Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

hakan_murat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar herkese merhaba buralara bayadır gelmiyordum 6s plus 13.1 uncover jailbreak kullanıyordum bugün 11 aldım sürüm 13.6 olarak geldi bayadır jailbrek dünyasını takip etmediğimden bilgim yok Ben iphone 11 13.6 ya jailbreak yapabiliyormuyjm lütfen yardım

cixman

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkadaşlar herkese merhaba buralara bayadır gelmiyordum 6s plus 13.1 uncover jailbreak kullanıyordum bugün 11 aldım sürüm 13.6 olarak geldi bayadır jailbrek dünyasını takip etmediğimden bilgim yok Ben iphone 11 13.6 ya jailbreak yapabiliyormuyjm lütfen yardım
Odyssey sayesinde yapabiliyorsunuz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

cixman

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Cevabınız için çok teşekkür ederim yaptım ama cydia yüklenmedi sileo geldi normalmi bu
Evet normal hocam sileo da cydia gibidir ama illa cydia gelsin istiyorsanız cydia installeri sileo dan yükleyip ikisini birlikte kullanabilirsiniz

hakan_murat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Evet normal hocam sileo da cydia gibidir ama illa cydia gelsin istiyorsanız cydia installeri sileo dan yükleyip ikisini birlikte kullanabilirsiniz

Çok teşekkür ediyorum çok sağ olun son bir soru sizce hangisi daha kullanışlı ben yıllardır cydia kullanıyorum

cixman

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Çok teşekkür ediyorum çok sağ olun son bir soru sizce hangisi daha kullanışlı ben yıllardır cydia kullanıyorum
Bence de cydia daha iyi ama sileoyu kaldırmak her Odyssey işleminden sonra tekrar kurulmasından dolayı ben kaldirmadim ikisini bir olarak kullanıyorum

xanado97199088

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
ŞiMdi 1. Sorum
öncelikle şundan bahsedeyim benim ıpad ım kesinlikle güncellenmiyor sıfırlamama ragmen müşteri hizmetlerini aramama ragmen yok 13.1.1 sürümünde kaldı güncelle kısmına geldiğimde güncelleme denetlenemiyor diyor bi çaresini bulamadım yardımcı olur sunuz ?

2. Sorum unc0ver ile pc siz jb yaptım ancak fortnite oynamak istiyprum heryerde linki var ama indirdiğimde yüklenemedi haratssı veriyor eğğer Fprtnite oynamamın bir yolu varsa 7. Nesil 13.1.1 jailbrek sürümle ıpad ımda bana yardımcı olurmusub.nuz

caner1995

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Öncelikle belirtmek isterim ki jailbreak ile ilgili bilgim hiç yok sormak istediğim soruya gelirsek konu iosun bluetooth protokolleriyle alakalı kullandığım sürüm 14.3 şuan bluetooth u sürüm düşürmeden 13. sürümdeki haline getirmem mümkün mü ? bunu istememin sebebi pubg oyununda kullandığım mix3 isimli cihazı kullanamamam yani en azından jailbreak ile bluetooth kurcalanarak bu cihazın çalıştırılması sağlanır mı bunu da öğrenmek istiyorum. Sürüm düşürme bildiğiniz gibi bir sürü aşamadan oluşuyor shsh bilmem ne kaydından tutun imzasına bilmem nesine kadar yapamıcağım bir şey yardımcı olacak arkadaşa şimdiden teşekkür ediyorum

xanado97199088

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
ŞiMdi 1. Sorum
öncelikle şundan bahsedeyim benim ıpad ım kesinlikle güncellenmiyor sıfırlamama ragmen müşteri hizmetlerini aramama ragmen yok 13.1.1 sürümünde kaldı güncelle kısmına geldiğimde güncelleme denetlenemiyor diyor bi çaresini bulamadım yardımcı olur sunuz ?

2. Sorum unc0ver ile pc siz jb yaptım ancak fortnite oynamak istiyprum heryerde linki var ama indirdiğimde yüklenemedi haratssı veriyor eğğer Fprtnite oynamamın bir yolu varsa 7. Nesil 13.1.1 jailbrek sürümle ıpad ımda bana yardımcı olurmusub.nuz
Kimse yok mu ?

tugrul994

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba arkadaşlar bir türlü jb yapamadım panda helper vip gibi uygulamaları ücretli satın almak istiyorum jb yapamadığım için tavsiye edermisiniz?
Cihaz 7plus iOS 14.3

JBTR007

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Merhaba arkadaşlar bir türlü jb yapamadım panda helper vip gibi uygulamaları ücretli satın almak istiyorum jb yapamadığım için tavsiye edermisiniz?
Cihaz 7plus iOS 14.3
Panda Helper saglam deyil bence ,Twitter da yorumlari okursa anlarsin
Ben IPAWIND kulaniyorum Türkce Dil var ve Destek,bi sorun olunca hemen geri yaziyorlar ,)
aylik 8$

mkrch

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Benim de sormak istediklerim var yardım edebilecek var mı?

