Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

gdfmischf

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Safariden giriş yap ve satın aldığın tweakı cydia dan aç de. Daha sonra tweakın sayfasında purchase this package tıkla
100 kere yapmama rağmen complete transaction diyor basınca da paypal ile öde yazıyor ama hesabıma bastığımda tweaki aldım gösteriyor repoyu sildim yükledim cihazımı hesaptan çıkarıp tekrar yükledim nafile artık iade edip tekrar almak kaldı iyi akşamlar

JBTR007

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Merhaba Iphone da Camera ile cektigim ve Safari den indirdigim resimleri ayiran bir tweak varmi Album iceri,tsk

Epistemor

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba. İphone 6s 14.6 için bilgisayarsız jailbreak var mı?

grengo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Dostlar yazılımcıyım yazılım yazıyorum elimde ıphone 6 yok.Elinde jailbreakli İphone 6 olan varsa şu üç ıphone sistem dosyasını bana atabilir mi(Cydia dan Filza Dosya uygulamasını yükleyip.Bu sistem dosyalarına ulaşabilirsiniz.)Lazım dosyaların konumu şu:
/var/root/library/lockdown/data_ark.plist
/var/containers/data/system/com.apple.mobileactivationd/library/internal/data_ark.plist
/var/containers/data/system/com.apple.mobileactivationd/library/activation_records/activation_record.plist

gdfmischf

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Dostlar yazılımcıyım yazılım yazıyorum elimde ıphone 6 yok.Elinde jailbreakli İphone 6 olan varsa şu üç ıphone sistem dosyasını bana atabilir mi(Cydia dan Filza Dosya uygulamasını yükleyip.Bu sistem dosyalarına ulaşabilirsiniz.)Lazım dosyaların konumu şu:
/var/root/library/lockdown/data_ark.plist
/var/containers/data/system/com.apple.mobileactivationd/library/internal/data_ark.plist
/var/containers/data/system/com.apple.mobileactivationd/library/activation_records/activation_record.plist
Nereye gönderiyim

erayggndr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba ben IOS 12.4 sürümündeyim 14.3e güncellemek istiyorum shsh kaydım var nasıl güncelleyebilirim?

gdfmischf

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Iphone 6 için hangi batarya markasını önerirsiniz?

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
ekran parlaklıgı kısılabilir. kendi telefonumda ekran parlaklıgını kıstıgımda baya farkediyor. otomatige almayın kısıp kendiniz ayarlayın.

Erkan53

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air
Herkese merhaba bende 1. nesil İpad air var dokunmatik kullanmayi sevmedigim icin bluetooth mouse aldim fakat bu ozelligi kullanmak icin ios13 ve uzeri olmasi gerekiyormuş. Benim ipad air ios 12 de son bulmus onun icin kullanamadim mause.
Sanirim jailbreak yapılarak versiyon yukselyebiliyormus. Bu konuda yardimci olmanizi istiyorum ne yapmam gerekiyor

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
selamlar. jailbreak ile sürüm yükseltme gibi bir olay yok. İyi forumlar.

gdfmischf

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Uncover ı ReProvision ile imzalamama rağmen telefon her kapandığında crash veriyor tekrar pc ile yüklemek zorunda kalıyorum sorun ne olabilir

gdfmischf

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Uncover ı ReProvision ile imzalamama rağmen telefon her kapandığında crash veriyor tekrar pc ile yüklemek zorunda kalıyorum sorun ne olabilir
AppSync tweaki yüzündenmiş kaldırdım sorun çözüldü

balky

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Selamlar. Biliyorsunuz ki Watusi 3 çıktı. Ben yukledim ama full kullanım için 10$ istiyor. Varmıdır ücretsiz veren bir yer?

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Selamlar. Biliyorsunuz ki Watusi 3 çıktı. Ben yukledim ama full kullanım için 10$ istiyor. Varmıdır ücretsiz veren bir yer?
Kardeş lisanslı her zaman iyidir, biraz pahalı. Ücretsiz yerlerden crackli olur, burada crack yasak. Yardım alamazsın. Telefonun allak bullak olur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar selam şuan çalışan herhangi bir vpn tweaki var mı? ios 14.5 sürümüm.

gdfmischf

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
İyi akşamlar uncoveri pcden yüklediğimde telefonu reboot ettikten sonra tekrar uncovera girebiliyorum ama eğer ReProvision ile imzalarsam reboot attığımda uncover crash veriyor ve şuanki gibi tekrar yüklemek zorunda kalıyorum ne yapmam lazım acaba?

Tips
Tips
Üst Alt