Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

ejderhax

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
@nihat1551
hocam belirttiğim gibi cihaz iphone 6 ve uncover 8.0.2 altı hiçbir uncover sürümü telefonda jailbreak yapmıyor şu an da 3utools ile uncover 6.1.2 kurdum ama unsupported yazıyor ne yapmam gerek

tnc

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
@nihat1551
hocam belirttiğim gibi cihaz iphone 6 ve uncover 8.0.2 altı hiçbir uncover sürümü telefonda jailbreak yapmıyor şu an da 3utools ile uncover 6.1.2 kurdum ama unsupported yazıyor ne yapmam gerek
Hocam chrimera jeilbreak konusuna baksaniza unc0ver jb’den daha iyi ve sarj dostu bunu degerlendirin derim

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
@nihat1551
İos versiyon kaç ki? Belki de uncover desteği yoktur 6.1.2 14.3 e kadar desteği var,

Checkra1n ile neden yapmıyorsun ki? 256mb ve üzeri Flash varsa elinde çok basit bir işlem.

ejderhax

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Hocam chrimera jeilbreak konusuna baksaniza unc0ver jb’den daha iyi ve sarj dostu bunu degerlendirin derim

tam 2 saattir uzun uğraşlar sonucu checkra1n ile jailbreak yapmayı başardım tonlarca hata aldım ama neyse ki tek tek çözümünü araştırıp hallettim sonunda peki checkrainin imza süresi var mı varsa ne kadar süre geçerli bunu nasıl uzatabilirim yardımcı olabilir misiniz

ayrıca yardımların için de teşekkür ederim hocam @nihat1551

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Gereken var ise,
Just a tech Checkra1n link :

Alternatif link:

Checkra1n de İmza süresi olmaz çünki cihaz jb li açılır, imza süresi uygulama için geçerlidir.

Cihaz jb li iken destekleyen bir uncover yükleyip reprovision ile imzalayabilirsin. Kapanıp açınca uncover ile aktif edersin aksi durumda checkra1n de flash gerekir.

Senin aldığın hata muhtemelen Substitute tweak bağımlılık hatasıydı güncelleyince cydiadan düzeldi.

Sana önerim ios 14 cihaz var ise sahte kapatma yapan sentinel isimli tweak olur, ayarlarsın pili %3 yada 5 e düşünce cihaz kendini kapatır şarj a takınca jb şi şekilde açılır.

İos 12 de bu işi yapan tweak safeshutdown.

Jb hakkında yazılar ilgini çekiyor ise şuraya göz at,

Son düzenleme:

ejderhax

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Gereken var ise,
Just a tech Checkra1n link :

Alternatif link:

Checkra1n de İmza süresi olmaz çünki cihaz jb li açılır, imza süresi uygulama için geçerlidir.

Cihaz jb li iken destekleyen bir uncover yükleyip reprovision ile imzalayabilirsin. Kapanıp açınca uncover ile aktif edersin aksi durumda checkra1n de flash gerekir.

Senin aldığın hata muhtemelen Substitute tweak bağımlılık hatasıydı güncelleyince cydiadan düzeldi.

Jb hakkında yazılar ilgini çekiyor ise şuraya göz at,

çok teşekkür ederim hocam vakit ayırıp yardımcı olduğunuz için

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Rica ederim,

Sana önerim sahte kapatma yapan sentinel isimli tweak olur, ayarlarsın pili %3 yada 5 e düşünce cihaz kendini kapatır şarj a takınca jb li şekilde açılır. Ben bu şekilde kullanıyorum.

İos sürümün düşük ise ios 12 de bu işi yapan tweak safeshutdown.

Reklam engelleyici olarak myboxx tweak kullan.
Repo:

Platform yayınları için deep tv pro linkden ios olanı indir reprovision ile telefonuna yükle;

Bendeki Repolar;

Tweakler,

Son düzenleme:

ejderhax

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Rica ederim,

Sana önerim sahte kapatma yapan sentinel isimli tweak olur, ayarlarsın pili %3 yada 5 e düşünce cihaz kendini kapatır şarj a takınca jb şi şekilde açılır. Ben bu şekilde kullanıyorum.

İos sürümün düşük ise ios 12 de bu işi yapan tweak safeshutdown.

Reklam engelleyici olarak myboxx tweak kullan.
Repo:

Platform yayınları için deep tv pro linkden ios olanı indir reprovision ile telefonuna yükle;

sağolun hocam safeshutdown tweakini kuracağım ücretli ama belki ücretsiz bir tweak bulabilirim olmazsa kesinlikle bunu kullanacağım(edit: hackyouriphone reposunda var sizce kurmalı mıyım yoksa zararlı mı olur telefon için)

bir de uygulamalar olması gerektiğinden daha uzun sürede açılıyor (yaklaşık 4 5 saniye kadar) buna sebep olacak tweakler nedir bilginiz var mı veya hızlandırabileceğim bi yöntem var mı (cihaz eski iphone 6 ama jailbreaksiz bu kadar geç açılmıyordu)

Son düzenleme:

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Safeshutdown repodakiler çalışmıyordu sanırım,
Aşağıda linktekini indirip filza ile yükle, 12.4 de çalışıyor bu, ayarlarda pasif gözükse bile çalışıyor.

Cihazı yobunpro ve icleaner ile temizle/

refmusic

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
İphone 6s ios 13.5 jailbrekli.
Bu cihazın şuana kadar çıkmış tüm ios surumlerinin shsh kaydı alınmıştır.

Bu cihazı en son çıkmış olan jailbreak ile hangi ios surumune güncelleyebilirim?

efeakboga46

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Neptune kurdum telefonuma yukarıdaki bar çalışıyor fakat Apple uygulamaları dışında bir uygulamaya girince normale dönüyor çıkınca geri düzeliyor sebebi nedir

gulsok45

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (4.Nesil)
merhaba ipad 4 kullanıyorum. 10.3.4 versiyonu (14G61). jailbreak yapılabilir mi. istanbul anadolu yakasındayım. teşekkürler

ilkeroo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
selamlar herkese
4 gün önce ekranım kilitlendi yanlış şifre girmekten dolayı
bütün verilerim telefonda ,
bilgisayara da hiç yedek almadım

bir sürü yere sordum imkansız diyorlar , herşey gitti

şimdi iki seçeneğim var

birincisi herşeyi kaybettiğimi kabul edip sıfırdan başlayacağız hayata

ikincisi yeni bir telefon alıp eskisini koruyup açan biri olur mu ya da verileri kurtaracak birileri olur mu diye bekleyeceğiz

sıfırlanan iphone dan veri kurtarmak ( recovery ) mümkün mü ?
ya da ekran kilidi olan telefondan verilere ulaşmak ?
tek derdim fotoğraflar , mümkünse de whatsapp

Berkay.rk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Arkadaşlar ben yeni başladım bu jailbreak işlerine nasıl yapıcam ama hiç bilmiyorum telefondan pratik kurulabilecek bi jailbreak yok mu sadece fake GPS için kullanacağım bilgisayar da olur fakat uğraştırır herhalde yardımcı olursanız çok sevinirim

OkaN380

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
merhaba kolay gelsin herkese jailbreak yaptim cihazima bilgisayarsiz ipa apps adresinden uncover indirerek fakat 7 gun gecti ve gitti suan aktif degil nasil kalici olarak yapabilirim bana yardim eder misiniz cihszim iphone x surumum 14.3

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
merhaba kolay gelsin herkese jailbreak yaptim cihazima bilgisayarsiz ipa apps adresinden uncover indirerek fakat 7 gun gecti ve gitti suan aktif degil nasil kalici olarak yapabilirim bana yardim eder misiniz cihszim iphone x surumum 14.3
Reprovision tweak ile haftalık uzatabilirsiniz.

