Neler yeni

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

wooozie69

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
Merhaba. Ben telefonumu 12.4 sürümünden 12.4.2'ye güncellemek istiyorum (12.4'te jailbreak yapmadım). Fakat güncelleme boyutu sadece bir ara sürüm olmasına rağmen 2.32 GB görünüyor (Sanırım OTA yoluyla 12.4.2'nin tamamını indiriyor). Normalde bu kadar büyük indirmezdi diye hatırlıyorum, bir sorun olur mu ki?

mrtlyns

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhaba geosnow reisin bu paylaşımını bize çevirebilecek biri var mı? İcloud aktivasyon işlemini geçebilecek miyiz

ser64

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Culvert çok güzel çalışıyordu ama bir türlü sağlam repo bulamadım. Yardımcı olur musunuz?

xd001

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhaba, ayarlarda tweakler gözükmüyor forumda yaptığım aramalardaki yöntemlerde fayda etmedi .Tweaklerin hepsi çalışıyor ama görün müyor yardım lütfen?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Merhaba, ayarlarda tweakler gözükmüyor forumda yaptığım aramalardaki yöntemlerde fayda etmedi .Tweaklerin hepsi çalışıyor ama görün müyor yardım lütfen?
Hangi jb aracını kullanıyorsunuz.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
etkin hocam , zaten iki kez tekrardan jailbreak yaptım ama düzelmedi
Üç repoyu ekleyin ve Cephei, Preference loader, rocketboatstrap tekrar yükleyin.

Bu işlemden Önce yüklediğiniz tweaklar gözükmez o yüzden tekrar tweakları silip yeniden yüklemeniz gerekli

MehmetK34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
İyi forumlar. Arkadaşlar yeni garantili telefona jailbreak yapsak garanti açısından sorun teşkil eder mi? Veya varsa bu tarz şekilde bir jailbreak değerli bilgilerinizi bekliyorum

xd001

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Üç repoyu ekleyin ve Cephei, Preference loader, rocketboatstrap tekrar yükleyin.

Bu işlemden Önce yüklediğiniz tweaklar gözükmez o yüzden tekrar tweakları silip yeniden yüklemeniz gerekli
teşekkür ediyorum hocam düzeldi

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
İyi forumlar. Arkadaşlar yeni garantili telefona jailbreak yapsak garanti açısından sorun teşkil eder mi? Veya varsa bu tarz şekilde bir jailbreak değerli bilgilerinizi bekliyorum
Garanti açısından bir sorun oluşturmaz. Cihazın servislik bir sorunu oluştuğunda restore yaparak cıhazı sıfırlamanız halinde jb ile ilgili her şey cihazdan silinir.

MehmetK34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Garanti açısından bir sorun oluşturmaz. Cihazın servislik bir sorunu oluştuğunda restore yaparak cıhazı sıfırlamanız halinde jb ile ilgili her şey cihazdan silinir.
Yardımcı olduğunu için teşekkür ederim:)

MehmetK34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
İphone xr-12.3 için jailbreak yüklemeye çalışıyorum unCover fakat impactor ile yükleyip telefondan uygulamaya girdiğim zaman "unsupported" yazıyor eksik olan ne acaba ?

dgsdmrbs

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
futurerestore ile downgrade yapmaya çalışırken telefon kapanıp açıldı ve sürekli yeniden başlatılıyor elmada kaldım sanırım. Ne yapmam gerek kurtarabilir miyim son sürüme geçmeden? ( yardım bölümüne konu açamıyorum )

frknm99

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
futurerestore ile downgrade yapmaya çalışırken telefon kapanıp açıldı ve sürekli yeniden başlatılıyor elmada kaldım sanırım. Ne yapmam gerek kurtarabilir miyim son sürüme geçmeden? ( yardım bölümüne konu açamıyorum )
Tam olarak yaptığınız işlemi anlatır mısınız hangi sürümden hangisine + cihaz modeli. Bir de 10 dakikaya kadar bekleyin bazen elmada kaldık sanıyoruz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt