Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

Falcon877

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
10 JB ByePass tweak var hepsi de Cöp gibi geldi bana hic biri calismiyor :S
Mesela Call of duty icin calisan bir tweak varmi,,Sparkasse banka app de calismiyor
cihazim A12 iOS 13.3

emertcany2

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
ios 13 için ücretli uygulamaları ücretsiz indirebileceğim bir tweak vs var mı

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@Falcon877

1. Sparkassen App Versiyon: 5.2.2 kur

2. PushTan App Versiyon: 2.6.3 kur

3. Liberty Lite ayarlarında Sparkasse ve Push TAN App aktif et.

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bu judebox guncellemesi hala respring de takili birakiyormu acaba.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Falcon877

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
@Falcon877

1. Sparkassen App Versiyon: 5.2.2 kur

2. PushTan App Versiyon: 2.6.3 kur

3. Liberty Lite ayarlarında Sparkasse ve Push TAN App aktif et.
Tek Sefer de calisti,senden Korkulur Admin cok tsk ederim ,)
Mesaj düzenlendi:

ios 13 için ücretli uygulamaları ücretsiz indirebileceğim bir tweak vs var mı
ben pc appcake sitesinden indirib
ipa iphone atib Filza üzeri kuruyom,safari üzeri biraz sikintili download benim icin..

Son düzenleme:

disastercn

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
lower install
Arkadaşlar bu tweak i yeni keşfettim yüksek sürüm istenilen uygulamalar yüklenebiliyormuş . Böyle bir sorunum yok ancak telefonuma yüklenebilmesine rağmen uyumlu olmayan oyunlar var mesela call of duty mobile ios 9 istiyor gözüküyor ama iphone 6 uyumlu değil bu program ile cigazın sürümünü yüksek gösterip sizce uyumluymuş gibi oynayabilirmiyim ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
lower install
Arkadaşlar bu tweak i yeni keşfettim yüksek sürüm istenilen uygulamalar yüklenebiliyormuş . Böyle bir sorunum yok ancak telefonuma yüklenebilmesine rağmen uyumlu olmayan oyunlar var mesela call of duty mobile ios 9 istiyor gözüküyor ama iphone 6 uyumlu değil bu program ile cigazın sürümünü yüksek gösterip sizce uyumluymuş gibi oynayabilirmiyim ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Lower install iOS9 - 10 arası uyumlu bir tweak.

cemtravolta26

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Ios 10.3.2 kullanıyorum cihazım 5s ve bugüne kadar doubleh3lix vardı fakat şarjım bittiği için telefon kapandı ve jb gitti. Önceden doubleh3lix yüklediğim site de kapanmış. İnternette çok aradım ama doubleh3lix yükleyecek bir link bulamadım, yardımcı olabilir misiniz?

5claudapp

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5C
Öncelikle merhaba forumda yeniyim size ufak bir sorum olacak ben 2. el iPhone 6 almak istiyorum sahibi şifresini unutmuş iTunes uygulaması ile iPhone sıfırlanabiliyor ben kendi iclaud hesabımı girdim dfu modunda sıfırlaya bilirmiyim ne gibi sorunlar çıkar bir engel varmı teşekkürler

dalgaland

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Güzel günler dilerim..
Icleaner Pro maalesef açılmıyor.. İki ayrı repodan denememe rağmen netice alamıyorum..
Tweaki kaldırıp Filza içinden ilgili tüm hususları sildim, tekrar yükledim, lakin sonuç yine olumsuz..
Destek ve tavsiyelerinizi rica edebilir miyim?
Sağlıcakla..

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Güzel günler dilerim..
Icleaner Pro maalesef açılmıyor.. İki ayrı repodan denememe rağmen netice alamıyorum..
Tweaki kaldırıp Filza içinden ilgili tüm hususları sildim, tekrar yükledim, lakin sonuç yine olumsuz..
Destek ve tavsiyelerinizi rica edebilir miyim?
Sağlıcakla..
Cihazı Safe Moda alıp icleaner açın, sonrasında tüm tweak'leri devre dışı bırakıp safe modu kapatıp icleaner açın, açılacaktır. Kısacası sebeb olan tweak nedir onu bulmanız gerekiyor.

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
arkadaslar yeniyim. iphone SE 16 gb cihazım var ios 13.3.1 yuklu JB yapmayı düşünüyorum Önerirmisiniz??
birde merak ettigim seyler var jb yapınca TWEAK ler imzadan dolayı yine kapatılıyormu ?

Konuyu incelemeni öneririm.