Kalıcı için yıllık dev. İpa lar mevcut ücreti karşılığı adminler den temin edebilirsiniz.

izzet87

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
merhaba ben ios kullanıyorum Kiss of War diye bir oyun var server tabanlı
jailbreak yapmadan hack yapılabilir mi acaba

Sngr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad 2
Herkese iyi forumlar, arkadaşlar benim sorum şu, benim iPad 2 var, iOS 9.3.5 ben bu iPad e eski sürümde olsa yeni sürümde olsa YouTube gibi anımsatıcılar gibi vs. Uygulama yüklemek istiyorum bunu nasıl yapabilirim ?
Mesaj düzenlendi:

Hayirli olsun. Super konu. Ellerinize saglik.
Arkadaşlar iyi forumlar, benim iPad 2 var 9.3.5 sürümünde ben bu cihaza eski sürümde olsa YouTube vs. Uygulamalar kurmak istiyorum bunu nasıl yapacağım ? Teşekkürler.

zafer1683

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar Iphone 6 cihazım var IOS sürümü 12.5.5 Altstore ile Unc0ver jailbreak yaptıgımda jailbreak tamamlandı diyor ve elmada kalıyor. Telefonun bataryasını söküp takmak durumunda kaldım. Bir çözüm yolu yöntemi var mı ?

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkadaşlar Iphone 6 cihazım var IOS sürümü 12.5.5 Altstore ile Unc0ver jailbreak yaptıgımda jailbreak tamamlandı diyor ve elmada kalıyor. Telefonun bataryasını söküp takmak durumunda kaldım. Bir çözüm yolu yöntemi var mı ?
Uncover 6.1.2 yükleyin

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Herkese iyi forumlar, arkadaşlar benim sorum şu, benim iPad 2 var, iOS 9.3.5 ben bu iPad e eski sürümde olsa yeni sürümde olsa YouTube gibi anımsatıcılar gibi vs. Uygulama yüklemek istiyorum bunu nasıl yapabilirim ?
Mesaj düzenlendi:

Arkadaşlar iyi forumlar, benim iPad 2 var 9.3.5 sürümünde ben bu cihaza eski sürümde olsa YouTube vs. Uygulamalar kurmak istiyorum bunu nasıl yapacağım ? Teşekkürler.
Jailbreak yapacaksınız.

Çözüm burada: ios 9.3.5 sürümü için Youtube

Bir uygulama daha önce app store ya giriş yaptığınız hesap ile indirilmiş ise, indir simgesi buluta döner ve cihazınız zamanında o uygulama var ise uyumlu sürüm yüklenir. Burda önemli olan sürümü yüksek bir cihaz ile uygulamayı indirme başlatmak ve eski cihazdan yükletmek. Bilgisayar ile de yapılır ancak bunun için uygulama indiren eski sürüm i tunes gerekir.
Link burada : iTunes Üzerinden Uygulama Yükleme Geri Geldi

Sngr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad 2
Arkadaşlar herkese iyi forumlar , Jailbreak için , iOS cihazlarda arayüz vb. Gibi değişiklikler yapabiliyoruz diyorlar , Güncelleme almayan bir iOS cihaz hiçbirşekilde güncelleme alamaz mı veya daha güncel bir sürüm yükleme imkanımız yok mu?
Teşekkürler.

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkadaşlar herkese iyi forumlar , Jailbreak için , iOS cihazlarda arayüz vb. Gibi değişiklikler yapabiliyoruz diyorlar , Güncelleme almayan bir iOS cihaz hiçbirşekilde güncelleme alamaz mı veya daha güncel bir sürüm yükleme imkanımız yok mu?
Teşekkürler.
Yazılımlar cihazlara özel yazıldıkları için malesef başka bir cihaz için yapılan yazılım sürümü yüklenmez.

Tips
Tips
Üst Alt