Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

KadirBaran

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bu repolar bende mevcut. İlk kez jailbreak yapmiyorum sadece bu modda kaldi sebepsizce :(
sizin cihaziniz iphone 6 surum 12.2
Siz 4.0 ile jb yapma istiyorsunuz bu yeni cikan jb A12 ve A13 cihazlar icin sizin eski surum uncover ile jb yapmanız lazim veya
Uncover ayarlar kısmında exploit seçimi vardır ordan shockpuppet exploiti seçebilirsiniz

JONES.53

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
A11 JB ile ilgili bi gelişme varmı arkadaşlar? Bi zaman veriliyormu? Offf

janniceX

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
iphone 7plus 13.3 telefonuma checkra1n kurduktan sonra jb kaldırmak istiyorum. Fakat nasıl yapıcam konusunu bulamadım (ios13.3 te kalma şansım var mı jb sildikten sonra)

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
iphone 7plus 13.3 telefonuma checkra1n kurduktan sonra jb kaldırmak istiyorum. Fakat nasıl yapıcam konusunu bulamadım (ios13.3 te kalma şansım var mı jb sildikten sonra)
Checkra1n ipa içerisinde restore system ile restore yapabilirsin.

Baz_X_0

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba Ben Bu StoreSwhitcheri Bir türlü Kullanamıyorum İki tane hesabım var fakat appstore da hesap değişim bölümünde gözükmüyor neyi yanlış yapıyorum kullanan varsa yardım etsin

Knk742

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
checkra1n jailbreak yaotım 6s 13.3 e pubg mobil e girmiyor atıyor geri çözümünü bilen varmı?

janniceX

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
checkra1n jb de outlook uygulamasından atıyor liberyt lite işe yaramadı outlook la alakalı bir tweak falan da yüklemedim çözüm bilen var mıdır

bunyaminbehar

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Merhaba, bilmediğim için danışmam gerek. 11 pr max 13.3 Uncover4.0.1 ile jb yaptım 4.0.3 çıkmış Güncellemeli miyim 4.03’e? Evetse direkt unc0verı silip AltStore’dan en sonu yükleyip yeniden jb?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba, bilmediğim için danışmam gerek. 11 pr max 13.3 Uncover4.0.1 ile jb yaptım 4.0.3 çıkmış Güncellemeli miyim 4.03’e? Evetse direkt unc0verı silip AltStore’dan en sonu yükleyip yeniden jb?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Uygulamayı güncelleyin sorunları düzeltilmiş sürüm

kutay1212

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba arkadaşlar, forum düzenini korumak ve karmaşık bir hal almaması adına, ufak-tefek soru(n)larınız için yeni konu açmak yerine bu başlık altına yazabilirsiniz.

Tweak istekleri için, Tweak İstek formunu kullanabilirsiniz.

Keyifli Forumlar...
Bir sorunum var tam bir başbelası hemen geçeyim soruna. Arkadaşlar ben 12.2 ios sürümünde jb kullanıyordum telefonumun şarjı bitti ve haliyle jb yapayım dedim fakat son sürüm uncover ile jb yapmaya çalıştığımda olmadı sürekli ya restart attı ya da çöktü. Bende bazı ayarlarıyla oynadım tweaklarım silindi, cydia silindi sonra denedim denedim bir türlü jb yapamadım (bu arada cydia’ya giriyor bir şey indiremiyorum cydia/sub..... diye bi hata) uzun lafın kısası yardım edin tek dayanağım burası

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
ios 12 safari için dark mode varmı ?

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
iphone xs cihazımda 12.0 chimera jb kullanmatayım. sileoda güncelleme yaparken yarıda kesilmişti. Respring yapıp tekrar güncelleme yapmak istediğimde bu sefer "Dpkg Kesildi" uyarısı alıyorum ve hiçbir güncellemeyi gerçekleştirmiyor. icleanerle temizleme dahil aklıma gelen herşeyi yaptım ama bir türlü bunu geçemiyorum. Cihazı kapa/aç yapmak istemiyorum çünkü imzalar kapalı olduğundan chimerayı tekrar yükleyemeyeceğimi biliyorum. Bu konuda desteğinizi rica ediyorum.

Ekli dosyalar

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
iphone xs cihazımda 12.0 chimera jb kullanmatayım. sileoda güncelleme yaparken yarıda kesilmişti. Respring yapıp tekrar güncelleme yapmak istediğimde bu sefer "Dpkg Kesildi" uyarısı alıyorum ve hiçbir güncellemeyi gerçekleştirmiyor. icleanerle temizleme dahil aklıma gelen herşeyi yaptım ama bir türlü bunu geçemiyorum. Cihazı kapa/aç yapmak istemiyorum çünkü imzalar kapalı olduğundan chimerayı tekrar yükleyemeyeceğimi biliyorum. Bu konuda desteğinizi rica ediyorum.
En son neyi güncelleme yaptıysan onu tekrar güncelle olmasa sürüm düşürmeye çalış son yüklediğin tweak

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
En son neyi güncelleme yaptıysan onu tekrar güncelle olmasa sürüm düşürmeye çalış son yüklediğin tweak
Herhangi bir tweaki güncelleme / sürüm düşürme işlemi gerçekleştirmiyor. Güncelleme yap diyorum, işlem sonunda Tamam ı tıklıyorum ama cihazi respring yapmadığı gibi tekrar o tweakin güncellenecekler kısmında görüyorum. Aklıma gelen tek çözüm chimerayı tekrar cihaza atmak ama işte dediğim gibi imzalar şu an çalışmıyor.

Ekli dosyalar

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
ReProvision imzalama yapıyor şuan chimera yı onunla imzalayabilirsiniz 7 gün imza süresi oluşuyor cihazı yeniden başlatıp tekrar jailbreak yapın

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
ReProvision imzalama yapıyor şuan chimera yı onunla imzalayabilirsiniz 7 gün imza süresi oluşuyor cihazı yeniden başlatıp tekrar jailbreak yapın
reprovision dahil hiçbir tweaki de kuramıyorum, yüklemeyi yapmış gibi tamam ı tıklamadan önce detayları göster i tıkladığımdaki ekran görüntüsü bir önceki mesajımda attığım ekran görüntüsü gibi. Önceden kuruluydu reprovision ama artık imzalamadığı için geçen ay kaldırmıştım.

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
reprovision dahil hiçbir tweaki de kuramıyorum, yüklemeyi yapmış gibi tamam ı tıklamadan önce detayları göster i tıkladığımdaki ekran görüntüsü bir önceki mesajımda attığım ekran görüntüsü gibi. Önceden kuruluydu reprovision ama artık imzalamadığı için geçen ay kaldırmıştım.
Filza kurulumu
Mesaj düzenlendi:

Fizla kurluysa var / lib / dpkg / lock-frontend dosyasını kaldırıp denermısın
Not : Lock-frontend yedeği almayı unutma

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt