Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Garanti veremem.... içeriğe bağlı....

3UTools ile yükleyenler olmuş denedinmi ? Unc0ver için...
1 saat önce denemiştim olmamıştı yine denerim çok teşekkür ederim yardımcı olduğun için

solg

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
arkadaşlar günaydın. telefon uygulamaları otomatik güncelliyor!? misal ....++ tweak kuruyorum sorunsuz çalışıyor sonra bir bakıyorum çalışmıyor kontrol ettiğimde uygulama kendisini otomatik olarak güncellemiş ve ++ tweak uyumsuz kalıyor. normalde hiç güncelleme yapmam ancak tüm uygulamalarım güncel şu anda :(

app store ayarlardan güncelleme kapalı. zaten hep kapalıydı ama ne olduysa bir kaç zamandır otomatik güncelleme almaya başlamışım. Yardımcı olabilir misiniz? ne yapmak gerek?

bir de uygulama sürüm düşürme çalışmıyor app admin zaten 12.4 uyumsuz app store++ çalışmıyor. yok mu bir yolu???

son olarak örnek vermem gerekirse: mejor tweak kurdum, ne güzel instagram video indirme yapıyordum, birden çalışmamaya başladı kontrol ettiğimde uyumlu sürüm 123.0 ama ben güncellemediğim halde telefon 124.0 sürümüne güncellemiş. hatta bu satırları yazarken bile 2 uygulama güncellemiş :D

iphone xs max ios 12.4

solg

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
arkadaşlar günaydın. telefon uygulamaları otomatik güncelliyor!? misal ....++ tweak kuruyorum sorunsuz çalışıyor sonra bir bakıyorum çalışmıyor kontrol ettiğimde uygulama kendisini otomatik olarak güncellemiş ve ++ tweak uyumsuz kalıyor. normalde hiç güncelleme yapmam ancak tüm uygulamalarım güncel şu anda :(

app store ayarlardan güncelleme kapalı. zaten hep kapalıydı ama ne olduysa bir kaç zamandır otomatik güncelleme almaya başlamışım. Yardımcı olabilir misiniz? ne yapmak gerek?

bir de uygulama sürüm düşürme çalışmıyor app admin zaten 12.4 uyumsuz app store++ çalışmıyor. yok mu bir yolu???

son olarak örnek vermem gerekirse: mejor tweak kurdum, ne güzel instagram video indirme yapıyordum, birden çalışmamaya başladı kontrol ettiğimde uyumlu sürüm 123.0 ama ben güncellemediğim halde telefon 124.0 sürümüne güncellemiş. hatta bu satırları yazarken bile 2 uygulama güncellemiş :D

iphone xs max ios 12.4
Bu sorun ile karşılaşan tek ben miyim? :D

Pegasus

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar ikonları(uygulama simgeleri) çoklu taşıyabilecek bildiğiniz bir tweak var mı ? ios 12.4 için

solg

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
tweak gerek yok
ikona bas hareket etmeye başlayınca ekranın altına doğru çek ve parmağını kaldırmadan diğer bir parmağın ile taşımak istediğin ikona dokun. hepsi bir araya toplanır.

video anlatımı:
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

faithms

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Sifre rakamlarinin font ismini bilen varmi acaba?B2F8DA2B-E9D1-4DF3-938C-BB708F65908C.jpeg

Hardal53

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Malum reprovision gitti ,indirdiğim ipayı filza hariç nasıl yüklerim ? (Filza yükleyemedi)

alknhcgl

Aktif Üye
iOS Theme
Cihaz
iPhone X
QuickLS denedim ama böyle çoklu kısayol ekleyemiyoruz.Jumper da safe moda attı. Benzer bi tweak bilen var mı?
6181B952-14AE-49AA-BF41-6C616F8C6B5A.jpeg

Touch

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
iPhone 8 A1905 iOS 13.3 yurtdışı pasaport kayıtlı Jailbreak önerir misiniz sıkıntı olur mu?

Execula

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (5.Nesil)
3utools ile FM touch 2020 yükledim. Localiapstore ile uygulama içi satın alımları almak istiyorum ancak mağazaya bağlanılamıyor diye hata veriyor. Satın alımları geri yükle tuşuna basınca da bu uygulama farklı AppleID ile alınmıştır diyor. Herhangi bir şekilde uygulama mağzasına erişebilir miyim?
[url=https://hizliresim.com/1p1Gob][/URL]

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
3utools ile FM touch 2020 yükledim. Localiapstore ile uygulama içi satın alımları almak istiyorum ancak mağazaya bağlanılamıyor diye hata veriyor. Satın alımları geri yükle tuşuna basınca da bu uygulama farklı AppleID ile alınmıştır diyor. Herhangi bir şekilde uygulama mağzasına erişebilir miyim?
[url=https://hizliresim.com/1p1Gob][/URL]
Uygulama başka bir AppleID hesabı ile alındığı için şu an var olan AppleID hesabı ile çalışmaz..

O hesabın bilgileri gerekli güncellemek için

kozgur

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Merhabalar İphone 8 aldım yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum jailbreak atmalı mıyım? Samsungdan geçtim yaklaşık 7 senedir samsung kullanıyordum her cihazıma root atıyordum fakat jailbreak konusunda biraz endişeliyim yardımcı olur musunuz?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Merhabalar İphone 8 aldım yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum jailbreak atmalı mıyım? Samsungdan geçtim yaklaşık 7 senedir samsung kullanıyordum her cihazıma root atıyordum fakat jailbreak konusunda biraz endişeliyim yardımcı olur musunuz?
Jailbreak yapabilirsiniz. Endişelerinizi daha açık belirtirseniz açıklamalarını yaparız.
Ayrıca Cihaz sürümünüz nedir.

Mroyuncutr

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 5
Öncelikle herkeze iyi forumlar
Hocam benim bi sorum olacaktı
Öncelike 13.3 iphone 8 kullanıcısıyım ve Twitter da bi tweet gördüm
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız
Sizce bu gercekmi adam 13.3.1 beta yapmış bunu vede galiba 1 saat önce 13.3.1 yayımlandı bunu bizde yapabilirmiyiz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Touch

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Ben bunu 1-2 gün önce paylaşmıştım. Şimdilik yaptığını yaklaşmış detayı nedir ne değildir ne aşamada bilmiyoruz geliştirici paylaşırsa yapabiliriz neden olmasın ama ne zaman gerçekleşir bilmiyoruz sen ne biliyorsan bizlerde onu biliyoruz yine bizlerde senin gibi yeni haberleri detayları buradan paylaşıyoruz 😁

Mroyuncutr

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 5
Ben bunu 1-2 gün önce paylaşmıştım. Şimdilik yaptığını yaklaşmış detayı nedir ne değildir ne aşamada bilmiyoruz geliştirici paylaşırsa yapabiliriz neden olmasın ama ne zaman gerçekleşir bilmiyoruz sen ne biliyorsan bizlerde onu biliyoruz yine bizlerde senin gibi yeni haberleri detayları buradan paylaşıyoruz
Teşekkürler cevapladığın için
İyi forumlar

Touch

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
13.3 te JB yapmamıştım güncelleme gelir diye bekledim baya ve 13.3.1 geldi yükledim.
şimdi JB yapacağım hangi sürüme önerirsiniz 13.3 mü 13.3.1 mi tweaks desteği ve diğer konularda hangisi daha avantajlı olur sizce ?

Mroyuncutr

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 5
13.3 te JB yapmamıştım güncelleme gelir diye bekledim baya ve 13.3.1 geldi yükledim.
şimdi JB yapacağım hangi sürüme önerirsiniz 13.3 mü 13.3.1 mi tweaks desteği ve diğer konularda hangisi daha avantajlı olur sizce ?
Öncelikle iyi forumlar herkeze

Ve konuya gelelim ios 13 için çıkan tweakler bütün demiyimde çoğu 13.X olarak çıktı yani konu özetlemek gerekirse bütün ios 13 sürümleriyle gecerli bu tweakler yani bi avantajıda yok dezavantajıda yok

İnş yardım edebilmişimdir

İyi forumlar

dalgaland

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhabalar,
I6 12.4.4 yüklü bir cihaza checkra1n jb yaptıktan sonra Audio Recorder ve Call Bar tweaklerini satın alarak yüklemek istiyorum, lakin tweakler ile birlikte SimpleActivationActions diye bir bağımlılık dosyasının yüklemesinde hata verdiği için yükleyemiyorum. Tavsiye ve önerilerinizi rica edebilir miyim?

Mroyuncutr

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 5
Merhabalar,
I6 12.4.4 yüklü bir cihaza checkra1n jb yaptıktan sonra Audio Recorder ve Call Bar tweaklerini satın alarak yüklemek istiyorum, lakin tweakler ile birlikte SimpleActivationActions diye bir bağımlılık dosyasının yüklemesinde hata verdiği için yükleyemiyorum. Tavsiye ve önerilerinizi rica edebilir miyim?
Hangi repodan kurdunuz

dalgaland

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Limneos'un kendi reposundan deniyorum..

Tips
Tips
Üst Alt