Hofmann

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Ben Iphone 5s cihazıma jailbreak yapmak istiyorumda nasıl yapabilirim ios 12.4.9 Kullanıyorum

resitcanctin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba arkadaşlar, iphone X (İOS 14.3) kullanıcısıyım. Checkra1n ile jailbreak yapmaya çalıştığımda
''Error getting passcode state (parsing error)'' adlı hatayı alıyorum. İki farklı bilgisayar ile denedim telefonu sıfırlayarak denedim yine de bir çözüm bulamadım. Bana yardımcı olabilecek biri var mı?
Not: Windows kullanıyorum.

KadirBaran

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba arkadaşlar, iphone X (İOS 14.3) kullanıcısıyım. Checkra1n ile jailbreak yapmaya çalıştığımda
''Error getting passcode state (parsing error)'' adlı hatayı alıyorum. İki farklı bilgisayar ile denedim telefonu sıfırlayarak denedim yine de bir çözüm bulamadım. Bana yardımcı olabilecek biri var mı?
Not: Windows kullanıyorum.
Paraola ve faceid kapatmanız lazim
Şuanlık checkra1n iPhone 8 ve X lerde
Parola ve Faceid desteklemiyor Kapatıp Tekrar Deneyiniz jailbreak yaptiktan sonrada parola ve faceid kullanamazsiniz şimdilik

KadirBaran

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Ben Iphone 5s cihazıma jailbreak yapmak istiyorumda nasıl yapabilirim ios 12.4.9 Kullanıyorum

Chimera yeni surum ile 12.4.9 u destekliyor

Bu Konulara bakabilirsiniz size yardimci olacaktır

resitcanctin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Paraola ve faceid kapatmanız lazim
Şuanlık checkra1n iPhone 8 ve X lerde
Parola ve Faceid desteklemiyor Kapatıp Tekrar Deneyiniz jailbreak yaptiktan sonrada parola ve faceid kullanamazsiniz şimdilik
Hocam kapattığım halde aynı hatayı aldım.

KadirBaran

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
@KadirBaran
şuan 50 kere denedikten sonra 12.5.1 yükselttim bide yeniIer icin kıIavuz var mı
12.5.1 sürümü yeni yayinlandi o sürüme jailbreak var mi bilmiyorum checkra1n destekliyor mu onun icin geliştiricileri bir
Çalışma yapacak mi ilerleyen günlerde belli olur

Bu konuya goz atabilirsiniz

KadirBaran

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
12.5.1 sürümü yeni yayinlandi o sürüme jailbreak var mi bilmiyorum checkra1n destekliyor mu onun icin geliştiricileri bir
Çalışma yapacak mi ilerleyen günlerde belli olur

Bu konuya goz atabilirsiniz
Jailbreak geliştiricilerinden CoolStar açıklama yapmış Chimera 12.5.1 sürümünü destekliyor bunu deneyebilirsiniz isterseniz

qratox

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar herkese merhaba telefon değişikliğinden dolayı şuanda sürümüm uygun olmadığı için jailbreak yapamıyorum.Spotify++ gibi uygulamaları kullanıyorum ama bir kaç gün sonra revoke yiyor doğrulama hatası alıyorum acaba antirevoke için kullandığınız birşey varmı bir çözüm yolu varmıdır bunun.Şimdiden teşekkür ederim.

alfonso

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba ben 3-4 gündür ios 14.3 cihazımı jb li halde kullandım daha sonrasından mobil veriyle ilgili bir sıkıntı yaşadığım için telefonu kapatıp açmam gerekti.Daha sonrasından hiç birşey silmeden tekrar jb attım fakat birkaç saat sonra app storedan birşey indiremediğimi farkettim ve konuyu araştırdım.Gerekli şeylerin hepsini yaptım profili kapatım tekar açrım çihazı yeniden başlattım fakakt olmadı en son İtunes yardımıyla yedek alıp testore edicektim fakat ituneste telefonum gözükmediğini farkettim farklı bir iphone u denedim sadece benimki gözükmüyor.Bununla ilgili farklı yerlerde birkaç konu açılmış fakat bir çözüm yoktu. Yüklediğim tweaklerden olabileceğinden şüpheleniyorum. Konuyla ilgili bir bilginiz varsa, yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Tips
Tips
Üst Alt