Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

Bagirov17

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba arkadaşlar herhangi bir whatsapp++ programıyla profilimize kimlerin baktığını öğrene bilirmiyiz ?

blackonder

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
jailbreakli iPhone XS Max cihazım şuan ios 13.1.2 shsh2 kaydım var bu sürüme nasıl geçebiliriim ?
3utools'tan geçmeye çalışırken bu hatayı veriyor
Not downloading the lasest manifest file on this device.

kralmali

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
ios 12 ve 13 ün SEP leri uymulu olmadığı için şuanlık geçemezsin.

zgrklc

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhabalar; İpX ios 11.1.2 jailbreakli olarak kullanmaktayım. Hediye olarak Apple Smart Battery Case geldi. Ancak kılıfı taktığım zaman bu aksesuar desteklenmemektedir hatası almaktayım. Apple'dan teyit ettirdiğimde kılıfın kullanılabilmesi için cihaz sürümünün en az ios 12.1.3 olması gerektiğini söylediler. Dagha sonra İp6s ios 12.4 sürümlü cihazda denediğimde gerçekten de çalıştı. İpX'i bu sürümden farklı bir sürüme güncellemek istemiyorum. Sürüm yükseltmeden bu kılıfı kullanabileceğim bir tweak var mıdır? Hayırlı forumlar.

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar ray ban virus mu? İnstagramda benim adıma yayınlıyor, siliyorum gitmiyor, var mı bi çaresi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar ray ban virus mu? İnstagramda benim adıma yayınlıyor, siliyorum gitmiyor, var mı bi çaresi?

İnstagram şifrenizi değiştirin.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Şimdi girmiyor 11.07 idi bi daha mı sürüm düşüreyim

Uygulama otomatik güncellemiştir kendini tekrar 117.0 yükleyin.

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Uygulama otomatik güncellemiştir kendini tekrar 117.0 yükleyin.
Şifre değiştim, 117.0 yükledim, bakalım ne olacak?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Şifre nerden değişiyor kardeş

İnstagram ayarlar/güvenlik
Ayrıca instagram ayarlar/hesap/bağlı hesaplardan hangi uygulamaların hesabına erişim izni verdiğinizi kontrol edin.

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İnstagram ayarlar/güvenlik
Ayrıca instagram ayarlar/hesap/bağlı hesaplardan hangi uygulamaların hesabına erişim izni verdiğinizi kontrol edin.
Bunlar var neyi sileyim acaba?

zedd

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar 2 gün önce bir sorun olmaya başladı jb varken instaya girmiyor tam gireceğim ekran beyaz olup atıyor programdan telefonu kapatıp açıyorum jb devre dışı kaldığı zaman sorun yok giriyorum ama jb devreye girince instaya sokmuyor hiç bir sorun yoktu daha yeni olmaya basladı var mıdır bi bilgisi yardımı olan

Ogzhntfnk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Arkadaşlar 12.4.3 için chimera ve uncover’dan bilgi var mı?

nar.musa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar 2 gün önce bir sorun olmaya başladı jb varken instaya girmiyor tam gireceğim ekran beyaz olup atıyor programdan telefonu kapatıp açıyorum jb devre dışı kaldığı zaman sorun yok giriyorum ama jb devreye girince instaya sokmuyor hiç bir sorun yoktu daha yeni olmaya basladı var mıdır bi bilgisi yardımı olan
Unsub tweakını kurup İnstagramı devre dışı yapın

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
İnstagram ile ilgili tweak var ise tweakı devre dışı bırakın.

zedd

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
İşe yaramadı hiç biri ya :( unsub ile de devre dısı bırakmama rağmen ig ile tweakta yok
Mesaj düzenlendi:

Unsub tweakını kurup İnstagramı devre dışı yapın

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
unsubu kurdum igyi seçiyorum geri geliyorum sonra tekrar seçilmemiş olarak gözüküyor ya seçiyorum ama tekrar seçilmemiş oluyor

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
İşe yaramadı hiç biri ya :( unsub ile de devre dısı bırakmama rağmen ig ile tweakta yok
Mesaj düzenlendi:

unsubu kurdum igyi seçiyorum geri geliyorum sonra tekrar seçilmemiş olarak gözüküyor ya seçiyorum ama tekrar seçilmemiş oluyor
insta iconuna basılı tutup disable tweaks tıklayıp giriniz

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Mesaj düzenlendi:

Appstore++ tweakını yükleyin ve instagram sürümünü 117.0 düşürün.

zedd

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Appstore++ tweakını yükleyin ve instagram sürümünü 117.0 düşürün.
sen harikasın dostum zaten yeni güncellemeden sonra o ekrana ig sembolü geldikten sonra bu hata oluyordu artık olmuyor cok tesekkur ederim gercekten.Şey sorucam bir de bu kendisini yükseltmez dimi sürüm olarak daha

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
sen harikasın dostum zaten yeni güncellemeden sonra o ekrana ig sembolü geldikten sonra bu hata oluyordu artık olmuyor cok tesekkur ederim gercekten.Şey sorucam bir de bu kendisini yükseltmez dimi sürüm olarak daha
Appstore içinden uygulama update ye basılı tutun ve unblock updates tıklayın instagram için güncellemeleri engellemiş olursunuz.

Zelimkhan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Pro 10.5'
normal bir windows bilgisayar harddiskin bir bölümünü ayırıp hem mac hem windows kullanmamız mümkün mü? vmware ile çalışmayacağını söylüyor herkes ama direk harddiske bu şekilde kurulum mümkünse jailbreak yapamaz mıyız?

ugrbnk

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
normal bir windows bilgisayar harddiskin bir bölümünü ayırıp hem mac hem windows kullanmamız mümkün mü? vmware ile çalışmayacağını söylüyor herkes ama direk harddiske bu şekilde kurulum mümkünse jailbreak yapamaz mıyız?
Mevcut sisteminiz macOS ile uyumlu ise kurabilirsiniz

Tips
Tips
Üst Alt