Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

Temir

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Filza ve FileExplorer ile paylaşabilirsiniz, yani ikiside sizin telofonuzda ve paylaşmak istediğiniz kişinin telefonunda yüklü olacak.. deb ve ipa uzantılı dosyaları paylaşabilirsiniz. Ext3nder kullanın bir de 🤷‍♂️
FileExplorer ile zaten her türlü dosyayı iPhone’dan iphona atabiliyorsunuz. İnternet bağlantısı veya herhangibir ağa katılmanızı istemiyor, nearby file transfer tıklayın devam edin yeter 🤷‍♂️
Bu şekilde yükleseniz bile ücretli uygulamaların çalışmayacağını da not düşeyim. Onları satın alın :)

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

gumusland

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
iphone 8 telefonumda ios 12.4.1 yüklü, telefonuma jailbreak yaptım ancak checkra1n ile yaptım ancak chimera ile yapmam gerekiyodu sanırım. Çünkü checkra1n de telefonu yeniden başlatınca jailbreak gidiyor ve bilgisayarsız tekrar jailbreak yapılamıyor. Telefonu yeniden başlattığımda chimera indirsem telefondan pc olmadan jailbreak yapabilirmiyim? Yada ne yapmalıyım bilen yardımcı olursa çok sevinirim. Teşekkür ederim

eduppp

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
dün gece de konuyu açmıştım ama bi cevap alamadım. sürümüm 13.3.1 buna jailbreak nsıl yaparım? en sağlıklısı hangisidir? telefonum iphone 7 şimdiden teşekürler

Eczaci27

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Carbridge satın aldım ama tlf na yükleyemiyorum jelbrek yapmak istiyorum ama yapamadım yardımcı oşacak arkadaş varmı

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Carbridge satın aldım ama tlf na yükleyemiyorum jelbrek yapmak istiyorum ama yapamadım yardımcı oşacak arkadaş varmı
Konu linkindeki yöntem ile jb yapabilirsiniz.

Falcon877

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
Merhaba Begler kulandigim Widget de Müzik Tuslari calismiyor,daha önce calisiyordu ,kendiliğinden bozuldu,yardımcı olabilcek varmı Tşk
2870C4C9-33E9-44AE-816C-C8D995F45927.jpeg

8BFD2A5F-1996-446E-B9EB-08EE922C1049.jpeg

Jester

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Benim bir sorunum var. Beats Studio 3 kullanıyorum. Telefona bağladığımda bazen; denetim merkezindeki ses seçeneğinde Beats Kulaklık sembolü çıkıyor ve üzerine basılı tuttuğumda gürültü gidermeyi açıp kapatabiliyorum. Ama bazen de standart bir bt kulaklık gibi, bt sembolü çıkıyor, ve üzerine basılı tuttuğumda gürültü giderme seçeneği çıkmıyor. Bu neden oluyor olabilir? Xr 13.3 kullanıyorum. Control Center ile ilgili kurduğum tweakler; CCmodules, CCsupport, CoolCC, Magma Evo, RealCC. Hepsi en güncel sürümde.

Moonwy

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Merhabalar arkadaşlar. Ben 2 gün önce siz değerli arkadaşlarımızın yönergelerini takip ederek jailbreak yaptım. Sorunsuz kullandım fakat bir tweak sorun çıkardı ve icleaner yükleyip silmek istedim. Yüklediğim takdir de yeniden başlat seçeneği çıkıyor ona tıklayınca takılı kaldı saatlerce. ve ben telefonu birşekilde kapatıp tekrar açtım dolayısıyla jailbreak gitti. Sonra tekrardan jailbreak yapmaya kalkınca elma simgesinde takılı kalıyor telefon. Telefonu fabrika ayarlarına döndürmeme rağmen cydia falan gitmedi. Sabahtan beri çözümünü ariyorum. Bu işlerden anlayan bir arkadaşımız varsa bir yardımcı olursa çok sevinirim

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Merhabalar arkadaşlar. Ben 2 gün önce siz değerli arkadaşlarımızın yönergelerini takip ederek jailbreak yaptım. Sorunsuz kullandım fakat bir tweak sorun çıkardı ve icleaner yükleyip silmek istedim. Yüklediğim takdir de yeniden başlat seçeneği çıkıyor ona tıklayınca takılı kaldı saatlerce. ve ben telefonu birşekilde kapatıp tekrar açtım dolayısıyla jailbreak gitti. Sonra tekrardan jailbreak yapmaya kalkınca elma simgesinde takılı kalıyor telefon. Telefonu fabrika ayarlarına döndürmeme rağmen cydia falan gitmedi. Sabahtan beri çözümünü ariyorum. Bu işlerden anlayan bir arkadaşımız varsa bir yardımcı olursa çok sevinirim
Cihazı ayarlardan sıfırlama mı yaptınız.
İtunes ile dfu mod da restore yapın ve yedek geri yüklemesi yapmadan yeni bir iphone olarak kurulumu tamamlayın.

Moonwy

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Cihazı ayarlardan sıfırlama mı yaptınız.
İtunes ile dfu mod da restore yapın ve yedek geri yüklemesi yapmadan yeni bir iphone olarak kurulumu tamamlayın.
Merhabalar cevabınız için teşekkürler. Evet telefonun ayarlar menüsünden sıfırlama yaptım 2 defa fakat olmadı. Benim bu konular da bilgim oldukça kısıtlı. Daha fazla detay verme şansınız var mı acaba.
Mesaj düzenlendi:

Merhabalar cevabınız için teşekkürler. Evet telefonun ayarlar menüsünden sıfırlama yaptım 2 defa fakat olmadı. Benim bu konular da bilgim oldukça kısıtlı. Daha fazla detay verme şansınız var mı acaba.
bir de telefonu sıfırlamadan yüklediğim tweakleri silmenin bir yolu yokmudur. Yani sıfırlama işlemi sonrasında hatalı tweakleri nasıl kolayca silebilirim güzel bir anlatıma ihtiyacım var. Mümkünse birebir Whatsapp üzerinden yardımcı olma şansınız varmıdır

mkazi581

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 4S
merhaba arkdaşlar ipsw dosyası içeriğini görüp düzenlemek istiyorum bunu nasıl yapabilirim

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Mesaj düzenlendi:

bir de telefonu sıfırlamadan yüklediğim tweakleri silmenin bir yolu yokmudur. Yani sıfırlama işlemi sonrasında hatalı tweakleri nasıl kolayca silebilirim güzel bir anlatıma ihtiyacım var. Mümkünse birebir Whatsapp üzerinden yardımcı olma şansınız varmıdır
Öncelikle jb yapılmış bir cihaz ayarlardan sıfırlama işlemi yapılmaz.
Kullandığın jb aracının içerisinde restore rootfs sekmesi ile jailbreakı cihazından kaldırabilirsin.
Sorunlu bir tweak ı cydia içinden yüklediğiniz gibi kaldırma işlemini yapabilirsiniz.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
merhaba arkdaşlar ipsw dosyası içeriğini görüp düzenlemek istiyorum bunu nasıl yapabilirim

mert2782

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Deb dosyalarını nasıl düzenleyebilirim içindeki en ufak kod satırına kadar açmak istiyorum. Dün biraz açtım ama filzanında sınırı var açamadı pcde açtım oda kodu okumadı uzantısıda yok TEXT_text şeklinde 10 adet farklı dosya vardı içinde bunları okumadı dosyanın adıda settings gibi bişeydi.

mkazi581

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 4S
teşekkür ederimm

Moonwy

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Merhaba arkadaşlar. İos 13.4.1 sürümünü kullanıyorum. Telefonum jailbreak yüklü. Birçok uygulama ve tema vs var. Sizden isteğim acaba itunesteki müzikleri ve appstore da ki ücretli uygulamaları telefonuma nasıl indirebileceğim. Videolar izledim birsürü pokemon hilesi dahil ipa olarak indirip filzadan yüklüyorum. İcon geliyor fakat tıkladığım vakit açılmıyor uygulama. Yardımcı olabilecek var mı ?

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@Moonwy
ITunes veya Apple Music aboneliğini satın alabilirsin

AppStore uygulamalarını direk AppStore içinde satın alabilirsin...

Exedar

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Biçok tweak satın alımı paypay ile sanırım. Başka satın alma yolu var mı. Veya normal kartla satın alabileceğim tweaklerin bulunduğu bi repo site bişey.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Emrmlkc

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhaba İos 13.4.1 sürümünü bayadır jailbrakli kullanıyorum fakat bugünden itibaren spotify açılmamaya başladı nerdeyse her tweaki sildim fakat düzeltemedim. yardım edebilcek varmı

Tips
Tips
Üst Alt