenlik duvarını yükleme bitene kadar devre dışı bırakın.
hocam işin ilginç tarafı şimdi windows defenderi pasif hale getirdim undemicus 3.5.6 üzerinde sağ tıklayıp defender ile taradım trojan olarak görüyor. ama masaüstünde undemicus 3.5.0 sürümü var onu trojan olarak görmüyor. Silme işlemi yaptım taramadan sonra sadece 3.5.6 sürümünü sildi

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
hocam işin ilginç tarafı şimdi windows defenderi pasif hale getirdim undemicus 3.5.6 üzerinde sağ tıklayıp defender ile taradım trojan olarak görüyor. ama masaüstünde undemicus 3.5.0 sürümü var onu trojan olarak görmüyor. Silme işlemi yaptım taramadan sonra sadece 3.5.6 sürümünü sildi
Sitede sorun olabilir.
Konu linkinden 3.5.6 ipa indirebilirsin.

turkaslan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Sitede sorun olabilir.
Konu linkinden 3.5.6 ipa indirebilirsin.
hocam sitedeki ipadada aynı sorun var
şöyle bişey buldum. bi incelermisiniz
3.5.6 ipa ile ilgili sorun sanırım

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
cydia impactor hata veriyor ipa yüklerken

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
bunu denedim hocam bi kaç defa olmadı tekrar tekrar deniyim başka çözümü yoksa
hatta apple ıd leride sildim yine olmadı ve olmuyor sertifika sıfır görünmesine rağmen olmuyor
Uygulamaya özgü parola oluştur ve revoke işlemini o parola ile yap.
Öncesinde impactor menüsü altında insecure SSL sekmesine tıkla aktif olsun.

turkaslan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Uygulamaya özgü parola oluştur ve revoke işlemini o parola ile yap.
Öncesinde impactor menüsü altında insecure SSL sekmesine tıkla aktif olsun.
öyle yapıyorum hocam olmuyor bide yeniden başlatıcam bilgisayarı şimdi öyle denicem

-olmadı..teşekkür ederim. neyse hocam. sanırım olası yok ignition dan geçiş yaparım kestirmeyle

Son düzenleme:

Burzumali

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar iphone 6s 12.2 cihazım aşırı kasıyor crackli yasaklı repo kullanmıyorum restore de yaptım fakat jb aktif olmadığında bile kasıyor 7 tane tweak kullanıyorum bir kaç tweak ve kaynak da sildim ama aşırı kasıyor yardım lütfen unc0verı cydia impactor ile kurdum

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar iphone 6s 12.2 cihazım aşırı kasıyor crackli yasaklı repo kullanmıyorum restore de yaptım fakat jb aktif olmadığında bile kasıyor 7 tane tweak kullanıyorum bir kaç tweak ve kaynak da sildim ama aşırı kasıyor yardım lütfen unc0verı cydia impactor ile kurdum
12.4 sürümüne dfu mod da restore yapın.

Nevergiveup87

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
merak ettiğim bi husus var.
Cihaza tema yüklemek şarjı etkiler mi ? Bilgili arkadaşlar cvp lütfen.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
üstad 12.4 e nasıl yapıcağım güncelleme denetlenemiyor diyor 3utools ile mi
İtunes ile cihazınızı dfu moda da indirdiğiniz 12.4 ipsw dosyasını yükleyebilirsin.
Linkden cihazına uygun 12.4 ipsw dosyasını indirebilirsin.

Burzumali

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
İtunes ile cihazınızı dfu moda da indirdiğiniz 12.4 ipsw dosyasını yükleyebilirsin.
Linkden cihazına uygun 12.4 ipsw dosyasını indirebilirsin.
Teşekkür ederim

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Snowboard kullanıyorum. PEki çok mu etkiler.yani sömürür mü şarjı
Snowboard thema programı ikon değişimi yaptığı için cihazı kasmaz, kullanışlı ve pil konusunda sorun yaratmaz.
Fakat anemone ve ithemer gibi thema programları dock ve springboard vb. Özelleştirmeler yaptığı için pil tüketimini tetikler.

Nevergiveup87

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Snowboard thema programı ikon değişimi yaptığı için cihazı kasmaz, kullanışlı ve pil konusunda sorun yaratmaz.
Fakat anemone ve ithemer gibi thema programları dock ve springboard vb. Özelleştirmeler yaptığı için pil tüketimini tetikler.
ama snowboard da ben dock , springboard , settings ve icon efect extentionları kullanıyorum. yani bi bakıma ithemerin yaptığı şeyleri yapıyor.

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
12.4 e dfu ile geçtim 11.3.1 den, unc0ver kullanıyorum cihazı bir kaç gün jbsiz kullandım efsane hızlıydı (6S cihaz), bir kaç tweak dışında tweak yok, yasaklı repo yok, Cydia geç açılıyor geç kendine geliyor ya da ben Sileoya alışmışım ios11 de, ne yapsam sizce tekrar dfu ile 12.4 kurup chimera jb mi yapsam unc0ver daha mı iyi chimeradan?

Dikoo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba arkadaşlar ne yaptıysam Paypal üzerinden LocationFakerX alamadım. Mobil hat bile kiraladım farklı kredi kartları bile kullandım farklı mailler farklı lokasyonlar ama güvenliğini geçemedim maalesef. Başka türlü nasıl alabilirim? Yada Malum Türkiye’de ki sitenin reposunda var ne yazık ki crack li ama aynı repo tavsiye edilmeyen repolardan, repoyu kullansam sıkıntı olur mu?

azatovsky

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba arkadaslar,
Bugun telefonuma uncover jb yaptim. Jailbreak konusunda cok yeniyim. Foruma bugun dahil oldum. Tavsiyelerinize ihtiyacim var,

1- Asagidaki ayarlar menusunde Audiorecorder XS uygulamasini ve bazi uygulamalarin ayarlarini kisitlayabilecegim yada sifre ile koruyabilecegim bir tweak varmidir?

2- Ayrica bazi tweaklari telefondan silinmesin diye ana ekrandan saklamam gerekecek (Cydia,Uncover,Tweakbox) Bununla ilgili onerebileceginiz bir tweak?

Simdiden cok tesekkur ederim

cihaz iphone x ios 12.4 jb

1-Ekli dosyayı görüntüle 13425
tesekkurler gerek kalmadi

Nevergiveup87

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Merhaba arkadaşlar ne yaptıysam Paypal üzerinden LocationFakerX alamadım. Mobil hat bile kiraladım farklı kredi kartları bile kullandım farklı mailler farklı lokasyonlar ama güvenliğini geçemedim maalesef. Başka türlü nasıl alabilirim? Yada Malum Türkiye’de ki sitenin reposunda var ne yazık ki crack li ama aynı repo tavsiye edilmeyen repolardan, repoyu kullansam sıkıntı olur mu?
Aynı dertten muzdaribim. Bende Callbar satın almayı bir türlü beceremedim. Fakat crack yüklemedim yinede. Tercih senin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt