Neler yeni

unc0ver for iOS 13.5

unc0ver for iOS 13.5
Detaylar ana konudan aktarıldı
unc0ver - iOS 13.5

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Sürüm
13.5
Herkese iyi forumlar. telefonuma jb yapamıyorum. impactor zaten çalışmıyor. 3utools programı da jb yapmıyor. şöyle bir hata veriyor.
Apple sunucusunun ayarlanması nedeniyle jailbreak özelliği geçici olarak kullanılamıyor. Nasıl tekrar unc0ver jb yapabilirim?
Google da arama yapın, cihaza profil kurarak Uncover ipa yükleyebileceğiniz siteler mevcut.

ipadapple63

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Sürüm
10.1.1

Beyler dock kenarlarında ki hatlar hangi tweak?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

JailStar

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Sürüm
11.3
Arkadaşlar cihazımda Chimera 12.4 jailbreak var. Telefonum iPhone 6. Hiçbir uygulamaya giriş yapamıyorum sadece telefonun kendi uygulamarına girebiliyorum telegram whatsapp oyunlar hiçbir şeye giremiyorum .telefonu yeniden başlatıp tekrardan jb yaptım 5dk boyunca normal kullandım sonra aynı olayı tekrarladı ne yapabilirim
Mesaj düzenlendi:

Arkadaşlar cihazımda Chimera 12.4 jailbreak var. Telefonum iPhone 6. Hiçbir uygulamaya giriş yapamıyorum sadece telefonun kendi uygulamarına girebiliyorum telegram whatsapp oyunlar hiçbir şeye giremiyorum .telefonu yeniden başlatıp tekrardan jb yaptım 5dk boyunca normal kullandım sonra aynı olayı tekrarladı ne yapabilirim
Telefon az önce dondu yeniden başlatıp tekrar jb yaptım şuanlık sıkıntı yok bir şey olursa tekrar yazarım

Son düzenleme:

bluedream

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sürüm
13.1
iphone 7 plus telefonuma sanal macos ile checkra1n kurdum cydia yükledim sonra carbridge tweek satın aldım uygulama esnasında bir hata verdi telefonun her yerinde EXIT yazıyordu kapatıp açtım tekrar jb yaptım bu sefer Cydia açılmıyor

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
iPhone 8 Plus
Sürüm
12.1.4
iphone 7 plus telefonuma sanal macos ile checkra1n kurdum cydia yükledim sonra carbridge tweek satın aldım uygulama esnasında bir hata verdi telefonun her yerinde EXIT yazıyordu kapatıp açtım tekrar jb yaptım bu sefer Cydia açılmıyor
CarBriedge IOS 13 için güncel değil

furkanmetin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sürüm
11.2.6
Merhaba, iPhone XS Max kullanıyorum ve cihazımda iOS 13.1.3 yüklü. Bu telefona Jailbreak yapılabilir mi? Teşekkür ederim cevaplarınız için

efsane

Administrator
Cihaz
iPhone 8 Plus
Sürüm
12.1.4
Merhaba, iPhone XS Max kullanıyorum ve cihazımda iOS 13.1.3 yüklü. Bu telefona Jailbreak yapılabilir mi? Teşekkür ederim cevaplarınız için
Şimdilik o sürüme Jailbreak yok... IOS 13.3'e güncelleme yapın ve yeni Jailbreak'i bekleyin...

zenciruhu

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Sürüm
11.2.5
Youtube ++ ve İnstagram ++ kullaniyorum adblock++ yükledim fakat işaretledigim reklamlardan kurtulamadim. Host dosyami bozmak istemiyorum. Doğru tweak öneriniz var mi?1003DC83-211C-4F4B-A496-1FAA021B07E0.jpeg

Mroyuncutr

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 5
Sürüm
10.3.2
Youtube ++ ve İnstagram ++ kullaniyorum adblock++ yükledim fakat işaretledigim reklamlardan kurtulamadim. Host dosyami bozmak istemiyorum. Doğru tweak öneriniz var mi?Ekli dosyayı görüntüle 15866
O youtube daki alttaki youtube un reklaöı değil o reklam youtube++ nın reklamı o alttakine bir şey yapamassın fakat o trendyol reklamına youtube tools kurup giderebilirsin

dalgaland

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Sürüm
12.4.1
Merhabalar ve kolay gelsin herkese..
Facebook ve Messenger uygulamalarında kullanılan "Finch" çıkartmalarını Whatsapp uygulamasında kullanabilme ihtimali var mıdır acaba?
İnternet'ta arattırıp paket olarak indirdim lakin salt fotoğraf olarak çıkıyor, hareketli olarak kullanmak istiyorum, mümkün müdür?

Touch

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Sürüm
13.1.1
O youtube daki alttaki youtube un reklaöı değil o reklam youtube++ nın reklamı o alttakine bir şey yapamassın fakat o trendyol reklamına youtube tools kurup giderebilirsin
youtube tools u yükledikten sonra ayarları nasıl olmalı hangilerini açmak gerekli ?
General sekmesindeki ilk 4 ayarı açtım başka var mı

Mroyuncutr

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 5
Sürüm
10.3.2
youtube tools u yükledikten sonra ayarları nasıl olmalı hangilerini açmak gerekli ?
General sekmesindeki ilk 4 ayarı açtım başka var mı
Türkçe repolarda vardı bu tweak türkçe halini kur

Bu repoda vardı

efsane

Administrator
Cihaz
iPhone 8 Plus
Sürüm
12.1.4
Hocam crackli repo dememiz için ne gibi etkenler olmalı
Crackli repo ve Tweak kesinlikle "forumda" paylaşmak yasaktır... özeline kimse karışamaz tabiki... yalnız burda ilk harfi bile geçmesin

Forum dışında istediğini paylaşabilirsin...

Ubozyigit

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Sürüm
12.4.1
Selam windows 10 kullanıyorum telefonum 12.4.4 5s checkrain ile yapmaya çalıstım ama trigger bölümünde tıkanıp kalıyor.ve telefonu acıp kapatınca jb gidiyormuş galiba ben de vazgeçip uncover beklemeye karar verdim ama uncover cıkacak mı cıkmayacak mı bilginiz var mı bekleyeyim mi?( linux ve bootrain denedim yine aynı)

efsane

Administrator
Cihaz
iPhone 8 Plus
Sürüm
12.1.4
Selam windows 10 kullanıyorum telefonum 12.4.4 5s checkrain ile yapmaya çalıstım ama trigger bölümünde tıkanıp kalıyor.ve telefonu acıp kapatınca jb gidiyormuş galiba ben de vazgeçip uncover beklemeye karar verdim ama uncover cıkacak mı cıkmayacak mı bilginiz var mı bekleyeyim mi?( linux ve bootrain denedim yine aynı)
İPhone 5s son sürüm 12.4.5 olduğu için şu anda sadece Checkra1n Jailbreak yapabilirsin... başka bir yöntem yok...

Checkra1n konusuna bir göz atın

Son düzenleme:

aligramofficial

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sürüm
13.1.1
Jailbreak TR Ailesi Herkese Merhaba iPhone 5s 12.4.4 sürümlü cihazım var jailbreak yapamadım bir yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkürler

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Sürüm
13.5
Konu linkini inceleyin.

Otc1907

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz