Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

Vegeta

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
Appstore+ tweakini yükleyin twitch’in yükleme tuşuna basılı tuttuktan sonra eski sürümlerini görüp istediğiniz sürümü yükleyebilirsiniz
tamam deneyip size geri dönüş yapacağım peki hangi repodan indiriyim

Vegeta

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini
bu repodan yükleyebilirsiniz
Teşekkür ederim
Mesaj düzenlendi:

son olarak app admini kaldırıyım mı yoksa kalsın mı bir problem yaratır mı ha bir de ios 9.3.6 ile uyumlu mu
Mesaj düzenlendi:

reis ios 11 olmadığı için kurulmadı başka çözümün var mı

Son düzenleme:

Kadric

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Haklısınız ama denemek için indirdim ios 11 için olan tweakı (cracklı diye büyük bir sorun olmuşmudur acaba? 6-7 kere restore root fs yaptım 3 kere suggestion yaptım ama suggestion sıfırlamadı sadece varsayılan ayarlara çevirdi telefonu) cracklı tweak gelen aramalar için çalışmıyordu şimdi buna ben para verseydim çöp olurdu eğer gerçekten çalışacağını bilsem bende veririm 3 doları sıkıntı değil, acaba sürüm eski diyemi çalışmıyor? Güncellsemmi?
Dostum merhaba para verip alır da kullanırsan daha sonra 30 dolar da deseler alırsın.harika bir uygulama aylar önceki konuşmaları insanların önüne hiç sorunsuz çıkartıyorum.bence temiz bir jb yap ve para İle satın al.yıllardır kullanıyorum parasını fazlası İle hakedip çıkaran bir proğram.ayrıca kul hakkına alabileceğini de bilyorsun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

GOLGE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Mrb arkadaşlar aslında soru olarak yayınlamıştım ama buradan bi kaç şey okuyunca belki çözüm bulunur diye düşündüm

cihazım 6s plus 11.1.2 uncover(developer hesabı)

benim sorunum müzik uygulamam silindi yüklerken uyarı veriyor acaba filza içinde nerede bu bölüm girip silsem
tekrar yüklesem düzelirmi yada aynı cihaz olan bi arkadaşım bana dosyayı gönderse içine atsam düzelirmi

not: jbli cihaz illaki bişeyler bozmuştur succesion ile sıfırlamak isterim ama vaktim yok ve yedek yüklemeden yapınca herşey siliniyor yukardakiler olursa yada başka çözüm olacak arkadaş varsa benim için çok iyi olur teşekkürler şimdiden

Eglays

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
İphone X (14.6 ios) cihazıma jailbreak yaptım iyi güzel ama şifre kullanmama izin vermiyor. Şifre veya face id etkinleştirdiğim an jailbreak gidiyor. Çözümü var mıdır ?

Umutluyum

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar 12.4 Yüklü İphone 8 Plus Cihazım Var Jailbreakli Kullanıyorum Fakat Çok Geride Kaldığım İçin Bir Çok Uygulama Tweak Yükşeyemiyorum Artık Sizden Ricam Şuan Cihazımı Son Sürüme Güncellersem Jailbreak Yapma İmkanım Varmı??Yardımcı Olursanız Sabah İnternet Kafeye Gidip Yapacam

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

GOLGE

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkadaşlar 12.4 Yüklü İphone 8 Plus Cihazım Var Jailbreakli Kullanıyorum Fakat Çok Geride Kaldığım İçin Bir Çok Uygulama Tweak Yükşeyemiyorum Artık Sizden Ricam Şuan Cihazımı Son Sürüme Güncellersem Jailbreak Yapma İmkanım Varmı??Yardımcı Olursanız Sabah İnternet Kafeye Gidip Yapacam

Sen bide beni gör 11 sürümdeyim uygulamalar güncelle diyor çalışmıyor tweaklerde aynı 12-14 arası diyo kaldık öyle bildiğim kadarıyla 8 plusa jb var forumda bakarsan bulursun ben yeni cihaz aldım öyle duruyor xs şanslısın cihazın uyumlu şuan ip 6s plus kullanıyorum

Aegnor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
S.a arkadaşlar bir ipa dosyasının sürümünü düşürmek yada ios 13 isteyen bir ipayı iıs 12ye yüklemek için bir yöntem var mı. Appstore da uygulama ücretli ve sürüm olarak ios 12 uyumlu gözükmesine rağmen indirdiğim ipa ios 13 istiyor.

RAMO422

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Selamlar.Aranızda yeniyim.İphone 8 plus (not jailbreak)kullanıyorum.Profiller yoktu beta profil indirerek profilleri getirmiş oldum.Fakat 3. Parti ne indirirsem indiriyim profilleri gelmiyor.Çözümünü de bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Raid

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 1 yıldır apple kullanıyorum acemiyim yani. Telefonum eski bi ciaz İphone 5. telefonu 3uTools uygulaması ile jailbreak yapıyorum cydia ya giriyor fakat girerken fotoğraftaki gibi 2 kırmızı yazı çıkıyor buna ek olarak cydia da arama yeri bomboş değişiklikler boş kurulu olanlar boş yani sayfalarda hiçbirşey yok. klawye bile açılmıyor fotoğrafları ekliyorum. bu aşılabilir bir sorunmu tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. ben bu telefonda jb ve cydia yı iyice öğrenip ona göre iphone ye geçip geçmemeye karar vermek istiyorum. vakit ayırıp okuyan herkese teşekkürler.

Ekli dosyalar

• 30.3 KB Görüntüleme: 19
  • 23.6 KB Görüntüleme: 17
  • 24.6 KB Görüntüleme: 17
  • 25.1 KB Görüntüleme: 17
  • 27.5 KB Görüntüleme: 17
  • 72.9 KB Görüntüleme: 18

gdfmischf

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Tekrar jailbreak yaparken uncover hata verdi sildim pc ile tekrar yüklerken de virüs varmış farklı sitelerden de yüklediğimde virüs tespit etti sizde de bu sorun var mı acaba

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
S.a arkadaşlar bir ipa dosyasının sürümünü düşürmek yada ios 13 isteyen bir ipayı iıs 12ye yüklemek için bir yöntem var mı. Appstore da uygulama ücretli ve sürüm olarak ios 12 uyumlu gözükmesine rağmen indirdiğim ipa ios 13 istiyor.
Daha önce indirme yapmış ve cihazda Satın alınanlar kısmından indirme başlatmanız gerek.

Hiç indirmediğiniz uygulama için itunes ile aynı hesap ile indirme başlatarak, cihazda ise yine satın alınanlar kısmından uyumlu sürümü indirebilirsiniz.

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Tekrar jailbreak yaparken uncover hata verdi sildim pc ile tekrar yüklerken de virüs varmış farklı sitelerden de yüklediğimde virüs tespit etti sizde de bu sorun var mı acaba

Link 1 den deneyin.

Son düzenleme:

bayramxo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (3.Nesil)
ios 9.3.5 için geçerli youtube downgrade sürümü hangisi? 13.42.6 denedim çalışmıyor

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
ios 9.3.5 için geçerli youtube downgrade sürümü hangisi? 13.42.6 denedim çalışmıyor
Filza ile var/containers/bundle/application/youtube/youtube.app içerisinden info.plist i bulun üzerine tıklayıp root menusunu açın cfbundleversiyon kaşısında sürüm versiyon yazar (i) ye tıklayın açılan yerde sürüm numarası yazar orayı 14.44.3 yapın, üstten infoplist e basın sonra bitti ye basın. İşlem tamam.

Bende ipad mini1 ios 9.3.5 de oldu,

........................::::
Artı bilgi olarak

safari hızlandırmak için cydia dan iwebboost, cihazı hızlandırmak için için i0verclock tweak ve de flex3 tweak içerisinden savage boost3 yükleyip aktif ettim.

(Flex3 tweak içerisinde youtube no upgrade de yükleyin ki youtube zorunlu güncelleme uyarısı vermesin.)

Cihaz jb aktifleştirme için phoenix kullanıyorum ve imza süresini reprovision tweak ile otomatik uzattırıyorum.

App storedaki eski sürüm ipaları indirebilmek için lowerinstall tweak ile önce cihazın sürümünü yüksek gösteriyorum ipayı indir diyorum indirme hatası gelirse lowerinstall’ı kapatıyorum. İndirmeye çalıştığım uygulamanın indirme simgesi app store dan bulut simgesine dönüyor ve satın alınanlar kısmından indir dediğimde eski uyumlu sürümü indireyimmi diye soruyor. Bunu da paylaşmış olayım.

Cihaza çocuklar bakacak ise youtube için youtube kids app yi önerebilirim.

Umutluyum

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus

Link 1 den deneyin.

Kardeşim Bildiğin Çalışan Site Varmı?Bir Çok Siteden Denedim Hiç Biri Çalışmıyor Jailbreak Yapamıyom Evde Bilgisayarımda Yok Bu Uncoveri Cepten Nerden Girip İndirebilirim??

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Kardeşim Bildiğin Çalışan Site Varmı?Bir Çok Siteden Denedim Hiç Biri Çalışmıyor Jailbreak Yapamıyom Evde Bilgisayarımda Yok Bu Uncoveri Cepten Nerden Girip İndirebilirim??

Bunu denedin mi? (Safari de aç ve reklamı geç,ilkinde yeni sayfa açılacak onu kapat diğer sayfaya gel ve tekrar reklamın geç de.)

Son düzenleme:

bayramxo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (3.Nesil)
Filza ile var/containers/bundle/application/youtube/youtube.app içerisinden info.plist i bulun üzerine tıklayıp root menusunu açın cfbundleversiyon kaşısında sürüm versiyon yazar (i) ye tıklayın açılan yerde sürüm numarası yazar orayı 14.44.3 yapın, üstten infoplist e basın sonra bitti ye basın. İşlem tamam.

Bende ipad mini1 ios 9.3.5 de oldu,

........................::::
Artı bilgi olarak

safari hızlandırmak için cydia dan iwebboost, cihazı hızlandırmak için için i0verclock tweak ve de flex3 tweak içerisinden savage boost3 yükleyip aktif ettim.

(Flex3 tweak içerisinde youtube no upgrade de yükleyin ki youtube zorunlu güncelleme uyarısı vermesin.)

Cihaz jb aktifleştirme için phoenix kullanıyorum ve imza süresini reprovision tweak ile otomatik uzattırıyorum.

App storedaki eski sürüm ipaları indirebilmek için lowerinstall tweak ile önce cihazın sürümünü yüksek gösteriyorum ipayı indir diyorum indirme hatası gelirse lowerinstall’ı kapatıyorum. İndirmeye çalıştığım uygulamanın indirme simgesi app store dan bulut simgesine dönüyor ve satın alınanlar kısmından indir dediğimde eski uyumlu sürümü indireyimmi diye soruyor. Bunu da paylaşmış olayım.

Cihaza çocuklar bakacak ise youtube için youtube kids app yi önerebilirim.

Hocam öncelikle çok teşekkürler youtube artık sorunsuz çalışıyor fakat kids app veya instagram indiremiyorum ve ipad'i kapatıp açtığımda jailbreak gitmiş oluyor.

lowerinstall tweakini yükledim fakat download tuşuna bastığımda MZCommerce.ConfirmPaymentSheet_message hatasını alıyorum

Bir de örneğin udemy app 8.4.0 en son versiyonunu ipad 3'e yüklemek mümkün mü?

Son düzenleme:

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Belirttiğiniz uygulamalar ios 9.3.5 zamanında var ise ancak o zaman olan sürüm mümkün, aksi durumda son sürüm yüklemek mümkün değil. Mümkün olsa youtube den info dan sürüm değişerek yapmazdık.

Size önerim pc den veya başka cihazdan aynı kimlik ile indirdikten sonra 9.3.5 olan cihazda satın alınanlar kısmından yükletmeniz. En basiti bu.

Filza ile ipa dosya içinindeki minimum os versiyon satırı değişince de bazen yükleme oluyor ama en sağlıklısı üstte söylediğim.

Lowerinstall a cihazın ayar kısmından erişince orda versiyon değişebiliyoruz.cihazın versiyonu Yüksek göstererek app store dan indirme başlatıyordum. Sonra indirmeyi kesince aynı yerden eski sürümü default yaparak app store den satın alınanlardan yüklüyordum. Diğer hatayı bilemiyorum.

Son düzenleme:

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Selamlar.Aranızda yeniyim.İphone 8 plus (not jailbreak)kullanıyorum.Profiller yoktu beta profil indirerek profilleri getirmiş oldum.Fakat 3. Parti ne indirirsem indiriyim profilleri gelmiyor.Çözümünü de bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.
üstteki adresten deneyin.

Umutluyum

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Apple paya kart eklemek istiyorum aygıtınızın yazılımını güncelleyin uyarısı veriyor 12.4 kullanıyom bu adımı aşmanınbir yolu varmı

JONES.53

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Whatsapp’da beni sürekli çevrimiçi gösteren bi tweak varmı acil lazım

JBTR007

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Selam begler elinde sparkassebypass 0.1 ve pushTANbypass 0.1 bulunan varsa upload edebilir mi.repo malesef offline

Tips
Tips
Üst Alt