Neler yeni
  • UYARI

Jailbreak Sorunlarında İlk Bakılacak Konu.
    Jailbreak Sorunu Yaşıyorsanız Konu Açmadan Önce Mutlaka Aşağıdaki Linkten Konuyu İnceleyin!!
    Daha Fazla Bilgi

Merak Ettikleriniz & Sormak İstedikleriniz

ramazandemiral

iOS 11.1.2 Jailbroken
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sürüm
12.1.1
minimal host blocker, kurdum bir sorun çıkmadı.
tüm tweakleri silip tekrar mı kursam acaba . bilemedim ne yapacağımı
icleaner ile tüm tweak'leri devredışı bırakıp Respiring yapın. Telefon normal haline döndüyse, tweakleri sırayla etkinleştirin. Bir tweak ile aynı duruma tekrar geleceksiniz. Baktınız aynı devam ediyor Rootfs işlemini gerçekleştirin Tüm tweakler silinsin.

ramazandemiral

iOS 11.1.2 Jailbroken
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sürüm
12.1.1
Yok benim sıkıntı şöyle uygulama yüklü gözüküyor ama açılmıyor silsemde telefonu açıp kapatınca geri geliyor

itunes ve Appstore ekranında oturumu kapatın uygulamaları silin. cihazınızı yeniden başlatın. ve uygulamalar tekrar geliyorsa icloud oturumuzuda kapatın. tekrar aynı işlemleri deneyin sorun çözülürse yazın buraya.

Alison

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Sürüm
12.4
itunes ve Appstore ekranında oturumu kapatın uygulamaları silin. cihazınızı yeniden başlatın. ve uygulamalar tekrar geliyorsa icloud oturumuzuda kapatın. tekrar aynı işlemleri deneyin sorun çözülürse yazın buraya.
Peki saolun deneyecegim olmazsa ne yapmam gerek peki

ramazandemiral

iOS 11.1.2 Jailbroken
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sürüm
12.1.1
Dediğiniz şeyleri ikisinide yaptım kapatıp açtım yine geliyor resimdeki gibi beyaz uygulama
İcloud oturumunu kapatıp cihazı wifi bağlantısından kesmenize rağmen geliyor mu ?

SonSultan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sürüm
12.1.2
Evet

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ben bir kaç kez denedim ama bağış yapmam isteniyor, nereden yapabilirim link verebilir misiniz yanlış birsey yapmayayım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

boraboris

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Bildirim için kullandığınız Tweak ne varsa silip icleaner ile temizlik yapıp tekrar bakın sorun çözülürse tekrar tweak kurma işlemini gerçekleştirin.
notificadan kaynaklıymış sildim geçti nepata olduğu için heralde. çözüldü teşekkürler

VodkaMann

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Sürüm
12.2
Ben bir kaç kez denedim ama bağış yapmam isteniyor, nereden yapabilirim link verebilir misiniz yanlış birsey yapmayayım.

Jailbreak için bağış yapmanıza gerek yok

Yapmak için unc0ver.dev sitesinden en son ipayı indirin ve cydia impctor indirin telefonunuzu bağlayın cydia impactoru açın ve ipayı üzerine sürükleyin Apple id sorucak girin sıkıntı olmaz güvenli girebilirsiniz ve telefonda unc0ver simgesi gelecektir ekrana

PC yoksa ignition.fun iosninja.io tweakboxapp.com gibi sitelerden direk indirebilirsiniz

İndirdikten sonra ayarlardan genel>profiller>profil>güven
Ve uygulamayı açabilirsiniz hayırlı olsun

mustup

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sürüm
12.1.4
arkadaşlar bişey sorucam foxfm kullanıyorum mp3 müzik indirmek için bunlar appleın müzik uygulamasına nasıl atabilirim yardımcı olursanız sevinirim

nihat1515

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Sürüm
12.4
arkadaşlar bişey sorucam foxfm kullanıyorum mp3 müzik indirmek için bunlar appleın müzik uygulamasına nasıl atabilirim yardımcı olursanız sevinirim
Jb varsa filza ile yapılabilir.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

mmertakk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sürüm
12.4
Merhaba iphone 7 sürüm 12.4 jailbreakli kullanıyorum. Jailbreak yaptıktan sonra çoğu uygulamalarda birden fazla parmakla dokunamıyorum ekrana. Sadece bir parmağımı algılıyor. Aynı sorunu yaşayan ve çözümü bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Jonhs

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8
Sürüm
12.1.2
Otomatik kaldır uyandır özelliğini CC’den togle ile kapatıp açma tweak’i varmı arkadaşlar?

Denizhan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Sürüm
12.1.3
bu problemi nasıl çözebilirim

Ekli dosyalar

Üst Alt