Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
App İnstaller tweakini kullanabilirsin hem developer hesaba ihtiyacın yok hem de sınırlama yok
App installer JB’siz modunda çalışıyormu ? Çalışmaz...

Developer hesabı ile App installer karşılaştırmak saçma olur...

JAKON

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
iOS 11.3.1 de ne güzel jbli olarak takılıyordum ama sürüm kaybettim 12.3.1 sürümündeyim ne zaman çıkacak lanet şey bilgisi olan var mı?

hsyn.cente

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Merhaba arkadaşlar herkese iyi bayramlar arkadaşlar benim telefona jailbreak atmak istiyorum telefonuum ıphoone 5s ios yazılımı 12.4 jailbreak var mı ? 12.4 e jailbreak yayınlanmadıtsa geçmiş sürüme 12.1.3 yada 12.1.1e basıl geri getiririm yardımcı olursanız sevinirim.Herkese iyi bayramlar

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Merhaba arkadaşlar herkese iyi bayramlar arkadaşlar benim telefona jailbreak atmak istiyorum telefonuum ıphoone 5s ios yazılımı 12.4 jailbreak var mı ? 12.4 e jailbreak yayınlanmadıtsa geçmiş sürüme 12.1.3 yada 12.1.1e basıl geri getiririm yardımcı olursanız sevinirim.Herkese iyi bayramlar
İyi bayramlar.
12.4 jb çıkmadı ve istediğiniz sürümlere düşürme yapamazsınız.

yasin1587

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Herkese merhaba. 12.2 unc0ver'da liberty yok sanırım. Alternatif olarak yüklenebilecek tweak var mıdır?

Bosver

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
ios 12 de live wallpaper ekliyebileceğim bir tweak varmı not: ( kameradakini demiyorum direk olarak duvar kağıtı olan live )

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Vwalpaper 2 tweakını inceleyebilirsin.
Linkde bulunan başka bir alternatifi inceleyebilirsin. Live Wallpapers Forever (Full)
Diğer bir alternatif gif oynatıcı.

eraygndr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
merhaba arkadaşlar ipa olarak oyun yüklüyorum telefonuma fm19 ama oyun açılıp kapanıyor hemen çözümünü bulamadım başka oyunu da denedim o da aynısı oluyor.

GOLGE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkadaşlar önelikle herkesin bayramı kutlu olsun benim sorunum watch saatimin şifresini giriyorum fakat doğrulama istiyor şifreyi giriyorum bi hata veriyor şifresine kadar değiştim halen aynı sebebi ne olabili

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bosver

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar önelikle herkesin bayramı kutlu olsun benim sorum iphone 6s te olan ekranı kaldırdığın zaman otomatik ekran açılması jailbreakli iphone 6 nasıl yapılır ios sürümüm: 12.1.4 (bir tweak filan varmı onun için)

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
merhaba arkadaşlar ipa olarak oyun yüklüyorum telefonuma fm19 ama oyun açılıp kapanıyor hemen çözümünü bulamadım başka oyunu da denedim o da aynısı oluyor.
Dışarıdan ipa yükleyebilmek ve çalıştırmak için appsync tweakının yüklü olması gerekiyor.

Kontrol

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Herhangi bir tweak kurmak/kaldırmak istediğimde LibSparkAppList tweakini de kurmak istiyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
Cihaz: 6 Plus
Sürüm: 12.1.1 B3
JB Aracı: Unc0ver
728EDE46-71F3-4311-81EA-353CE79F10C7.png

Kontrol

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Libsparkapplist cihazınızda kurulu olması gereken bir tweak. Yani tweakı kurun cihazınıza (Packix repo)
Hocam sorun şöyle aslında sanırım bu tweak cihazda kurulu ama tekrar kurmamı istiyor. Tweak silmek istiyorum bu defa böyle bir haya veriyor;
BA46C0FB-6023-4F71-8F2D-C7C8A25C23BF.png

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Hocam sorun şöyle aslında sanırım bu tweak cihazda kurulu ama tekrar kurmamı istiyor. Tweak silmek istiyorum bu defa böyle bir haya veriyor;
Ekli dosyayı görüntüle 13200
Şu Crackli Repoları kullanmayı bir türlü bırakmadın... o Tweak görüntüde olan çöp repodan kurulmuş veya çöp repodan tweak kurarken orijinal libSpark kurmak istiyor.. önce o repoyu kaldır sonra o repadaki tüm tweakleri kaldır ve orijinal repolardan devam et

Kontrol

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Şu Crackli Repoları kullanmayı bir türlü bırakmadın... o Tweak görüntüde olan çöp repodan kurulmuş veya çöp repodan tweak kurarken orijinal libSpark kurmak istiyor.. önce o repoyu kaldır sonra o repadaki tüm tweakleri kaldır ve orijinal repolardan devam et
FloatingDock kurmuştum oradan sadece herhalde onunla birlikte gelmiş hatırlamıyorum. 5-6 tweak harici birşey de yok aslında inceleyip sileyim repoyu👍🏻
Edit:
Repoyu sildim fakat aynı hatayı veriyor. Uncoverdan tweaksiz yükleme yapıp cydiadan silebilir miyim acaba?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
FloatingDock kurmuştum oradan sadece herhalde onunla birlikte gelmiş hatırlamıyorum. 5-6 tweak harici birşey de yok aslında inceleyip sileyim repoyu
Edit:
Repoyu sildim fakat aynı hatayı veriyor. Uncoverdan tweaksiz yükleme yapıp cydiadan silebilir miyim acaba?
Cydo hatası crack repo ve tweak kullanımı sonucu cydia dosya sisteminin bozulması.
Yapacağın en doğru şey Unc0ver ayarlardan restore rootfs ile restore yap.

Kontrol

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Cydo hatası crack repo ve tweak kullanımı sonucu cydia dosya sisteminin bozulması.
Yapacağın en doğru şey Unc0ver ayarlardan restore rootfs ile restore yap.
Telefonu mu restore ediyor yoksa Cydia’yı mı? Ona göre icloud kapalı yedeklerimi alayım.

Furkan38

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Herkese iyi forumlar, 2-3 saatir sileo da kurduğum tweakleri Ayarlar kısmında görmeye çalışıyorum bir türlü yapamadım genel anlamda Sileo çok hoşuma gitti temiz kurulum yapıp tekrar kurmaya çalışacam fakat aklımda hala şüpheler çar bunları size danışmak istedim öncelikle çok ücretli tweak kullanan birisi değilim fakat arada sırada CyDown aracılığı ile bazı tweakleri kullanıyordum Sileo da CyDown muadili bi uygulama bulamadım 20-30 lira çok koymaz ama ücretli tweakleri yüklerken hangi banka sistemini kullanıyorsunuz 20-30 liradan daha pahalı tweakler var mı üniversite öğrenciyim çok aşırı bi para ayıramam tweaklere yakın zamanda CyDown muadili Sileo ya gelir mi bunun gibi Sileo da daha sıkıntılar yaşarmıyım Cydia dan devam mı edeyim yoksa Sileo ile mi devam edeyim mi bir de temiz kurulum ile tekrardan kursam yine ayarlar kısmında tweakler gözükmezse ne yapabilirim şimdiden teşekkürler

Tips
Tips
Üst Alt