Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

Yunusalpay

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhabalar arkadaşlar. Pubgde oyuna girmeye çalıştığımda sürekli istemciden kaynaklanan sorun nedeniyle ban yiyorum. Cihaz iphone 7 plus jailbreakli. Herhangi bir hile uygulaması kullanmıyorum yüklemedim dahi. Ama oyuna giriyorum, ilk seferlerde 10 ar dk ban attı. Sonra 1 yıl banladı. Bunu nasıl düzeltebilirim

5S-12.4.8

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
5S 12.5.1 yüklü cihazıma JB atmak istiyorum. Elimde PC var. Her hata aldığımda yardım edebilecekseniz yapmak istiyorum. İnternette PC'siz Chemera ile yapıldığını izledim. Diğer yollarla farkı var mı? Daha basit geldi bana Chemera.

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Merhabalar arkadaşlar. Pubgde oyuna girmeye çalıştığımda sürekli istemciden kaynaklanan sorun nedeniyle ban yiyorum. Cihaz iphone 7 plus jailbreakli. Herhangi bir hile uygulaması kullanmıyorum yüklemedim dahi. Ama oyuna giriyorum, ilk seferlerde 10 ar dk ban attı. Sonra 1 yıl banladı. Bunu nasıl düzeltebilirim
çözüm şu anda yok. jailbreaksiz cihaz lazım. jailbreakli cihazda jailbreak aktif olmadığında da algılıyor.

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
5S 12.5.1 yüklü cihazıma JB atmak istiyorum. Elimde PC var. Her hata aldığımda yardım edebilecekseniz yapmak istiyorum. İnternette PC'siz Chemera ile yapıldığını izledim. Diğer yollarla farkı var mı? Daha basit geldi bana Chemera.
yardımı konulardan okuyup alabilirsiniz. forumda olanlar bilgi sahibi kişiler de yanıtlayabilir. herkesten size yardım etmesini bekleyemezsiniz. iyi forumlar.

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar herkese merhaba telefon değişikliğinden dolayı şuanda sürümüm uygun olmadığı için jailbreak yapamıyorum.Spotify++ gibi uygulamaları kullanıyorum ama bir kaç gün sonra revoke yiyor doğrulama hatası alıyorum acaba antirevoke için kullandığınız birşey varmı bir çözüm yolu varmıdır bunun.Şimdiden teşekkür ederim.
silip tekrar kurman lazım malesef

5S-12.4.8

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
yardımı konulardan okuyup alabilirsiniz. forumda olanlar bilgi sahibi kişiler de yanıtlayabilir. herkesten size yardım etmesini bekleyemezsiniz. iyi forumlar.
herkesten yardım istediğim bir cümle hatırlamıyorum. sadece sorunum olursa çözülür mü diye sordum. chemera ile yapılabiliyorsa söyleyin. uncover ile uğraşmayayım.

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
herkesten yardım istediğim bir cümle hatırlamıyorum. sadece sorunum olursa çözülür mü diye sordum. chemera ile yapılabiliyorsa söyleyin. uncover ile uğraşmayayım.
"Her hata aldığımda yardım edebilecekseniz yapmak istiyorum. " bu cümleden çıkan anlam direk yardım istemek herkesten.

Uney999

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
öncelikle selamun aleyküm elimde çok eskiden 9.3.1 e jb yaptığım bir 6s var şuanda güncellemek için jb yi kaldırmak istiyorum ama bir türlü kaldıramıyor jb yi kaldıramıyorum ne pangudan nede başka bir yerden olmuyor yardımcı olabilecek birileri vardır umarım :(

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
öncelikle selamun aleyküm elimde çok eskiden 9.3.1 e jb yaptığım bir 6s var şuanda güncellemek için jb yi kaldırmak istiyorum ama bir türlü kaldıramıyor jb yi kaldıramıyorum ne pangudan nede başka bir yerden olmuyor yardımcı olabilecek birileri vardır umarım :(
Aleyküm selam, Cydia Eraser kullanabilirsiniz

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
şuanda cydia erişimimde yok hiç bir şekilde aktifte edemiyorum, aktif edebilmemin bir yolu var mı
Neden aktif edemediğinizi ben bilemem, Aynı sürümde kalmak istiyorsanız bir şekilde Jb yapmanız gerekmektedir.

Uney999

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Neden aktif edemediğinizi ben bilemem, Aynı sürümde kalmak istiyorsanız bir şekilde Jb yapmanız gerekmektedir.
yani şu şekilde aktif edersem belki cydiadan cydia eraser indirebilirim dediğiniz gibi , sadece kaldırmak istiyorum :(

umut.sarginn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar selam iyi forumlar.
iPhone X 14.4 sürümünü kullanmaktayım JailBreak atacağım ama pek fazla tecrübem yok ama yapabilirim kendime güveniyorum bu konuda.Anlamadığım bir şey var Checkra1n windows üzerinden jb atacağım forumda da konusu var fakat bu 14.4 destekliyor mu bunu soracaktım bu konu ile alakalı bir fikri olan var mı?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar selam iyi forumlar.
iPhone X 14.4 sürümünü kullanmaktayım JailBreak atacağım ama pek fazla tecrübem yok ama yapabilirim kendime güveniyorum bu konuda.Anlamadığım bir şey var Checkra1n windows üzerinden jb atacağım forumda da konusu var fakat bu 14.4 destekliyor mu bunu soracaktım bu konu ile alakalı bir fikri olan var mı?
Destekliyor

Furkankskddjkdmd

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba arkadaşlar, iphone X (İOS 14.3) kullanıcısıyım. Checkra1n ile jailbreak yapmaya çalıştığımda
''Error getting passcode state (parsing error)'' adlı hatayı alıyorum. İki farklı bilgisayar ile denedim telefonu sıfırlayarak denedim yine de bir çözüm bulamadım. Bana yardımcı olabilecek biri var mı?
Mesaj düzenlendi:

Merhaba arkadaşlar, iphone X (İOS 14.3) kullanıcısıyım. Checkra1n ile jailbreak yapmaya çalıştığımda
''Error getting passcode state (parsing error)'' adlı hatayı alıyorum. İki farklı bilgisayar ile denedim telefonu sıfırlayarak denedim yine de bir çözüm bulamadım. Bana yardımcı olabilecek biri var mı?
Not: Windows kullanıyorum.
Bende aynı sorundan muzdaribim hocam bana da yardımcı olabilir misiniz ?

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Mesaj düzenlendi:

Bende aynı sorundan muzdaribim hocam bana da yardımcı olabilir misiniz ?
@Furkankskddjkdmd @resitcanctin Checkra1n 0.12.1 Sürümünü deneyebilirsiniz.

Furkankskddjkdmd

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Son düzenleme:

hasanergun0635

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hangi repodan yüklemeye çalışıyorsunuz.
Birisi bigboss reposunu sil düzelilir dedi sildim düzeldi şimdide bigboss reposu eklenmiyor ForceAppLang yükleyelim dedik başımıza gelmeyen kalmadı :)
Mesaj düzenlendi:

T
Birisi bigboss reposunu sil düzelilir dedi sildim düzeldi şimdide bigboss reposu eklenmiyor ForceAppLang yükleyelim dedik başımıza gelmeyen kalmadı :)
tamamdır daha fazla paket kaynagından ekledim oldu sorun çözüldü

ibraschwan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Selamlar ben forumda bulunan bir Snapchat tweakini kurdum. Bunun üzerine snapchat tarafından 3.parti uygulama kullanıldığı gerekçesiyle ban yedim. Snapchat için Lİberty kullanarak giriş yapmayı denedim fakat hesabıma halen erişemedim. Daha önce aynı gerekçeyle hesabı kilitlenip sorunu çözen biri var mı ?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Selamlar ben forumda bulunan bir Snapchat tweakini kurdum. Bunun üzerine snapchat tarafından 3.parti uygulama kullanıldığı gerekçesiyle ban yedim. Snapchat için Lİberty kullanarak giriş yapmayı denedim fakat hesabıma halen erişemedim. Daha önce aynı gerekçeyle hesabı kilitlenip sorunu çözen biri var mı ?
App admin tweakı ile uygulama önbelleği temizleyin deneyin

Tips
Tips
Üst Alt