Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

JBTR007

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Selam Home Plus Pro son sürüm ,Respring den sonra Iconlari sirasi yine bozuluyor,nedwn olabilir ?
alternativ basit stabil bir tweak varmi .Tsk

DES

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
İos 12.4.5 yüklü iphone 6 cihazıma nasıl tweak app leri yükleyebilirim? Jb yok

JBTR007

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Selam kurulu olan Appi nasil IPA dosyasi yapabilirim Iphone üzerinden TsK

Dz3s2

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Selamun Aleyküm ipad pro 2020 - jailbreak yapılıyormu?

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Merhaba, iphone xs cihazımı şarj ettiğimde %100 olduğu halde şarjdan çekmezsem cihaz zarar görür mü ?

mervtasci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhaba Jailbreak dünyasında yeniyim ve bu ilk mesajım. iphone 6 telefonuma dün Youtube'dan baka baka Altstore ve unc0ver'la jailbreak yaptım(nasıl becerebildim hiçbir fikrim yok :eusa_dance:) Sorularım şunlar. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

1- Facetune 2 VIP yi indiremiyorum ve bulamıyorum. Bulabileceğim bir app var mı?
2-Altstore'da hiçbir app gözükmüyor. İçinden indirdiğim Delta'da da eski usül oyunlar var
3-Apps4iphone diye bir app indirdim orası fena değil ama hiçbir şey inmiyor.
4- Sık sık jailbreak yapam gerekiyor mu? Problem bu mu? Sanki böyle bir şey okumuştum da...

Hammurabi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Iphone 6s telefonum ios 12.1 sürümünde ve zamanında shsh kaydını almıştım şimdi telefonu ios14e güncellesem bu shsh kaydıyla tekrar 12.1e getirebilme şansım var mı?

JBTR007

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Selam kurulu olmus Appi ,IPA cevirwbiöirmiyim ? Tsk

sewkart

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar Mrb. Yardımcı olurmusunuz. İos 12.4 Hiç bir şekilde Uncover yükleyemiyorum. Jailbreak kaldırmadan İos sürümünü güncelliyemiyorum. Uncover ekranına girmediği için Jailbreak kaldıramıyorum. Bilgisayardan Jailbreak kaldırmanın bir yöntemi varmı. Şimdiden tşkler. Kolay gelsin.

RayAllen

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPod Touch 5th
merhaba ipod touch 5.nesil cihazıma jilbreak yükledim cydidan appadmin de indirdim fakat appstore'a girdiğimde satın alınan kısmında marketteki tüm uygulamalar gözükmüyor cihazdaki uygulamalar gözüküyor. Sırf spotify,discord,netflix gibi cihazların eski sürümünü yükleyebilmek için jailbreak yaptım. Yardımcı olursanız sevinirim

dplali

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Uncover’i bilgisayar olmadan yüklemek için yöntem veya site var mı? Hangi siteye girsem revoke olmuş Uncover.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Barbaros987

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Arkadaşlar merhaba cihaz (İphone xs model) kendiliğinden kapandı ve açmak istediğimde elmada kaldı, i tunes ile güncelleme yapmak istedim son sürüme fakat olmadı, muhtemel hafıza güncellemeye yeterli değildi, bu sefer de restore modunda kaldı, dfu modunuda deneme imkanım olmadı. Bayadır yedek almadığım için notlar ve resimlere ulaşmak istiyorum. Başka bir yazlım ile eski sürüm yüklemeyede çalıstım onay vermiyor. Cizahı tekrar aktive etmek için bilgisi olan varsa yardımlarınızı bekliyorum.

remix

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Ben İPA'dan birşey yükleyince internet bağlantısı olmuyor.(3uTools'dan Cydia İmpactor Çalışmıyor)

spilossigorta

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Macbook air cihazım var.
cydia impactor kurdum. bazı uygulamalar lazım ( instagram++ youtube++ vs...) bunların ipalarını arıyorum ve bulduklarımı cihazıma atacağım ( iphone 11 )
dosyayı impactor a sürüklediğimde benden apple şifremi istiyor giriyorum hata veriyor.
itunes yüklü olmalı diyorlar ama macbook için uygun itunes sürümünü bulamadım. izlemem gereken yol nedir ? windows makinadan denesem olur mu ?

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
iphone xs cihazımda instagramı rocket'le kullanmaktayım. Paylaşımlarıma gelen bildirimleri gruplandırıyor. Ama ben tek tek beğenenler kimler görmek istiyorum. Bunun ayarını nasıl değiştirebilirim ?

Xrage

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (5.Nesil)
Merhaba ben yeni ipad 5. nesil bir cihaz aldım direk 14.2 olarak geldi kullanmam gereken bir program var 13,3 destekliyor sadece üst sürüm ios desteklemiyor bunun için en yüksek ios 13 yüklemem gerekli. Bu konuda yardımcı olabilecek var mı acaba. ?

Tyurdasucu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
İyi Akşamlar 32 Gb 6S+ Kullanıyorum Telefonumda Yüksek Hafızalı Bir Uygulama Yok Sadece Spotify 2 Gb Kullanıyor Müzik İndirdiğim İçin, Fakat Hakkında Kısmına Bastığımda Boş Alan 2 Gb Veya Altı Gösteriyor iCleaner İle Temizlediğimde Bazen 2.5 Gb Oluyor Neden Böyle Az Boş Yer Gösteriyor Fikri olan Varsa Benimle Paylaşırsa Sevinirim Ayrıca Önceden iCleaner ile Temizlik Yaptığımda Hep 2-3 Gb Boş Alan Açılıyordu Ekstradan, Acaba Herhangi Bir Ayarınımı Kapattım Ne Yaptıysam Bilemiyorum ..

Dz3s2

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Merhabalar jailbreak ios 14 cihazlara hangi yöntemler ve hangi araçlar ile yapılıyor ?

JONES.53

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar 8 Plus MT’i iPhone X tarzı yapan tweak neydi teşekkürler..

Alexaismine

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
İphone 11 pro max simlock jailbreak ile kaldırılabilir mi ?

samsunx55

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Lütfen yarım edin adminler ve kullanıcılar.Telfon jb liydi telefona ayarlardan reset attım elmada kaldı.normalde itunes ten resetliyecektim telefonu görmüyordu ne yapmam lazım

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Twitterda yeni çıkan fleet özelliği için tweakler var kullanan var mı?

3 tane var, ben birini yükledim, fleet ler gitti. Diğer ikisi cydiageek reposundan biri silmek için diğeri Ayarlamak için galiba.

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt