Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

Omersb

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Selamlar arkadaşlar Önceki cihazım 5S de wifi ağına proxy uzantıyı eklediğimde bazı reklamları engelliyordu iPhone 11 için de denedim bi faydası yok sebebi nedir sizce? 🤔

Kadir.1991

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba iyi günler ya bende iPhone 7 var iOS 14.8 ama bir türlü jeilbreak yapamadım lütfen yardımcı olurmusunuz

Omersb

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
selamlar. checkrain konusundan aktif edebilirsiniz. iyi forumlar.
Merhaba iPhone 11 için reklam engelleme proxy url uzantısı varmı yada biliyor musunuz?
Örnek:

Bu link proxy olarak 5S de çalıyordu iPhone 11 de çalışmıyor

bayramagdaci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba arkadaşlar, forum düzenini korumak ve karmaşık bir hal almaması adına, ufak-tefek soru(n)larınız için yeni konu açmak yerine bu başlık altına yazabilirsiniz.

Tweak istekleri için, Tweak İstek formunu kullanabilirsiniz.

Keyifli Forumlar...

ios 14.6 var youPip saglikli calismiyor alternatif varmi

gelenfirsat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
böyle şu tweak şu işe yarar , en çok kullanılan tweakler , en çok işe yarayan tweakler şunlardır gibisinden bir başlık yada liste var mıdır ? yeniyim yeni jb yaptım ne yüklesem bilmiyorum :)
5-10 repo yükledim youtubedan görüp ama hangi tweakler oo süper birşeymiş kesin kullanmalıyım diyeceğim bilmiyorum :)

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
böyle şu tweak şu işe yarar , en çok kullanılan tweakler , en çok işe yarayan tweakler şunlardır gibisinden bir başlık yada liste var mıdır ? yeniyim yeni jb yaptım ne yüklesem bilmiyorum :)
5-10 repo yükledim youtubedan görüp ama hangi tweakler oo süper birşeymiş kesin kullanmalıyım diyeceğim bilmiyorum :)
Tweak | Paylaşım bu bölümde aradıklarınızı bulacaksınız. ios 14 uyumlu olup olmadığına bakmadan tweakleri yüklemeyin. iyi forumlar.

battaniye

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba arkadaşlar, forum düzenini korumak ve karmaşık bir hal almaması adına, ufak-tefek soru(n)larınız için yeni konu açmak yerine bu başlık altına yazabilirsiniz.

Keyifli Forumlar...
merhaba benim bilgim yok sizden yardım almak iştiyorum app storeden sadece satın aldığım uygulamaları indirebiliyorum yeni birşey indiremiyorum bu yazıyı buldum ama nedemek istediğini anlamadım yardımcı olabilirmisiniz
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

Keyifli Forumlar...

Keyifli Forumlar...

eagle62

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Arkadaşlar benim bir sorunum var yardımcı olur musunuz ?
bildiğim kadarıyla bu son zamanda çıkan jailbreak fugu untethered telefonun kapansa dahi hiç bir şeye gerek duymadan tekrar jailbreak yapmak değil mi ? Sorunum da burda başlıyor cihazım xs max 14.4.2 sürümünde unc0ver+fugu14 ile jailbreak yaptım fakat telefonum kapandığında unc0ver uygulamasına giremiyorum telefonum kapanmasa dahi jailbreak yaptıktan 3 4 gün sonra ne AltStore uygulamasına giremiyorum neden unc0ver uygulamasına bunların nedeni nedir bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim

Ekli dosyalar

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Arkadaşlar benim bir sorunum var yardımcı olur musunuz ?
bildiğim kadarıyla bu son zamanda çıkan jailbreak fugu untethered telefonun kapansa dahi hiç bir şeye gerek duymadan tekrar jailbreak yapmak değil mi ? Sorunum da burda başlıyor cihazım xs max 14.4.2 sürümünde unc0ver+fugu14 ile jailbreak yaptım fakat telefonum kapandığında unc0ver uygulamasına giremiyorum telefonum kapanmasa dahi jailbreak yaptıktan 3 4 gün sonra ne AltStore uygulamasına giremiyorum neden unc0ver uygulamasına bunların nedeni nedir bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim
haftada bir pc ile yüklemelisin. eski untetheredler gibi değil. iyi forumlar.

imppassivee

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Jailbreak ile chromecastten netflix izleyebileceğim bir tweak var mıdır

KRYPTQN

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Merhaba ben ios 15.2 kullanıyorum ancak jailbreak yapamadığım için sıfırlamayı düşünüyorum, sanırsam sıfırlamadan sonra ios 13 sürümüne dönecek. Ios 13 için jailbreak mantıklı mı? unc0ver'ın 14.8 sürümü ile yüklesem tweaklerde sorun yaşar mıyım sürüm yükseltmesi gerekiyor tarzında?