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Öncelikle merhaba forumda yeniyim size ufak bir sorum olacak ben 2. el iPhone 6 almak istiyorum sahibi şifresini unutmuş iTunes uygulaması ile iPhone sıfırlanabiliyor ben kendi iclaud hesabımı girdim dfu modunda sıfırlaya bilirmiyim ne gibi sorunlar çıkar bir engel varmı teşekkürler
bu konu ile alakalı forum olarak olumlu veya olumsuz desteğimiz mevcut değildir.

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ios 10.3.2 kullanıyorum cihazım 5s ve bugüne kadar doubleh3lix vardı fakat şarjım bittiği için telefon kapandı ve jb gitti. Önceden doubleh3lix yüklediğim site de kapanmış. İnternette çok aradım ama doubleh3lix yükleyecek bir link bulamadım, yardımcı olabilir misiniz?
biraz daha araştırmanı öneririm web üzerinden siteler mevcuttur.

Mroyuncutr

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 5
Appcake den indirebilirsin appcake dede yoksa

İlk önce appcake i kur sonra safari üzerinden
Doubleh3lix in ipasını indir sonra appcake de aç de vede kur bitti gitti

dalgaland

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Cihazı Safe Moda alıp icleaner açın, sonrasında tüm tweak'leri devre dışı bırakıp safe modu kapatıp icleaner açın, açılacaktır. Kısacası sebeb olan tweak nedir onu bulmanız gerekiyor.
Flex3 Beta içerisindeki bir patch sebebiyet veriyormuş açılmamasına, destek ve tavsiyenize teşekkür ederim @ramazandemiral

emre2516

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar merhaba iPhone 7 Plus telefonuma jailbreak yaptım checkra1n yöntemiyle kali linux üzerinden checkrain uygulamasını açtım telefonumdan Cydia yükledi falan her şey iyi güzel telefonumu kapattım açtığımda chackra1n silindi kendiliğinden ama cydia duruyo lakin çalışmıyor silmek istediğimde silemiyorum yasaklanmış sanki aynı şekil Jb yapmak istediğimde yapmıyor nasıl silebilirim Apple in en son updateini kullanıyorum

Son düzenleme:

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar merhaba iPhone 7 Plus telefonuma jailbreak yaptım checkra1n yöntemiyle kali linux üzerinden checkrain uygulamasını açtım telefonumdan Cydia yükledi falan her şey iyi güzel telefonumu kapattım açtığımda chackra1n silindi kendiliğinden ama cydia duruyo lakin çalışmıyor silmek istediğimde silemiyorum yasaklanmış sanki aynı şekil Jb yapmak istediğimde yapmıyor nasıl silebilirim Apple in en son updateini kullanıyorum
En son sürüm dediğiniz 13.3.1 mi? Linux tan tekrar jailbreak yapmanız lazım. Ekrana checkra1n gelecek eğer kaldırmak istiyorsanız cydia yı checkra1n den system restore a basın cydia ve jailbreak silinecektir.

emre2516

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
En son sürüm dediğiniz 13.3.1 mi? Linux tan tekrar jailbreak yapmanız lazım. Ekrana checkra1n gelecek eğer kaldırmak istiyorsanız cydia yı checkra1n den system restore a basın cydia ve jailbreak silinecektir.
hocam evet 13.3.1 kullanıyorum tekrar jailbreak atamıyorum checkra1n dfu modundan sonra kuruluma başladığında setup ilerlemiyor yarısına kadar dolu gözüküyo setup ilerlemiyo 1 saat kadar bekledim tık yok

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
hocam evet 13.3.1 kullanıyorum tekrar jailbreak atamıyorum checkra1n dfu modundan sonra kuruluma başladığında setup ilerlemiyor yarısına kadar dolu gözüküyo setup ilerlemiyo 1 saat kadar bekledim tık yok
Ortalama 30 saniye sürüyor checkra1n jailbreak başka bir sorun vardır. Checkra1n de options altından safe mode u aktif edip jailbreak yapmayı deneyin.

emre2516

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ortalama 30 saniye sürüyor checkra1n jailbreak başka bir sorun vardır. Checkra1n de options altından safe mode u aktif edip jailbreak yapmayı deneyin.
hocam öyle de denedim yine kurmadı hatta hani setup ilerliyo mu diye bakarken bi ara %75 e kadar geldi sonra yine %25 lere düştü setup çok saçma bir şey anlamadım peki cydia yı başka şekilde silemem mi belkide onun yüzünden jb olmuyodur artık var mı böyle bi ihtimal

Tips
Tips
Üst Alt