Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
beyler daha önce iPhone 7 Plus cihazımla chekraini kullanarak 13.5.1 e jailbreak atıyordum cihazı yanlışlıkla 13.7 yaptım ve cihaz dfu modunda takılı kaldı 6-7 kere tekrar sürüm yüklemek zorunda kaldım şimdi iPhone X cihazım var 14.0.1 aynı şey tekrar başıma gelir mi yapmaktan çekiniyorum bu yüzden
Yanlışlıkla nasil yaptığına bağlı, Güncellemeleri açık mi unuttunuz?

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar merhaba.. Çektiğimiz resimlerin içinden kişi yada nesneleri resimi bozmadan çıkarabileceğimiz-silebileceğimiz uygulama arıyorum. Birkaç kullandığım var ama sildiği yerlerde renk kaymaları oluyor.
Varmı Appstore'da bildiğiniz yada kullandığınız bir uygulama..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

kaplanus65

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaşlar merhaba, ios 14.1 appcake yüklenmiyor benzeri tweak var mı ? aynı sorunu instagram++ da da yaşıyorum repolar sorunlu yardımcı olursanız sevinirim .

JONES.53

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Scorpion tweaks

Bu tweak iOs 13.3’lü iPhone X de bir türlü çalıştıramadım neden çalışmıyor olabilir arkadaşlar? Kullanan varmı ?

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
İnstagramdan yazdığımız mesajları okuyunca bildirim veren bi tweak varmi acaba ?

OmeR089

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bildiğiniz gibi Karen Appsync Unified tweakini henüz iOS 14 sürümleri için güncellemedi. Panda helper ve bazı sitelerde(özellikle yasaklı sitede) bu tweakin çalıştığını söylüyorlar. Sizce yüklemek güvenli mi ? Yoksa güncellenene kadar beklemeli miyiz ?

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar merhaba, ios 14.1 appcake yüklenmiyor benzeri tweak var mı ? aynı sorunu instagram++ da da yaşıyorum repolar sorunlu yardımcı olursanız sevinirim .
Appcake Yüklenmiyor sebebi Appsync güncellemesi 14'e gelmemesinden kaynaklı. instagram için yaşadığınız sorun nedir daha açık belirtirseniz yardımcı olalım.

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bildiğiniz gibi Karen Appsync Unified tweakini henüz iOS 14 sürümleri için güncellemedi. Panda helper ve bazı sitelerde(özellikle yasaklı sitede) bu tweakin çalıştığını söylüyorlar. Sizce yüklemek güvenli mi ? Yoksa güncellenene kadar beklemeli miyiz ?

Geliştiricinin atmış olduğu tweet, çeviri olarakta paylaşmak istedim. Lütfen bu tür uyarıları dikkate alın.

1608622795479.png
1608622823488.png

34bba34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
ipad 3 ve ipad mini cihazlara eba ya girebilmek için jailbreak yaptım ve filza ile system klasorundekı versionlist dosyasına elimle ipad 3 icin 14.2 ipad mini içinse 11.4.1 yazdım buraya kadar sorun yok benım sormak istediğim şey
1 ipadler yenıden baslattıktan sonra jailbreakler sürüm uyumlu olmadıgı için başlamadı silmek istiyorum silemiyorum cıhazı sıfırlasamda surumler 14.2 ve 11.4.1 olarak kaldı
2 yazılım atmak ıstedıgımde 14.2 den indiremiyorum
nasıl eskı halıne dondurebılırım üstülerinde 9.2.5 ve 9.3.6 kendı yazılımları var suan ama sıstemde yada itunesta yada 3utools da 14.2 11.4.1 olarak gorunuyo cıhazlar
ve uygulama ındırdıgımde uyumlu degıl dıyo

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
ipad 3 ve ipad mini cihazlara eba ya girebilmek için jailbreak yaptım ve filza ile system klasorundekı versionlist dosyasına elimle ipad 3 icin 14.2 ipad mini içinse 11.4.1 yazdım buraya kadar sorun yok benım sormak istediğim şey
1 ipadler yenıden baslattıktan sonra jailbreakler sürüm uyumlu olmadıgı için başlamadı silmek istiyorum silemiyorum cıhazı sıfırlasamda surumler 14.2 ve 11.4.1 olarak kaldı
nasıl eskı halıne dondurebılırım üstülerinde 9.2.5 ve 9.3.6 kendı yazılımları var suan ama sıstemde yada itunesta yada 3utools da 14.2 11.4.1 olarak gorunuyo cıhazlar

Bu sistem hayal ettiğiniz gibi değil.
Alttaki konuyu inceleyin.

34bba34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
hangisini incelicem bırcok yazı var orada kı ınceledım benımkıne yakın sorun yada çözum bulamadım sonra actım konuyu

Kadric

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sevgili arkadaşlar cihazım iPhone 11 pro max sürümüm de 13.5.1 acaba gelecek jailbreak için burada mi yoksa 14.2 veya 14.3 de mi beklemeliyim
Saygılar

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sistemi tanımadan sisteme ayak uyduramazsınız.

- filza ile versiyonlist dosyasını içeriğini değişince sürüm değiştini kim söyledi.

- untethered Jailbreak yaptıktan sonra cihaz kapanıp açıldığı zaman jailbreak gitmez.

Şuan için bahsettiğiniz sürümlerde Untethered mümkün değil ve Cihaz kapanıp açılırsa jailbreak uçar.

Cihazı yeniden Jailbreak yapmayı deneyin, versiyonda yazan bilgileri eski haline getirin. Jailbreak kaldırmak içinde kullanmış olduğunuz jailbreak aracını belirtin.

JBTR007

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Selam Spotifylife ++ ios 14 kulaninca Spotify Widget gözükmüyor ,bunu nasil cözerim ?

baby22

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaşlar şarj kablosu alırken watt a mı dikkat etmeliyim yoksa ampere mi? Örneğin aynı marka kablonun bir 20W olani var bir de 2.4A olanı. Hangisi tercih edilmeli?

JBTR007

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
iCleaner IPA dosyasi varmi acaba ?
jailbreak yok malesef ,IPAWIND kulaniyorum.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@JBTR007

Spotify++ modifiye olmuş Spotify olduğu için Widget gözükmez...orijinal Spotify ile gözükür...

İCleaner Pro JB’siz cihazlarda fayda etmez...

hcoskun1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
AltStore ile yapılan jailbreak kalıcı mıdır?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ferat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar merhaba, iPhone X 14.2 sürümündeyim checkra1n 0.12.0 ile jb yapmayı düşünüyorum;
1- jailbreak yapmamı önerir misiniz ya da bekleyeyim mi bir süre daha?
2- checkra1n 0.12.0 ile Jb yaptığımda tam sıfırlama (succession vb.) araçları var mıdır?
3-iPhone X 14.2 den jb yapıldığında face id ve şifre çalışmıyor diye geçiyor sitelerde bu doğrumudur?

baby22

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaşlar iphone 11 64 gb telefonum var 4 aylik pil sağlığı %100. Apple Türkiye garantili. Ciziksiz. Ne kadara satabilirim?

Tips
Tips
Üst Alt