Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

MAPolat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hiçbir yerden uncover indiremedim nasıl indirebilirim

pasa1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
selam beyler,

Cihazim XSMAX 12.4 Unc0ver JB.
Son zamanlarda ios 13 isteyen cok uygulamayla karsilastim ve indiremedim.
bunun bi tweaki falan varmi yada baska bi cözümü falan varmi ios 13 isteyen uygulamalari indirebilmek icin.
Simdiden tesekkürler

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
selam beyler,

Cihazim XSMAX 12.4 Unc0ver JB.
Son zamanlarda ios 13 isteyen cok uygulamayla karsilastim ve indiremedim.
bunun bi tweaki falan varmi yada baska bi cözümü falan varmi ios 13 isteyen uygulamalari indirebilmek icin.
Simdiden tesekkürler
Maalesef güncellemeniz gerekiyor. Haberleri takip edin. Çıkma ihtimali olan sürüme geçersiniz

pasa1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Maalesef güncellemeniz gerekiyor. Haberleri takip edin. Çıkma ihtimali olan sürüme geçersiniz
Sagolasin yakin bi zamanada cikmaz heralde 13.5 i kacirdim istemeden bunuda kacirmak istemiyorum

dplali

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Arkadaşlar şimdi 1. sorum. Tam 1 senedir 12.1.1 sürümünde JB’li şekilde kullanıyordum 5S’i. Dün birden bire arama başarısız sorunu ortaya çıktı. Kimseyi arayamıyor kimse de beni arayamıyordu böyle kötü bir hata. Bu Callbar XS ile alakalı olabilir mi? Cihazı sıfırladım 12.4.7 oldu mecburen JB’siz kaldık.

2. Sorum; Elimde 12.1.1 SHSH kaydı var vakti zamanında aldım. Geri dönme şansım var mı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar şimdi 1. sorum. Tam 1 senedir 12.1.1 sürümünde JB’li şekilde kullanıyordum 5S’i. Dün birden bire arama başarısız sorunu ortaya çıktı. Kimseyi arayamıyor kimse de beni arayamıyordu böyle kötü bir hata. Bu Callbar XS ile alakalı olabilir mi? Cihazı sıfırladım 12.4.7 oldu mecburen JB’siz kaldık.

2. Sorum; Elimde 12.1.1 SHSH kaydı var vakti zamanında aldım. Geri dönme şansım var mı?

Şu an için yok.

pasa1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Telefonunu güvenle son sürüme güncelleyip checkra1n uygulamasından Allow untested seçeneğini açarak cihazına jailbreak yapabilirsin dostum.
Selam gecenlerde bununla ilgili buraya yazmistim bendede 12.4 var unc0ver jbli ama artik dükkandan uygulama indiremiyorum son sürümü indirip bunu uygularsam jb oluyormu kesinmi ツ

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Selam gecenlerde bununla ilgili buraya yazmistim bendede 12.4 var unc0ver jbli ama artik dükkandan uygulama indiremiyorum son sürümü indirip bunu uygularsam jb oluyormu kesinmi ツ
A12 veya A13 son sürüm Jailbreak yok

A7-A11 için 12.3-13.5.1 arası Jailbreak var

A7-A8 son sürüm 12.4.7

Lütfen gerekli konuyu okuyun

Miritun

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar instagramda çoklu foto silebileceğim bir tweak var mı?Lütfen cevap verin.Birde hesap açma konusunda bilen biri bana özelden de ulaşabilir.Buraya da yazabilir.

mazotanzarot

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Video oynatmak için program kullananlar varsa tavsiyelerini bekliyorum. Ben playxtreme kurdum fena değil klasör olarak görüntülüyor fakat her video atladıktan sonra ayarlar menüsünün ekrandan gitmesi için ekrana dokunmak gerekli. Bu da can sıkıcı oluyor.
Böyle bir video oynatıcıya ihtiyacı olan varsa Kodi’ yi kurabilir. Kendi tecrübeme dayanarak şu anda piyasadaki ücretli olanlar da dahil hepsinden iyi olduğunu söyleyebilirim.

Taninmis

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini 4
Merhaba checkra1n jb yaparken 4 5 kere işlem sırasında kabloyu fln çekmiştim şu an bi sıkıntı yok ama hazır telefona bişey yüklememişken eğer bir sıkıntı fln olduysa diye telefonu temizlemek istiyorum sizce itunes den restore yapmak yeterli mi?

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@Taninmis

USB kabloyu çekme/takma işleminde veri yükleme veya kaybetme gerçekleşmez

reddifine

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar bu x altı cihazlar için x hareketleri getiren bir tweak vardı. LittleX gibi. Bir kaç tweak denedim çalışıyor fakat klavyeyi bir tık yukarı kaydırıyor oraya emoji düğmesini ekliyor. Klavyesi olmadan önerebileceğiniz tweak var mı? ios 13.4.1
Little11 veya HalFiPad işinizi görecektir. Birçok özelleştirme mevcut. Larger Keyboard ayarını kapalı tutunca klavyeyi büyütmüyor.

Şimdi farkettim IOS 13.4.1 için demişsiniz. Ben 13.5 kullanıyorum. Bu tweakler sizin sürümde çalışıyor mu bilmiyorum.

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Little11 veya HalFiPad işinizi görecektir. Birçok özelleştirme mevcut. Larger Keyboard ayarını kapalı tutunca klavyeyi büyütmüyor.

Şimdi farkettim IOS 13.4.1 için demişsiniz. Ben 13.5 kullanıyorum. Bu tweakler sizin sürümde çalışıyor mu bilmiyorum.
Dostum çözdüm. Gestures13 ve classickeyboards kurdum düzeldi. Sağolasın

mhmt9909

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Cihazım iPhone 6 sürüm iOS 12.4.7 filza yükleyemiyorum var mı ipa dosyası

miss_lady87

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8
Whatsapp çevrimiçi takip tweak varmıdır acaba ?

bolatenes651

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
İphone 6 ios 12.4.7 kullanıyorum bootra1n ile jb yaptım ama dlg memor injected da arama yapamıyorum aratmaya bastığım an uygulama donup çöküyor yardım

Akitainu60

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Telefonumun şifresini unutup birçok kez girerek iphone etkin değil itunuse bağlanın sorunu var yardımcı olun lütfen

dplali

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
İOS 12 kullananlar İPhone X özellikleri için Little XS tavsiye ederim. Ben kullanıyorum gayet stabil bir tweak. En son Mart’da güncellenmiş ama iş görür.

Tips
Tips
Üst Alt