Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

westlain61

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Öncelikle belirtmek isterim ki jailbreak ile ilgili bilgim hiç yok sormak istediğim soruya gelirsek konu iosun bluetooth protokolleriyle alakalı kullandığım sürüm 14.3 şuan bluetooth u sürüm düşürmeden 13. sürümdeki haline getirmem mümkün mü ? bunu istememin sebebi pubg oyununda kullandığım mix3 isimli cihazı kullanamamam yani en azından jailbreak ile bluetooth kurcalanarak bu cihazın çalıştırılması sağlanır mı bunu da öğrenmek istiyorum. Sürüm düşürme bildiğiniz gibi bir sürü aşamadan oluşuyor shsh bilmem ne kaydından tutun imzasına bilmem nesine kadar yapamıcağım bir şey yardımcı olacak arkadaşa şimdiden teşekkür ediyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kardeşim herhangi bir cozum bulabildin mi

srhttkz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air
merhaba arkadaşlar ipad air 3 12.2 sürüme sahibim jailbreak yok cihazimi 13.3 sürüme güncelleyebilirmiyim 13.3 ten sonrası olmamasi çok önemli benim için

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
merhaba arkadaşlar ipad air 3 12.2 sürüme sahibim jailbreak yok cihazimi 13.3 sürüme güncelleyebilirmiyim 13.3 ten sonrası olmamasi çok önemli benim için
14.4 ve 14.3 sürümleri açık görünüyor, bunların dışında sürüme geçemezsiniz.

Deamon

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İphone 7 cihazıma jb yapmak istiyorum fakat yapamadım bir türlü Unsupported hatası alıyorum yardımcı olabilecek var mı
bu arada cihaz sürümü 14.0.1

emre50

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
herkese iyi forumlar
ben iphone 11 kullanıyorum aracımda playcar özelliği var ama youtube uygulamasını playcara ekleyemiyorum. sadece belirli uygulamalara izin veriyor. biraz araştırdım jailbreak yapmam gerekiyormus ama telefonumun sürümü 14.3 oldugundan dolayı jailbreak yapamıyorum telefonuma. benim sorunuma bir çözüm bulabilirmiyiz yoksa jailbreakımı beklemem lazım? @ugacomtr

Son düzenleme:

erenkocak

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
benim evde tek iphonem var o da iphone 6 ben netflix yükleyemiyorum agalar rica etsem sizlerden birine hesabımı versem yükleseniz uygulamayı benim satın alınanlarıma gelsin kurayım cihazıma ya da çevrenizde böyle güvenilir biri var mı abiler lütfen yardımcı olun

JBTR007

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
benim evde tek iphonem var o da iphone 6 ben netflix yükleyemiyorum agalar rica etsem sizlerden birine hesabımı versem yükleseniz uygulamayı benim satın alınanlarıma gelsin kurayım cihazıma ya da çevrenizde böyle güvenilir biri var mı abiler lütfen yardımcı olun
Yedek hesap acib neden yapmiyorsun :)?

mahir66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba arkadaşlar, forum düzenini korumak ve karmaşık bir hal almaması adına, ufak-tefek soru(n)larınız için yeni konu açmak yerine bu başlık altına yazabilirsiniz.

Tweak istekleri için, Tweak İstek formunu kullanabilirsiniz.

Keyifli Forumlar...
Altsinger ile jb yapmıştım cihazı uzun süredir kullanıyordum sorunsuz bugün yatarken tlf kapatayım rahatsız edilmeyim dedim uyandım cihazı tekrar jb yapamadım herşeyi denedim olmadı online yükleyen sitelerde dahil altstore hepsini denedim olmadı.
Sormak istediğim bu iş bir keremi oluyor kaybedince tekrar yüklenmiyor mu ? Yada bi inceliği var ben mi bilmiyorum

miss_lady87

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8
İnstagramda görüntüleme takipçi beğeni gibi şeyler Sağlayabileceğimiz uygulama tweak varmı acaba ?

JONES.53

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
iOs 13.3.1 yüklü iPhone 8 plus a iPhone X klavyesi getiren tweak varmı?

hakan_murat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
arkadaşlar öncelikle herkese iyi forumlar
benim sizDen yardım istediğim konu şu
Ben 1,5 ay önce iphone 11 64 gb satın aldım
cihaz 13.6 sürüm ile geldi bende aldığım gün oddsey ile jailbreak yaptım 2 fün önce baktığımda pil gücü %99 a düşmüştü sizce bukadar sürede normalmi bu arada 2 günde bir hızlı şarj ile şarj ediyordum
TEŞEKKÜRLER

mkafkef

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
arkadaslar merhaba, gunlerdir ugrasiyorum ipadify tweak kurmustum ( videoyu kucultup asagi indirme tweaki ) sorunsuz calisiyordu 2 haftadir calismiyor buna benzer 13.6.1 surumune uyan titan tweak kurdum oda calismadi benim sorunum sadece youtube ile alakali diger her sitede calisiyor ekran videosu paylastim yardimci olursaniz cok sevinirim forumlarindan yardim istedim kimse orali olmadi

MasterBody

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Selamunaleyküm Arkadaşlar.
Bugün Ipad'ime IPA Dosyalarını Yüklemek İçin Cydia dan Filzayı İndirdim.
Ama Bir Sorunla Karşılaştım. Lütfen Yardımcı Olun

Ekli dosyalar

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Selamunaleyküm Arkadaşlar.
Bugün Ipad'ime IPA Dosyalarını Yüklemek İçin Cydia dan Filzayı İndirdim.
Ama Bir Sorunla Karşılaştım. Lütfen Yardımcı Olun
Appstore dışında ipa yükleyebilmeniz için cihazınız da Appsync tweakı kurulu olmalı

MasterBody

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Appstore dışında ipa yükleyebilmeniz için cihazınız da Appsync tweakı kurulu olmalı
Sağol. Bunu Deniyicem :)
Mesaj düzenlendi:

Bahsettiğin Şey Bu mu?
Mesaj düzenlendi:

ÇOK ÇOK ÇOK AMA ÇOK TEŞEKKÜRLER...
Gerçekten Çalışıyor Filza Ipa Dosyaları Yükleyebiliyor. Ve Asla Revoke YEMİYOOOORRR!!!
*Jailbreak Gibisi Yok...*
Srdgny Çok Teşekkürler Sen Olmasan Gerçekten Nasıl Yapacağımı Bilmiyordum 😁😁😁

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

epili

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
merhabalar. soracağım soru daha önceden sorulduysa kusura bakmayın ben bulamadım fprumda.
Şuan iphone6 plus ios12.5.1 JB ile kullanıyorum. ios13'e yükseltmek istiyorum. nasıl yapılacağını bilmiyorum. biri yol gösterebilir mi. ambae oldum

Tips
Tips
Üst Alt