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Merhaba ben ios 15.2 kullanıyorum ancak jailbreak yapamadığım için sıfırlamayı düşünüyorum, sanırsam sıfırlamadan sonra ios 13 sürümüne dönecek. Ios 13 için jailbreak mantıklı mı? unc0ver'ın 14.8 sürümü ile yüklesem tweaklerde sorun yaşar mıyım sürüm yükseltmesi gerekiyor tarzında?
selamlar. 15.2 den 13 e nasıl düşürmeyi yapacaksınız?

Astutebenim

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
İyi geceler arkadaşlar ben iPad 1 imi jeilbreak yaptım ama iOS 9.3.6 buranın reposunu ekledim ama YouTube’u mesela yükleyemedim ne yapmam lazım

Kadric

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar cihazım 12 promax ve ios 14.4 Jailbreakli .
Biliyorsunuz artık LS için çok fazla havadurumu widget i çıkmıyor Jailbreak de.oysa Discord da WeatherHTML de çok güzel ve fazla widgetler var ama bunu shortcuts da kurup kullanamıyorum.konuyu bilen arkadaşlar varsa açıklamalı bir şekilde yazabilirmi acaba.
Justweather ı yüklemede sıkıntı yok ama WeatherHTML 2.0 I yükleyince “config.js “adlı dosya mevcut olmadığı İçin yüklenemiyor mesajı çıkıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
İyi geceler arkadaşlar ben iPad 1 imi jeilbreak yaptım ama iOS 9.3.6 buranın reposunu ekledim ama YouTube’u mesela yükleyemedim ne yapmam lazım
İlk yükleme için yapamazsın. Önce hesapla başka cihazdan indir sonra ipad1 den satın alınanlardan iner yalnız çalışmaz. Çalışması için versiyon değilmen lazım, konu linki aşağıda.

ios 9.3.5 sürümü için Youtube

Filza ile var/containers/bundle/application/youtube/youtube.app içerisinden info.plist i bulun üzerine tıklayıp root menusunu açın cfbundleversiyon kaşısında sürüm versiyon yazar (i) ye tıklayın açılan yerde sürüm numarası yazar orayı 14.44.3 yapın, üstten infoplist e basın sonra bitti ye basın. İşlem tamam.

Bende ipad mini1 ios 9.3.5 de oldu,

........................::::
Artı bilgi olarak

safari hızlandırmak için cydia dan iwebboost, cihazı hızlandırmak için için i0verclock tweak ve de flex3 tweak içerisinden savage boost3 yükleyip aktif ettim.

(Flex3 tweak içerisinde youtube no upgrade de yükleyin ki youtube zorunlu güncelleme uyarısı vermesin.)

Cihaz jb aktifleştirme için phoenix kullanıyorum ve imza süresini reprovision tweak ile otomatik uzattırıyorum.

App storedaki eski sürüm ipaları indirebilmek için lowerinstall tweak ile önce cihazın sürümünü yüksek gösteriyorum ipayı indir diyorum indirme hatası gelirse lowerinstall’ı kapatıyorum. İndirmeye çalıştığım uygulamanın indirme simgesi app store dan bulut simgesine dönüyor ve satın alınanlar kısmından indir dediğimde eski uyumlu sürümü indireyimmi diye soruyor. Bunu da paylaşmış olayım.

Cihaza çocuklar bakacak ise youtube için youtube kids app yi önerebilirim.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:

marslan81

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Selam dostlar. Hangi IOS versiyonuna jailbreak yapıldığını güncel olarak nasıl takip edebiliriz?

yagiz199111

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
banka uygulamalarında sıkıntı yaşadığım için jailbreakı kaldırmak istiyorum nasıl yapabilirim?

barandinc18

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar cydia ile ilgili Bir sorun yaşıyorum yardım edebilecek varsa lütfen mesaj atabilir mi?

Tips
Tips
Üst Alt